24 szep 21, 06:49:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1694856 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3555 Dátum: 12 szep 21, 19:14:05 »

Idézet
Szerintem nagyon csúnyák. Legalábbis a 90%-uk. Sokkal kisebb a "szép" és "nagyon szép" réteg náluk, mint az Európaiaknál. (Igen, jöhetnek a "hülye vagy, ez nem igaz" stílusú csodálatos ellenérvek.)

Ha meg félmongol, akkor nem teljesen tiszta az ázsiai jelző.
Hát, van egy klasszikusan szép ázsiai csaj kép ami beugrik az embernek és olyanból azért elég sok van, pl ha az ember kimegy a Deák tér-Váci utca környékére. Az, hogy a piacokon jársz csak és ott csúnya ázsiaiakat látsz megint más kérdés.

Ha nem mondja, hogy félig az akkor is inkább ázsiainak hiszem mint európainak. De jobb is az ilyen, mert lehet túl sok a
kulturális különbség egy teljes ázsiai és egy Európai között.
Most láttam, hogy ez dupla post lett. De máshogy nem tudtam válaszolni. Mi ilyenkor a megoldás?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 21, 19:15:24 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3556 Dátum: 12 okt 18, 20:58:41 »

Egy kérdésem lenne: fegyverekről olvasgattam a Wikipedián (milyen meglepő xD), és az M16-osról szóló cikknél a rendszeresítő országok között láttam, hogy szerepel Magyarország is. Máshol viszont nem találtam erről infót, az angol wikin sem. Tud erről valaki valamit, tényleg használja a Honvédség ezt a típust, vagy az csak téves adat? (Azt tudom, hogy M4A1 van. Nevet Bár sajnos nem sok belőle.)
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3557 Dátum: 12 okt 18, 21:14:07 »

Erről nem tudok sokat, de az M4A1 az M16 egyik típusa. Amennyire rémlik csak a válltámaszban vannak főbb különbségek nem? Ha igen és tudod, hogy ez rendszeresítve van, illetve van ilyen, akkor válaszoltál a kérdésedre, szerintem. Én még mindig inkább a P-90-re voksolok. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3558 Dátum: 12 okt 18, 21:23:52 »

Az M4A1 tényleg az M16-ból lett kialakítva, és az alkatrészek jelentős része is azonos, de külön fegyvernek számít. A válltámasz különbözik valóban, de ezen kívül más különbségek is vannak még. Általában az ilyen listákban elkülönítik a két fegyvert. (Ha valaki rendszeresít M4-et attól nem veszik automatikusan M16 használónak is.) De ettől függetlenül, lehet ők is így értették.

A P-90es egyébként tényleg jó fegyver. Nevet Csak fura a formája nagyon. Tiszta sci-fi. Nevet

Nekem a kedvenceim M4A1, M16 meg az M240 géppuska. Ez utóbbi már egy másik kategória tűzerőben persze. Nevet Géppisztolyból meg a jó öreg MP5 is egy jó választás. Tudtommal a TEK is ezt használja fő fegyverként. Különleges rendőri erőknél nagyon népszerű fegyver.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3559 Dátum: 12 okt 18, 21:35:38 »

Nem hiszem, hogy a cikk írója nagyon otthon lenne ebben a témában. Max annyira, mint egy kaliber magazin...

Praktikus kis dög és az 50 skúló azért nem egy rossz dolog, meg a teflon bevonat sem éppen ellenemre való dolog. Nevet Sok sci-fi-ben benne van az biztos, Star Gate, hogy az egyik kedvencemet mondjam.

Kedvencem még az AMD-65, a Steyr AUG és persze a Glock. Persze van aminek tetszik a teljesítménye, a lő ereje és egyéb, de összességében nem praktikusak.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3560 Dátum: 12 okt 18, 23:14:45 »

Ezekkel a fegyverekkel én nagyon jól tudok bánni! Counter strike-ban Nevet
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3561 Dátum: 12 okt 19, 08:50:56 »

Aha... Ha a kezedbe adnának egy igazit, akkor meg azt sem tudnád hogy hol az eleje, meg hol a vége... Kúl
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3562 Dátum: 12 okt 19, 09:28:06 »

Na, ja, Call of Dutyban én is jó vagyok ezekkel. Nevet Csak annak nem sok köze van a valósághoz.


Heo, igen, az 50 skulós tár, az egy nagyon pozitív dolog. Szép kis kasza a P-90.

Pisztolyok közül nekem a Colt Python a kedvencem, főleg a hosszú csövű változata.



Szép és nagyon elegáns eszköz. Az elegancia mondjuk csak a külsejében jelenik meg, a munkája annyira nem elegáns. Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #3563 Dátum: 12 okt 19, 12:13:27 »

Pisztolyból két nagy kedvencem van. Az egyik amit Aes is mondott méghozzá azért mert River is olyat használt:

De a másik kedvencem a desert:
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3564 Dátum: 12 okt 19, 12:37:36 »

A Pythonben nekem is az tetszik, hogy Rick Grimes ilyennel durrogtatja a zombikat. Nevet De egyébként is jó fegyver.

A Desert Eagle is népszerű fegyver, nem véletlenül. Egyébként ez is sok filmben előkerül.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3565 Dátum: 12 okt 19, 12:37:56 »

Akkor gondolom ezt a jelenetet nem kell neked bemutatni. Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=9h69UjJHzKM
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3566 Dátum: 12 okt 19, 14:27:30 »

Hm, Colt... Isten megteremtette az embert Colt ezredes pedig egyenlővé tette őket. Nevet

Ennek ellenére sem szeretem a forgótáras pisztolyokat. Nehezek, a tűzgyorsaságuk nem elég jó, a visszarúgás túl nagy és ha csak az átütő erő miatt vennék ilyet, akkor 5 lőszer nem mennyiség.
Viszont a kétlövetű Derringereket nagyon csípem. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3567 Dátum: 12 okt 19, 14:37:44 »

Colt Python-nál sokkal szebb a Colt Anaconda, ami ráadásül 0.357 helyett 0.44-es magnum töltényekkel operál.

Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3568 Dátum: 12 okt 19, 18:10:23 »

Na, ja, Call of Dutyban én is jó vagyok ezekkel. Nevet Csak annak nem sok köze van a valósághoz.


Heo, igen, az 50 skulós tár, az egy nagyon pozitív dolog. Szép kis kasza a P-90.

Pisztolyok közül nekem a Colt Python a kedvencem, főleg a hosszú csövű változata.



Szép és nagyon elegáns eszköz. Az elegancia mondjuk csak a külsejében jelenik meg, a munkája annyira nem elegáns. Nevet

Hát magyarországon ilyenekre nem is kapnék fegyvertartási engedélyt se, nem hogy viselésit. Ahhoz minimum rendőrbírónak vagy valami hasonló, veszéllyel járó munkát végző személynek kell lenni és rengeteg energiát és pénzt belefektetni.

Légpuskám, gázpisztolyom és íjam viszont van és tudom is őket használni:P
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3569 Dátum: 12 okt 19, 18:51:13 »

Finn országban automata fegyvered is lehet, elvégre a szarvasnak végül is csak négy lába van, legyen fair harc. ikszdé

Itthon meg hiába vagyunk tagjai nagyon sok dolognak, akkor is mkh kártyát kell kiváltanod, ha valójában törvényileg nincs is rá szükséged. Mindezt persze csak és kizárólag gázriasztófegyverre. Persze lehet éles lőfegyvered is, de hogy hobbi célon kívül semmi haszna nincs az biztos. Lőtérre járni csak emiatt meg, nos, az a fanatizmus.
Ilyen téren a gázriasztó is inkább csak tűzijátékozni jó, arra mondjuk baromi jó. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!