24 szep 22, 00:33:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1695426 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3300 Dátum: 12 márc 03, 21:16:00 »

még 2 évig.Tavaly már egyszer megvolt az összejövős téma,de bazi nagy utálkozás lett belőle,most meg megint kopogtat az ajtón xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3301 Dátum: 12 márc 03, 21:18:29 »

Hagyd a fenébe, csak szívni fogsz vele. Mondjuk ez csak akkor igaz, ha hosszú kapcsolatot szeretnél.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #3302 Dátum: 12 márc 03, 21:30:40 »

Ha ő akarja, és te is akarod szerintem menj bele.
Ha ő nem akarja és győzködni kell, ne próbálkozz.
Ha ő akarja, és te nem tudod mi legyen, gondolkozz mi legyen.
Ha úgy döntesz, hogy igen, akkor valamikor esetleg vége lenne, megint utálkozás lenne. Ezt kalkuláld bele.
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3303 Dátum: 12 márc 03, 21:37:42 »

Számítottam én már jobbra-balra xD Igazából azért félek mert mivan ha megint kib*sz velem mint a legutóbb Nevet Néha úgy érzem hogy olyan mintha a csajt nekem találták volna ki,csak érzelmileg olyan labilis hogy húha xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3304 Dátum: 12 márc 03, 21:52:23 »

Nekem úgy tűnik, hogy te már döntöttél.
Ha nem mered meglépni, akkor nem is fogod, de, ha nem így van, akkor meg hajrá.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #3305 Dátum: 12 márc 03, 21:57:09 »

Huh vazz... halljátok srácok most teljesen káoszba borult a szívem, újra érzek vmit egy lány iránt de úgy érzem józan ésszel nézve nem lenne helyes ha "túl a barátságon" már láv sztorit nyomatnák vele! Fiatalabb nálam jóval (15 éves) de olyan kis kedves meg aranyos és még csinos is h megfogta a szívemet, nagyon jóba vagyok vele és sokat hülyülök vele, de félő h nem helyes amit teszek vagy inkább mondjam úgyhogy a szívem tenne... a szívem igent a józan eszem nemet mond, ilyenkor mi a francot tegyek?!?! crybaby

Én is hasonlóan jártam egy lánnyal, elég jóba voltunk hülyültünk csomót, meg minden és egyre többet éreztem iránta, ezért elkezdtem vele jobban törődni, facebookon ráírtam, suliba segítettem neki, hazakísértem stb. és ez feltűnt neki, és rájött h szerelmes vagyok belé. Utána 2 hétig nem szólt hozzám mert gondolom eléggé felkavarta a dolog. Aztán miután lenyugodott kb. egy hónappal írtam neki egy levelet mert megint elkezdett levegőnek nézni és megkérdeztem mi a baja. Azt válaszolta hogy "a suliba azt hiszik hogy szerelmes vagyok beléd pedig nem" de nem ez volt a fő oka. Ami mélyen megérintett az ez a mondata volt: "Az idegesít a legjobban hogy most hogy tudom hogy tetszek neked már nem tudok úgy rád nézni, és nem tudunk úgy hülyülni mint régen." Na ez történt(mármint mikor rájött) nov.9-én és még mindíg nem tudott "megbocsátani". Úgy-ahogy beszélgetünk de semmi extra, szóval remélem majd valamikor elfelejti. Szóval ezzel azt akartam mondani hogy gondold végig,nem tudhatod hogy reagálja le.


Szerk.: Isten akarta így? Mert egész véletlen témába illőhozzászólást írtam és a lány az évfolyamtársam.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 22:04:36 írta jujguy » Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3306 Dátum: 12 márc 03, 22:04:56 »

Az a baj heo hogy mostanában nagyon csapongó a lelkivilágom.Az egyik pillanatba azt mondják hogy mozduljak rá,a másikba meg ne,én meg tiszta tanácstalan vagyok.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
renato
Vendég
« Válasz #3307 Dátum: 12 márc 03, 22:12:01 »

Jajj ilyen "összejövök osztálytárssal" dolog velem is volt egyszer Nevet Húúúú de megutáltam a csajt az eset után x'D Mondjuk nem tartott sokáig, egy-két hét múlva éreztem, hogy ez nemoké, és angolosan távoztam. Utána a csaj megpróbált úgy kiszúrni velem, ahogy csak lehet, de csak röhögni tudtam a bénázásain.
Viszont ismerek olyan embereket, akiknek összejött ez a dolog. Ha úgy érzed, hogy neked is összejöhet, akkor szerintem próbáld meg. Sok szerencsét hozzá! Nevet

jujguy: szerintem rossz hozzászólást idéztél (hacsak nem 8 éves a csaj, aki megtetszett. Akkor nem szóltam.)
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3308 Dátum: 12 márc 04, 09:53:43 »

Ma újra jelölt facén az a csaj, akiről anno írtam, hogy lefeküdtünk aztán megszakított minden kapcsolatot és utána amikor elértem mondta, hogy mást szeret és lelépett. Én igazából akkor is leszrtam, de ma mondta, hogy nem igaz és visszaírt, mert rosszul esett neki, hogy hazudott, meg nem bánta meg hogy eljött hozzám, csak túl gyorsan történt és megijedt mert ilyen nem szokott lenni és ezért utána rosszul érezte magát hazafelé, meg igazából nem is volt másik pasi.

Hát azért elég sok hülyeséget megspórolt volna, ha nem ijedezik. Nevet De jól esett a lelkemnek. Nevet (Meg tényleg olyan hihetetlen lett volna, hogy valaki jobb nálam. xD)
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 09:54:33 írta Gdat88 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3309 Dátum: 12 márc 04, 17:52:36 »

Nem gondoltál még arra, hogy csokorba gyűjtve ezeket a storykat megjelentesd? Garantáltan bestseller lenne. :'D
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3310 Dátum: 12 márc 04, 18:17:28 »

Hát, ezekből csak pár olyan lenne ami méltó lenne egy könyvhöz, de dolgozom rajta, hogy legyen mit megírni. Nevet
Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #3311 Dátum: 12 márc 04, 19:01:04 »

renato: félre értetted. Igaz hogy az én sztorim nagy részben különbözik és nem, nem 8 éves, a csaj velem egyidős, itt a lényeg az volt hogy mi is nagyon jóba vagyunk(vagy voltunk :/ )mint Morause-ék és féltem választani hogy mit tegyek. És hát végül én nem tettem semmit, csak sajnos túl feltűnően közeledtem. Nevet
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #3312 Dátum: 12 márc 19, 19:20:20 »

Na Urak ez kemény. Kevés ilyen tündöklő csillag van Mo-n.  ikszdé
(Gyenge idegrendszerrel és sérülékeny lelkivilággal rendelkezők inkább hagyják ki.)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4Jb9ilKwbDg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4Jb9ilKwbDg</a>
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3313 Dátum: 12 márc 19, 23:02:07 »

Én kész voltam tőle. Nagy rajongója lettem. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3314 Dátum: 12 márc 20, 15:03:42 »

A zsűri és a közönség arckifejezése leírhatatlan!  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!