24 szep 20, 21:19:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1694224 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3705 Dátum: 13 máj 23, 23:54:33 »

Nemérdekel Nevet  nők bántanak meg ? pont hozzászoktam Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3706 Dátum: 13 máj 24, 09:28:08 »

1: Micsudi én nem Shiro vagyok xD

2: Félreértettek, a bevállalnára reflektáltam, ami az én szótáramban 1-2 éjszakát/nappalt/liftet/biliárdasztalt/konyhapultot..stb Nevet jelent, egy kapcsolathoz azért jobb esetben még mindig két fél együttes akaratnyilatkozata szükséges.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3707 Dátum: 13 máj 24, 09:57:48 »

Nálam a 3.-as jön be a legjobban.

Hát igen,jobb esetben...xD És az is igaz,hogy most már mindig a nő választ a férfiak közül,és nem fordítva.Vagy ahhoz  milliárdosnak kell lenned,jó kocsidnak,és jóképűnek,k;csögnek ,na akkor már te válaszhatsz a nők közül..Nevet Shounen animékbe meg van a nagy hárem,amiben a fiúnak kell választani,aki tök szerencsétlen és hülye,a sok bomba csaj meg utána siránkozik...Ez az év vicce.Nevet Meg szerintem az a természetesebb hogy a fiúnak kell udvarolni,nem a lánynak...
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 10:21:23 írta dreamfolow » Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3708 Dátum: 13 máj 24, 10:52:02 »

Hát igen,jobb esetben...xD És az is igaz,hogy most már mindig a nő választ a férfiak közül,és nem fordítva.Vagy ahhoz  milliárdosnak kell lenned,jó kocsidnak,és jóképűnek,k;csögnek ,na akkor már te válaszhatsz a nők közül..Nevet

Angolul tudók előnyben

"
"What, so you're saying that I can't get girls like that unless I have a nice job and make lots of money?"

No, your brain jumps to that conclusion so you have an excuse to write off everyone who rejects you by thinking that they're just being shallow and selfish. I'm asking what do you offer? Are you smart? Funny? Interesting? Talented? Ambitious? Creative? OK, now what do you do to demonstrate those attributes to the world? Don't say that you're a nice guy -- that's the bare minimum. Pretty girls have guys being nice to them 36 times a day. The patient is bleeding in the street. Do you know how to operate or not?

"Well, I'm not sexist or racist or greedy or shallow or abusive! Not like those other douchebags!"

I'm sorry, I know that this is hard to hear, but if all you can do is list a bunch of faults you don't have, then back the fuck away from the patient. There's a witty, handsome guy with a promising career ready to step in and operate.

Does that break your heart? OK, so now what? Are you going to mope about it, or are you going to learn how to do surgery? It's up to you, but don't complain about how girls fall for jerks; they fall for those jerks because those jerks have other things they can offer."
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3709 Dátum: 13 máj 24, 10:58:53 »

Csak az a baj ezzel a  szöveggel, hogy ugyan olyan mint a többi hasonló motivációs céllal leírt dumák, a levegőben lóg, gyakorlatban nem tudsz vele mint kezdeni, habár igaz az, és azzal nem lehet vitatkozni, hogy úgy semmi nem fog változni, ha csak folyton rinyálsz, hogy milyenek a nők, vagy hogy mennyire más vagy mint a többi, de közben nem cselekszel, és egy balfasz vagy. Oké, szerintem a szövegben leírtakkal mindenki tisztában van, ezek után merül fel a  hogyan tovább kérdése.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3710 Dátum: 13 máj 24, 11:16:19 »

Miért ne tudnál a gyakorlatban mit kezdeni vele? Mindent nem adhat a szádba, hogy akkor most ülj le és tanulj meg gitározni, aztán menjél ki a parkba és kezdj el valami számot játszani. Szóval pontról-pontra nem fogja soha senki sem megmondani, az életben sem, hogy mit csinálj. Munkahelyen sem úgy van, hogy rakj össze egy anyagot X dologról, ja és átküldtem egy emailt a kigyűjtött forrásokról, elemzésekről, számolásokról, neked csak össze kell fognod őket. Hanem kapsz egy feladatot, írj X-ről, és keress hozzá anyagot. Az is a levegőben lóg akkor.  Mosolyog

Meg nem hiszem, hogy mindenki tisztában lenne ezzel, amit a szöveg ír. Jó példa erre Micsudi, vagy akit idéztem, vagy más vonatkozásban Gabesz is, akinek az utolsó hozzászólása a Duma topicban is arról szól, hogy utálja a munkáját, de csinálja mert azt várja, vagy tudatosan, vagy tudat alatt, hogy ha ugyanazt csinálja ugyanúgy, akkor más eredménye lesz, és jönni fog valami varázsmanó, aki hirtelen más melót fog számára varázsolni.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 11:18:07 írta Laterneman » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3711 Dátum: 13 máj 24, 11:22:54 »

Pont azt írja a szöveg, hogy folyamatosan fejleszd önmagad, és ne csak úgy elvárj dolgokat az életben, mert "neked az jár", hanem aktívan tegyél is értük, különben nagyon pofára esel.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3712 Dátum: 13 máj 24, 11:35:36 »

Nem gondolnám, hogy az analógia alkalmazható lenne a munkahelyi helyzetre meg az életre, ne mossuk össze, mert speciel erre a területre írtam.

Szerintem meg ha valaki nyitott szemmel jár a világban, akkor tisztában van ezzel 20 éves korára, csak más kérdés, hogy könnyebb siránkoznia, mint cselekednie, ugye maga a belátás és valaminek a  tudása rettentően kevés a változáshoz, ezzel nem is vitatkoztam. Mennyivel jobb hibáztatnom valami megfoghatatlant, mint ténylegesen felelősséget vállalni, és lépni az ügy érdekében, ismerjük ezt és az ilyen embereket ( néha magunk is belefutunk ebbe a hibába ).

Valami olyasmire gondoltam egyébként, hogy az ilyen motiváló szövegnek nincs sok értelme mondjuk ismeretlen emberek közé kirakva, persze csak úgy lehet érdemben is segíteni ha valamennyire ismerjük a másik helyzetét, és hajlandóak vagyunk rászánni azt az 1-2 órát személyesen is, hogy ne csak önigazolásként bólogassunk, hogy mennyire szar az élet meg mindenki más a hibás nem te, hanem akár keményen odamondani a szemébe hogy mennyire balfasz vagy, persze csak konstruktívan. Szóval ezzel azt akartam mondani, hogy pl: szerintem ennek a szövegnek, az említett emberekre nem lesz hatása, csak akkor ha személyesen tényleg konkrét helyzetre nézve letudod vinnie a jelentését, és amit ki akar fejezni a szöveg, csak ugye azok nem mi fórumozók leszünk, hanem azok akik közel állnak hozzájuk, vagy legalább is kéne hogy legyenek olyanok a környezetükben.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 11:37:33 írta Syzygy » Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3713 Dátum: 13 máj 24, 11:57:07 »

Már miért ne lenne jó az analógia? A munkahelyen is elvárnak tőled dolgokat, ahogy az életben is, és ahogy a lányok is elvárnak. Ahogy a munkahelyen sem mondják meg, hogy mit csinálj (vagy csak valamennyire belövik, hogy kábé), úgy a lányok se mondják meg, hogy mit kell tenned ahhoz, hogy megfelelj az elvárásaiknak.

Szerintem hasznos a szöveg, legalább egy másik rálátást ad. És valljuk be, vannak itt páran, akiknek ez szükséges.
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3714 Dátum: 13 máj 24, 12:50:23 »

Hát elég nehéz úgy felszedni egy csajt ha munkanélküli vagy és nincs pénzed,meg mivan ha nem olyan személyiséged van hogy nem egy nagypofájú viccparádé vagy  ? Én amiket felsoroltam,azok csak + dolgok,tehát nem árt ha van,mert úgy könyebb a csajozás;). (Logikus)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 12:52:07 írta dreamfolow » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3715 Dátum: 13 máj 24, 13:03:22 »

Már hogy az istenbe lenne nehéz? Nálad van egy pont az ismerkedésnél ahol megkérdezik mennyi pénzed van és  otthagynak ha nem elég vagy mi? Komolyan nem tudom ezt elképzelni.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3716 Dátum: 13 máj 24, 13:20:02 »

Ja,de amikor meg kiderül ... Akkor az a kapcsolat nem lesz hosszútávú.Persze van olyan csaj is akit nem érdekel,de az olyan ritka mint a fehérholló.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 13:21:09 írta dreamfolow » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3717 Dátum: 13 máj 24, 13:34:51 »

Én konkrétan csak olyannal találkoztam még akit nem érdekel és csak városi legendákból hallottam olyanról, hogy vkit érdekel. És most nem csak magamról beszélek, hanem az összes férfi ismerősömről is. (Akikkel beszélgettem ilyen témákról.)
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3718 Dátum: 13 máj 24, 13:49:54 »

Hát akkor nálatok tök jó lehet.Nevet -Bomba csajokra gondolok ám... (Mondjuk itt is csak a ri...okat érdekli ez a dolog,és itt akad belőle bőven xD..)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 13:57:15 írta dreamfolow » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3719 Dátum: 13 máj 24, 15:27:05 »

Ja,de amikor meg kiderül ... Akkor az a kapcsolat nem lesz hosszútávú.
Ezt cáfolnám. Közeli jó barátom pont ebben a cipőben van. mégis a 2. évet tapossák.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!