24 szep 20, 22:31:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1694392 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3945 Dátum: 13 júl 28, 12:36:53 »

Lányoknak ajánlom a következő írást.

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/valasz-az-osszes-hibbant-noi-kerdesre/
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3946 Dátum: 13 júl 28, 13:34:03 »

A feminizmussal az a baj hogy vannak oldalai amik erőltetettek. A feminizmus addig tart amíg egy szekrénysort fel kell cipelni a 10.re Nevet Ki kell állni a nők jogaiért, de amit egyes aktivisták csinálnak az már inkább polgárpukkasztás, hogy lázadnak a nemi szerepek ellen, a család ellen...  Ezekre szükség van szerintem úgy normális. Nem azt mondom hogy egy nőnek a konyhában a helye, nálunk minden férfi tud főzni, én is tudok. De arról hogy egy nő igenis legyen nő. Törvényileg egyenjogúak vagyunk, a valóságban sosem leszünk minden szempontból egyenrangúak. de ne összességében gondolkozzunk, hanem feladatspecifikusan, van amiben a nők jobbak!!! Ez nagyon szarul hangzik de nem fellengzősködni akarok. Nincs olyan faj ahol a két nem tagjai tökéletesen egyenrangúak lennének. Más a nemeknek a szerepe. Pl az oroszlánoknál mindent a nő csinál, kivéve a terület és a falka védelmét.
És most csajok kezdődjék a Flame war Nevet Ezért jön majd a hideg meleg. De akkor is így gondolom.

Nekem a feminizmussal a fő bajom, hogy a mai világ nagyonsok nője (és férfija is) teljesen eltorzította a szó jelentését... egyáltalán nem képesek értelmezni anno mit is jelentett a nőknek... már-már helyenként/esetenként férfigyűlöletbe, a női nem istenítésébe megy át, holott egyáltalán nem arról szól

Maximálisan egyet értek veled, aminek a feminizmus igazából indult (teljesen jogosan) Azt ma már sikerült elérni. Ha egy előző század eleji nő meglátná mit értek el a nők mára nagyon örülne!



Imádom ezt a spinét ikszdé
http://mellbimbo.eu/picture/530586/j6tz5l.jpg.gif
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 28, 16:30:32 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3947 Dátum: 13 júl 28, 21:53:15 »

Feminizmus... érdekes téma. Addig volt értelme a feminizmusnak, amíg olyasmiket követeltek, mint pl. hogy az ugyanazt a munkát végző nő is ugyanakkora fizetést kapjon, mint a férfi kollégái, stb. Mert régen ez nem így volt mindig. Na, meg persze a nők szavazati joga, az is jogos követelés volt. Meg sok hasonló még. De a mai feminizmus, az már valami eltorzult marhaság.

Ráadásul a mai feministák meglehetősen szelektívek. Lásd az alábbi idézet:

Idézet
A férfi-nő egyenlőség során a feministák nagy karrierre ácsingóznak, amiért sok pénz jár és nagy hírnév, vagy jól oda lehet koppintani vele a férfiak orrára. Egy feminista sem küzd azért, hogy ugyanannyi bányásznő lehessen, mint férfi. Egy feministát se láttam még, hogy azért szidta volna a „patriarcha elnyomókat", hogy férfi többség volt a nagy világháborúk katonái között. Tudom, morbid gondolat: de miért csak a nagy elismertséggel és sok pénzzel járó foglalkozásban baj az egyenlőtlenség? Miért nem kiáltott még fel egy feminista sem: több női katonasebesültet! Több mustárgázba belehalt nőt! Több hadszíntéren levágott női lábat!

Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3948 Dátum: 13 júl 29, 16:27:08 »

A komoly téma után térjünk vissza gifekhez Nevet
http://mellbimbo.eu/picture/541651/tumblr_mn2uvzezcN1ryd9nao1_500.gif
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3949 Dátum: 13 júl 29, 16:35:44 »

It's a great idea bro =) dat boobs Oo

Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3950 Dátum: 13 aug 01, 09:05:48 »

Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3951 Dátum: 13 aug 01, 09:11:32 »

Na már megint itt tartunk,hogy ki mit részesít előnyben Nevet ...A lényeg hogy ne legyen kontraszt ,azt csá.
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3952 Dátum: 13 aug 01, 09:54:39 »

Én minden ből a naggyot szerettem mer , legyen mit fokni ha értitek hogy monndom XDXDDDXDD
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3953 Dátum: 13 aug 01, 10:00:59 »

Én meg azt szeretem, ha 8 polipkarja van, és tud repülni.

(Btw inkább jöjjön a repülő polipcsaj, mint hogy ugyanazt az ezerszer lerágott témát vegyük elő újra és újra.)
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3954 Dátum: 13 aug 01, 10:05:58 »

Azért van jobb is a 8karú repülő polipembernél is. xD
http://www.pbh2.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/02/3-boob-jiggle-cute-girl-gifs.gif
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 10:07:22 írta Ishida » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3955 Dátum: 13 aug 01, 11:26:27 »

Amúgy laterneman melyik moderátort szopta le, hogy rá nem vonatkoznak a szabályok?
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3956 Dátum: 13 aug 01, 11:31:26 »

LÉCCI Gédat idézd azt a szabálypóntot ami tiltya a helytelen írásst és a nem beépített szmájlikk használatát, KÖSZI SZIA CSÁ!!! ;-)))
Amennyibben léteszik ilyen lécci tilcsátok a Naruto manga topik felét és Alyumi csánt Mosolyog)))
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3957 Dátum: 13 aug 01, 11:44:59 »

Ha nincs is ilyen szabály, akkor alkotni kéne egyet arra, hogy a fórum színvonalának tudatos rontása. Tudom. Mindenkinek jól esik találni embereket akiknél valamiben jobb és őket oltva felsőbbrendűnek érezni magukat, de ezzel nem kéne mindent teleszemetelni. Menj inkább sakkversenyre és röhögj azon, hogy mindet megvernéd boxban, aztán boxmeccsre és röhögj azon, hogy jobb vagy náluk sakkban.

Vagy akkor csináld úgy a trollkodást, hogy vicces legyen és ne unalmas.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 11:46:45 írta Gdat88 » Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3958 Dátum: 13 aug 01, 11:53:59 »



Kendd gyengéden a fájó felületre :-((((
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3959 Dátum: 13 aug 01, 12:05:19 »

A szépérzékem nem egy fizikai hely. De akkor majd bekenem a szobád falát szarral és ha kritizálod megmondom, hogy nem vagy elég értelmes, hogy felfogd a művészetem lényegét. Nevet

Amúgy: "4§ A Fórumon az 1, 2, és 3 szavas* és a helyeslésből, köszönésből, smiley-kból/halmozott smiley-kból álló - semmi lényeges információt nem tartalmazó - hozzászólások is törlésre kerülnek.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 12:18:02 írta Gdat88 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!