24 szep 20, 21:35:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1694344 alkalommal)
0 Felhasználó és 93 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3630 Dátum: 13 márc 24, 20:40:07 »

Igen ikszdé és reméljük megkapja a Szürke 50 árnyalatának női szerepét Nevet akkor talán láthatunk többet is belőle Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3631 Dátum: 13 márc 29, 19:56:17 »

Drága férfi barátaim. Közlöm az a szomorú hírt, hogy valaki felfedte a titkunkat.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3632 Dátum: 13 márc 29, 21:17:29 »

Ööö én ezt nem értem. Mit jelent az, hogy "such a miranda"? Meg az egészet nem vágom. xD Ez valami homokos poén akar lenni?


-----

Szerk.:
leesett a poén közben, hogy nem a meccset nézik hanem mást. ikszdé Bár a mirandát még mindig nem tudom hogy mi.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 29, 21:21:18 írta Aes Sedai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3633 Dátum: 13 márc 29, 21:22:54 »

Olyan vagy mint Miranda. Gondolom az egyik szereplője a sorozatnak. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3634 Dátum: 13 márc 29, 21:25:20 »

Az is lehet. xD De ezek szerint nem lényeges része. ikszdé Elsőre nem is néztem a tévére csak a szövegekre azért akadtam fent ezen a mirandán. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3635 Dátum: 13 márc 29, 21:25:52 »

Sex és New York-ban van egy ilyen szereplő... Upsz, lebuktam. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3636 Dátum: 13 márc 29, 21:28:36 »

Mindannyian lebuktunk. Aes csak menteni akarta a helyzetet. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3637 Dátum: 13 márc 30, 13:33:12 »

A hülye liba!
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2013/03/30/ketszazzal_szaguldozott_a_playmate_az_autopalyan/
50 km-es üldözés után nagy nehezen leállították a rendőrök, és nem érti hogy miért b*szták meg a picsáját 110-ezerre! Ennek a nőnek kb annyi esze van mint a 100-as szögnek! 200-al, ordító zenével száguld úgy hogy a környezetével nincs tisztában... Jogsit kettétörni, a kocsit felgyújtani, a nőt meg a helyszínen tarkónlőni! Ez a minimum amit érdemel... Eszem megáll...
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3638 Dátum: 13 márc 30, 16:00:40 »

Kicsit mintha azért túlreagálnád ezt a cikket...  Nevet
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3639 Dátum: 13 márc 30, 18:33:13 »

Úgy érzed? Kicsit gondold át a szitut... Időzített bomba az úton... Mert ő megteheti.. Mert neki top segge van, mert ő playmate, rá már nem is vonatkozik a kresz, vagy mi? Ön és közveszélyes.. Jó én sem vagyok szent, a KRESZ összes pontját megszegtem már szinte, de ez már nekem is túlzás... smirksweat
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #3640 Dátum: 13 márc 30, 18:40:14 »

A durva nem csak ez, hanem még elkezdi magyarázni, hogy ő már ment ott 300-zal is ikszdé. Tipikus példája az olyan nőnek, mint itt 1:08-tól http://www.youtube.com/watch?v=jYXR_f_EoJI
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3641 Dátum: 13 márc 30, 18:50:39 »

Úgy érzed? Kicsit gondold át a szitut... Időzített bomba az úton... Mert ő megteheti.. Mert neki top segge van, mert ő playmate, rá már nem is vonatkozik a kresz, vagy mi? Ön és közveszélyes.. Jó én sem vagyok szent, a KRESZ összes pontját megszegtem már szinte, de ez már nekem is túlzás... smirksweat

Szóval azt a bizonyos vonalat nálad kell meghúzni, igaz?  Mosolyog Te még megteheted, de ő már Neked is túlzás, ő ezért ne tehesse meg. Igaz, hogy Te ugyanúgy megszeged a KRESZ összes szabályát, de ő sokkal durvábban szegi meg, ami miatt a Te cselekedeteid szentesítve lesznek, ő meg bűnhődjön: lőjék tarkón, gyújtsák fel a kocsiját.
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #3642 Dátum: 13 márc 30, 18:56:32 »

Úgy érzed? Kicsit gondold át a szitut... Időzített bomba az úton... Mert ő megteheti.. Mert neki top segge van, mert ő playmate, rá már nem is vonatkozik a kresz, vagy mi? Ön és közveszélyes.. Jó én sem vagyok szent, a KRESZ összes pontját megszegtem már szinte, de ez már nekem is túlzás... smirksweat

Szerintem nem reagálod túl, de mivel lenne különb mint mi "ismeretlen" közemberek? Ha különb lenne nem húzták volna pofán 110k Ft-ra. Csak annyi a különbség hogy őt nem veri hasra ez a pénzösszeg mert - és ez csak hasra-ütésszerűen jött példa - 1 óra munka neki a testével tripla annyit zsebel be... ha nem többet.
Ha lenne ennyi pénzed fölöslegbe szerintem te is simán rászarnál ha mondjuk sebesség örült hülye gyerek lennél.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 30, 18:58:04 írta Morause » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3643 Dátum: 13 márc 30, 18:58:48 »

Azon kívül, hogy a megnyilvánulás félig-meddig (Akkor még finom voltam.) szexista és enyhén szólva is túlzó, mit is keres ez a Férfi topic-ban?

Egyébként egyértelműen azért írtak róla, mert ő "playmate", ezen felül semmi hírértéke nincs a dolognak, nem ő az egyedüli gyorshajtó. Szerintem inkább az a szomorú, hogy bevallotta ment már 300-al is, de akkor fel sem tűnt senkinek sem. Ami még szomorúbb, hogy a rendőrségi gépkocsiparkban ezek szerint olyan autók vannak ilyen feladatra rendszeresítve, amelyek számára lehetetlen, hogy utolérjenek egy 200 km!h-val haladó autót... Ez nem is szomorú, ez szánalmas.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3644 Dátum: 13 márc 30, 19:16:53 »

Nem magamál húzom meg a mércét, épp azt írtam hogy én sem vagyok szent... Nem az a bajom hogy megszegte, kicsit félre értettél, hanem az, hogy úgy szegte meg, hogy a saját környezetével nem volt tisztában! Nem hall, nem lát, csak tapossa a gázpedált, és megy mint a meszes... A sztorijából meg kirí, hogy a tükröket hírből sem ismeri...
Heo az a baj amúgy hogy nem amerikában vagyunk, hogy a rendőrautó nemes egyszerűséggel rövid üldözést követően lelökje az útról az egyszeri autóst.. Vagy blokádot állítanak, vagy megy mögötted amíg meg nem állsz... Ilyen esetben meg van kötve a rendőrök keze... A cikkben is benne volt, hogy majd 50 km-en keresztül követte a csajt a rendőrautó, de ő ebből semmit nem vett észre... Pedig a belső tükörben elég feltűnő tud lenni a piros-kék villogás...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!