24 szep 21, 08:36:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1694921 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3495 Dátum: 12 júl 26, 09:36:25 »

Akkor ess neki! Én is így voltam és most már szinte kezd alakulni.. Mosolyog
Naplózva
Kouga Genki-sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #3496 Dátum: 12 júl 26, 11:20:25 »

Hát azért kössz, de megpróbálom, ha lesz rá időm Eddz Nevet!

Egy szabályos hozzászólásnak legalább 4 teljes szóból kell állnia. Ráadásul ez még felesleges hozzászólás is. Az ilyenek törlésre kerülhetnek. Olvasd el a Fórumszabályzatot.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 14:27:23 írta Kouga Genki-sensei » Naplózva

私と一緒に混乱しないでください!
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3497 Dátum: 12 júl 26, 15:19:19 »

A fekvőzéshez mindig van idő és hely Nevet Szerintem az egyik leggazdaságosabb és leghasznosabb gyakorlat :DDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3498 Dátum: 12 júl 26, 16:30:22 »

Nekem a futás jött még be nagyon. Az asztma határán vagyok/voltam, de amióta többé-kevésbé rendszeresen futok, szinte egyáltalán nem fulladok ki és jobb az egész közérzetem.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3499 Dátum: 12 júl 26, 19:52:32 »

Hogy edzettél az állóképességedre?Sprintekkel,időre egy távot,vagy csak minél tovább futni?nekem ez a legnagyobb problémám.Az erőm meg van hozzá,csak az állóképességem 0.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3500 Dátum: 12 júl 26, 22:32:39 »

Én atlétikapályán futottam a külső (8-as) pályán, eleinte 4+4 kört (a 4 körök futások, közte 1 kör séta), amit aztán idővel váltottam 3+3+3-ra, aztán 4+4+4-re. Magamon azt vettem észre, hogy sokkal többet számít, ha több keveset futok kis pihenéssel mintha egy nagyobbat és utána döglenék meg.

Egyébként ez tényleg nem olyan brutálisan sok. Egy kör 432 méter, ki lehet számolni, hogy mit jelentenek ezek.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 22:34:12 írta Loah » Naplózva
Kouga Genki-sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #3501 Dátum: 12 júl 27, 10:35:36 »

Én ebben az évben a suliban lefutottam a kupert! No comment
Naplózva

私と一緒に混乱しないでください!
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3502 Dátum: 12 júl 27, 11:34:44 »

Hűha! Ne vidd túlzásba... smirksweat

Visszatérve az értelem mezejére. Én azt csináltam, hogy megnéztem mennyit bírok egyben futni, állandó tempó mellett. Azt napi két alkalomra számolva megdupláztam, aztán a kapott számot megszoroztam héttel. Ugye így kijön a heti adag. Na ezt lehet minden héten kb. 1,2-vel szorozni, hogy egyre többet és többet fuss. Aztán, ha stabilan megy egy olyan heti 50-80 km, akkor ráállhatsz arra is amire én. Napi 10 km, lehetőleg egyben, hetente egyszer-kétszer meg reggel is 10 meg este is 10. Mindig az a cél, hogy túléld az adott hetet. Amikor megy a stabil 10-es naponta, akkor meg elkezdhetsz az időn dolgozni. A cél mindenkinek más. De ez elég jó kitartást tud adni. Persze mellette kell valami kondi, mert felsőtestre ez semmit sem ér. Én a felülést szeretem, a fekvőt én is utálom.
(Nyújtani mindig kell, a zuhany pedig kötelező, az a kis plusz meleg is kell utána.)
Amit még nem próbáltam az az emelkedős verzió. Amikor hegynek felfelé futsz, illetve lejtőkön, az keményebb lesz.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3503 Dátum: 12 júl 27, 11:55:00 »

A futás+felülés+fekvő kombónál még nem találtam olcsóbb, egyszerűbb és hatásosabb megoldást. Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3504 Dátum: 12 júl 27, 11:56:44 »

A hegynek felfelé futást azt próbáltam, mikor még suliban jártunk túrázni. ikszdé
Egy olyan 80%-os enyhén csúszós lejtő kissé fárasztó, ha nem vagy rá felkészülve, de ugyanakkor meg nagyon király, főleg ha csoportosan vagytok,  kezditek a fogadásokat kötni, hogy ki hol döglik meg. Pojén
Emlékszem mikor még először mentem, akkor a végén már úgymond négykézláb kúsztam, a tetején meg az itt már meghallhatok állapot volt pár másodpercig, de aztán megláttam a kilátótornyot, s persze hogy spuri fel a tetejére, mint a mérgezett egér.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #3505 Dátum: 12 júl 27, 12:14:05 »

Én is szaladtam fel hegyre annak idején... méghozzá a tokaji "kopaszra". Állati volt felfele szaladni és közbe vigyázni nehogy egy vipera pont szembe találkozzon velünk aki szeretne megkóósssssztolni.
Bár azért is jó volt mert a csúcson találtam 100 kemény Ft-ot ikszdé... mindenesetre a lefele út az brutálisabb volt mert a hegyen olyan akadályok voltak amiket tudtok hogy lefele nehezebb lesz kikerülni sokkal - főleg sprintelve - mint felfele menet.

De megérte, mert egy jó kis testmozgásba vettem akkor részt és mire vissza értünk koliba a kedvenc kolis tanárunk néhány segítséggel finom sült szalonnával meg hozzátartozó paprika, paradicsom hagyma keverékével várt amit vacsorának beküldeni egy jó testmozgás után nagyon jól esett!
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3506 Dátum: 12 júl 27, 12:58:51 »

Visszatérve a csaj témára nem tom ismeritek-e hannah minxet, itt egy vidi róla:
http://www.youtube.com/watch?v=gIVmv4WPZ6Y
az első reakcióm: Ohh My God  Yóóóó
gyakran cosplayezik és hát...van mit nézni rajta >.<#
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3507 Dátum: 12 júl 27, 13:44:39 »

Az első reakcióm: fúj b+..  Lehánylak.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3508 Dátum: 12 júl 27, 13:56:50 »

A push up nem kárpótol a tartalmas beszélgetések hiányától keletkezett tátongó űrben terjedő agysorvadásomért...  smirksweat
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3509 Dátum: 12 júl 27, 14:40:15 »

Az első reakcióm: fúj b+..  Lehánylak.
Szülei biztos büszkék, hogy kislányuk ebből keresi a pénzt.
Senki nem veszi be, hogy a japán szavak miatt van ennyi feliratkozója.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!