24 szep 21, 06:41:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1694848 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3540 Dátum: 12 aug 12, 18:26:29 »

A Gif az tetszik, le is mentettem, jó lesz motivációnak a telefonra is.


http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2183868/Kate-Middleton-Here-chart-colours-Duchess-Cambridge-global-icon.html

Hmmm, nem is tudom, szerintem a zöld és a piros színek állnak neki a legjobban, szerintetek? És valóban van egyfajta hercegnői kisugárzása. Van ízlése, bár annyi pénzből én is tudnék szép meg elegáncsos ruhákat venni.  >.<#
Nem értek a divathoz, de úgy tudom a lila a kielégítetlenség színe. De az csak 4 %, hm, férfiúi szempontból Vilmos is tud valamit. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3541 Dátum: 12 aug 12, 18:27:36 »

Én nem kaptam kedvet a sporthoz. Nyelvesít
Mondjuk nálam csomó sport alapból kiesik, bizonyos okok miatt, a többit viszont azért nem próbálom meg, mert túlságosan is "élj a mának" típusú ember vagyok, így nem pazarlom a Földön töltött kis időmet ilyesmire. Nevet
Amúgy egyszer valaki kérdezte, hogy sportolok e, mert olyan széles a vállam, mint egy úszónak. Pedig én csak lefele tudok úszni. ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3542 Dátum: 12 aug 14, 09:50:30 »

Hát, most olvastam ezt a cikket Miley Cyrus új hajáról... Mit mondhatnék, a régivel sokkal szebb volt, sokkalta jobban állt neki. Olvastam olyanról, hogy állítólag így akar szolidaritást vállalni a rákosokkal, de szerintem nem így kellett volna. smirksweat Vagánynak vagány, szó se róla, de nem az ő stílusa.
Azt tudtam , hogy a rúzst nem tudja használni, de az, hogy ilyen csodálatra méltatlan frizurát hordjon... Röhej.
Az állítólagos ok pedig még röhejesebb. Ha kampányolni akar akkor menjen be egy Onkológiai Intézetbe! Nagy az Isten állatkertje...
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3543 Dátum: 12 aug 18, 20:18:23 »

Ha motiváció kell, akkor nézétek/halgassátok meg ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58
Rám nagy hatással van, mikor előszőr hallgattam meg máris akartam volna edzeni... csak hát el volt/van törve a kezem  >.<# Hát maradt a tanulás Nyelvesít

Én futni kicsivel azelőtt kezdtem el, hogy eltörött a kezem. Azelőtt a kutyámmal az itt lévő dombokat szoktuk megmászni és hát az is kimerítő Nevet
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3544 Dátum: 12 aug 18, 20:51:39 »

Ha inspirációmerítésről van szó, régen sokat adott nekem ez a 2 videó:

http://www.youtube.com/watch?v=nL_HvozJiQw

http://www.youtube.com/watch?v=dHy9W9LpvlQ
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3545 Dátum: 12 szep 06, 11:07:18 »

egy amerikai börtönben egy férfi nővé akarta operáltatni magát, és azt követelte, hogy az őt "elszállásoló" börtön fizesse ki a műtétet, plusz vigyék át női börtönbe. Ilyenkor mit kell vajon csinálni?

Pl. hogy a börtönőr ad neki egy olyan irtóztató pofont, hogy a fal adja a másodikat.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #3546 Dátum: 12 szep 06, 12:38:34 »

Aes: ikszdé
Mondjuk komolyra fordítva mit tudnál csinálni.. Hát egy rész amit te mondtál én biztos azt csináltam volna, de ha egy jófej az őr akkor elvisz az igazgatóhoz és ő ad egy szép pofont... Ha meg még ő sem ad akkor teljesül a vágya és boldog lesz vagy 2 napig..
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3547 Dátum: 12 szep 06, 18:10:51 »

Lehet hogy már annyiszor erőszakolták meg, szegény azt hiszi tényleg nő csak férfi testben.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3548 Dátum: 12 szep 06, 19:58:59 »

A rabtársai ingyen megcsinálják a kis buzinak. Ördögi

Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #3549 Dátum: 12 szep 06, 20:46:54 »

Shiro: Ez azért már a durva kategória.
Erről eszembe jutott egy kép amin egy emós és egy hasonlóan értelmes ember van mint akiről mostanában szó van itt. Föléjük van írva:
-Ő Depi Öngyi akar lenni
- Peti Gyöngyi akar lenni ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3550 Dátum: 12 szep 21, 15:59:50 »

Jövök ki a Kálvin téri könyvtárból és egy gyönyörű félmongol csaj ült egy asztalnál és mosolyog rám. Dumáltam vele és elkértem a számát. Nagyon feldobta a napomat. Imádom az ázsiai csajokaaaaaaat.  Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3551 Dátum: 12 szep 21, 16:12:15 »

Jövök ki a Kálvin téri könyvtárból és egy gyönyörű félmongol csaj ült egy asztalnál és mosolyog rám. Dumáltam vele és elkértem a számát. Nagyon feldobta a napomat. Imádom az ázsiai csajokaaaaaaat.  Nevet
De irigylem a Vonzás usereket. X'D Sokkal menőbbek, mint bármelyik Sith. :'D
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3552 Dátum: 12 szep 21, 16:23:27 »

Mi az a vonzás user?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3553 Dátum: 12 szep 21, 17:41:31 »

Akik a vonzás törvényét tudatosan tudják alkalmazni. ^^
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3554 Dátum: 12 szep 21, 18:01:53 »

Ja, hát igyekszem, bár most pont eléggé szétesve közlekedtem. Én nem mosolyogtam volna magamra. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!