24 szep 22, 06:29:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1695712 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #3195 Dátum: 11 okt 04, 19:46:15 »

Nem vagyok perverz, csak kiváncsi. Nevet:D
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #3196 Dátum: 11 okt 04, 19:47:28 »

jaja én is azt mondanám
tsunade 106 cm-e elég durva nem?Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3197 Dátum: 11 okt 06, 01:13:05 »

Ma furcsa volt. Életemben először kötöttek belém (meg egy haveromba) C kategóriás állampolgárok. Legalábbis amióta járok bunyózni. Valami nem működött a kisugárzásomban. Nevet

De amikor fenyegetőzött és szemberöhögtem, akkor már érezte, hogy valami nem stimmel. Amikor meg rákérdeztek, hogy csinálok-e valamit mondtam, hogy thai boxolok. Itt kicsit visszavettek, mert látták, hogy magabiztos vagyok, aztán kezdtek ők is menőzni, hogy ők is meddig tolták. Szerintem kamu volt az 60%-a. Nevet De a végére összehaverkodtunk és tiszta jó haverokként váltunk el.

Tudtam, hogy ha bunyóra kerül sor összetöröm őket hiába vannak többen, de féltem, hogy fegyverük van. Ezért volt kicsit több feszültség a levegőben, mint kellett volna. Nevet De mivel a haverom nem tud bunyózni ott szagolták ki a félelmet és őt akarták főleg kóstolgatni. Kértek tőle pénzt. Ő azt  hazudta, hogy nincs nála, levágták, hogy kamu és idegesebbek is lettek. Kértek tőlem is. Én mondtam, hogy nálam van, csak én önző vagyok. Nevet Az a poén, hogy értékelték az őszinteségemet. A maguk módján tisztelik az ember becsületét ők is. Meg ilyenkor próbálnak belekötni az emberbe, de ha normálisan kezeljük őket, akkor egészen megnyugszanak.

Végülis lehet kezelni őket. És nem is olyan rossz emberek. De azért legközelebb nem kell az ördögöt a falra festeni. (Pont azt ecseteltem a barátomnak, hogy milyen jó lenne bunyózni egyet. Nevet )
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3198 Dátum: 11 okt 06, 09:47:31 »

Ezek csak akkor bátrak, ha látják hogy megijedsz tőlük... Amúgy csak falkában bátrak... Egyedül csak a szája nagy, de elszalad...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3199 Dátum: 11 okt 06, 10:57:26 »

Ismerősöm is botlott már C kategóriás útonállokba. A eléálltak 3an és a legmagasabb odaállt elé jó közel és mondta hogy akkor most ők mindent kérnek. Haverom válasz helyett Lefejelte a csávót hogy megfeküdt.. A másik kettőnek már nem volt kedve kötözködni továbbengedték.
Nekem még nem volt részem ilyesmiben, remélem nem is leszXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3200 Dátum: 11 okt 06, 16:49:15 »

Engem is álltak már körbe 6-an... Kóstolgattak, de amikor látták hogy nem vagyok beijedve tőlük, akkor ilyen jó gyerek vagy, téged nem bántunk dumával leléptek...
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #3201 Dátum: 11 okt 06, 21:40:59 »

Ismerősöm is botlott már C kategóriás útonállokba. A eléálltak 3an és a legmagasabb odaállt elé jó közel és mondta hogy akkor most ők mindent kérnek. Haverom válasz helyett Lefejelte a csávót hogy megfeküdt.. A másik kettőnek már nem volt kedve kötözködni továbbengedték.
Nekem még nem volt részem ilyesmiben, remélem nem is leszXD
Tapasztalataim és hallottak szerint köztük mindig a legnagyszájubat kell elverni és a többi megijed Nevet Bár én szalagavatómon esti bulizás közben elég rosszul jártam pár hodászi  teremtményekel hiszen hatan álltak körbe és ütöttek ne mis mondva h nem éreztem semmit hiszen elég ittas állapotban volta m csak arra keltem hogy kórházba vagyok hát érdekes volt  smirksweat
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3202 Dátum: 11 okt 06, 22:45:40 »

Nekem is volt már hasonló balhém, bár emlékeim szerint azok nem C - kategóriás fajankók voltak csak szimplán parasztok. Pechükre hiába voltak 4en haver 4 éve birkózik és bár bunyózni annyira nem tudok de én se vagyok rossz passzban, tekintve hogy mostanában kezdtem el edzeni, ugyanis rendőrnek készülök.

Bár tény hogy sajnos mi is kaptunk ( betört az orrom + 1 monokli ) de ők többet. Egyik gyereket 2en vitték haza.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3203 Dátum: 11 okt 06, 23:18:43 »

Kevés olyan lány van aki egyszerre szexi és gyönyörű. Szinte mindig külön van a két kategória. Ha valaki olyan 10-es az általában nem legendásan szexi. Ha meg valaki általában legendásan szexi, az habár jó csaj, de nem az a klasszikus 10-es. Többször kell összeolvadjon a két kategória.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3204 Dátum: 11 okt 07, 09:31:20 »

Velem eddig csak szóban kötekedtek.
Asszem elég könnyű prédának tűnök, végülis bottal járok. (Nevezzük inkább sétapálcának, az elegánsabb, és kinézetre is közelebb áll a valósághoz.) Tudjátok, mekkorát lehet azzal ütni? Egy vicsorgó kóborkutya reakcójából ítélve, amin volt szerencsém kipróbálni, enyhén kellemetlennek tűnik.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3205 Dátum: 11 okt 07, 09:39:38 »

Akkor már értem az avatár választásodat.
Jó a humorod. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 07, 09:40:28 írta Gdat88 » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3206 Dátum: 11 okt 07, 19:40:22 »

Én is bírom mikor jönnek azt belédkötnek az említett C kategóriás állampolgárok.A kedvenceim közé tartozik a "Csak hadd nízzem meg tesvírem" szöveg xD Volt már h mentem az utcán füles bent volt,és jöttek h " csak hadd nízzem meg xD"
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #3207 Dátum: 11 okt 09, 17:05:03 »

Hát én a " Hadd nízzem emg résznél már egyből állok ütés helyzetbe és szorítom a kezembe a boxert Nevet ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3208 Dátum: 11 okt 17, 21:00:34 »

Én meg azt mondom, hogy nem az evésen van a hangsúly.

Hát lányok ki kell, hogy ábrándítsalak titeket. Evés, mozgás, társai nem ezen van a hangsúly. Pl. én szeretek jókat enni, és szoktam is, nálam simán befér a három jó nagy tál pörkölt is ebédre, előtte utána napközben édesség, este kiadós vacsora. ikszdé (Kolbász szalonna stb olyan jó parasztosan Nevet) És mégse hízok lóf*szt se, kifejezetten vékony voltam mindig is. Mondjuk mozogni azért szoktam, mert anyagi okokból mindenhová gyalog megyek a városban. (És Pécs azért elég nagy) De nem sportolok. A testvérem is ilyenek, édesanyám is, sőt apám is. (Bár ő 60 felett azért szerzett már pocakot magának. xD De eredetileg ilyen volt ő is.) Szóval az igazán hatékony fogyókúrát a születés előtt kilenc hónappal, még "folyékony állapotban" (bocsi) kell elkezdeni, abba pedig igazából nem sok beleszólása van az embernek ami akkor történik vele. Jó most nem azt mondom, hogy nem lehet semmit se tenni, ha ezt a részét bukta az ember, mozgással, étrenddel és társaival is lehet jó eredményeket elérni, de ahhoz hatalmas önfegyelem kell, és kb az egész életen át. (Mivel azon ismerőseim akik fogyókúrával adtak le, amint egy kicsit elengedték magukat, értsd újra rámentek a pörköltre, hamar visszaestek ugyanoda ahová jutottak. Visszahízni mindig sokkal gyorsabban lehet mint lefogyni.)
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3209 Dátum: 11 okt 17, 21:19:27 »

Aes, ez genetika. Attól, hogy nálad így van, másnál nem biztos, hogy ugyanez a helyzet.
Szerintem mindegy, hogy mennyit zabálsz és miből (persze nem hátrány, kifejezetten egészséges egy jó diéta) csak mozogj vagy sportolj mellette eleget. Én munkahéten 2x többet (és talán keveset mondtam) eszek reggelire, ebédre és vacsorára is, mint egy felnőtt ember 17 évesen... de nem hízok semmit, mert a munkaenergia kiegyenlíti a felvett kalóriát. Reggel eljövök, ettem néhány virslit, csináltam rántottát vagy ettem 2-3 szendvicset, bemegyek munkahelyre, megcsinálom a dolgokat aztán az az első dolgom, hogy még egyszer megreggelizek egy gulyáslevest vagy valami előétel féleséget. Aztán ebédelek ebédeltetés után (felszolgáló vagyok) 2 vagy 3 fogást, hazaérek vagy találkozok a barátnőmmel első dolgom, hogy vegyek valami kaját vagy beüljünk egy cukrászdába, pékségbe, étterembe... vacsorára ismét tojást eszem, vagy az otthoni kosztot, ha maradt ebéd. Láss csodát, 60 kg körül vagyok, ami a testmagasságomhoz, felépítésemhez képest Nagyon kevés (180 cm) és folyton azzal szekál mindenki, hogy keveset eszem. xD
Naplózva



Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!