24 szep 22, 05:49:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1695682 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3165 Dátum: 11 okt 01, 16:07:56 »

Az logika csak a gyáváknak kell. Nevet
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3166 Dátum: 11 okt 01, 16:20:49 »

Jó, de nem mindenki olyan rohadt szerencsés, mint te Nevet.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3167 Dátum: 11 okt 01, 17:52:03 »

És most kérj bocsánatot a VulkániaktólXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3168 Dátum: 11 okt 01, 19:12:12 »

Morause a korkülönbséggel nincs semmi gond... Te az adatlapod szerint 19 vagy, a csaj 15.. 4 év az nem sok...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3169 Dátum: 11 okt 01, 19:15:33 »

A nagyapám 10 évvel idősebb volt mint a nagyanyám. Nevet
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3170 Dátum: 11 okt 01, 19:58:01 »

4 év hát, ha 24 és 20 lenne oké, de Morause már felnőtt férfi (gondolom xD), de a csaj még kislány. Nemtudja mibe menne bele, és ahogy teis irtad, inkább csak barátok vagytok. Sztem ne próbálkozz meg vele.

Off: Nem Vác-ra jársz suliba?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3171 Dátum: 11 okt 01, 20:01:11 »

Ő nem tudom, de én Vácra jártam Gimibe. Nevet
A fiatalabb témához én úgy állok, hozzá, hogy inkább én legyek vele, mint valami tapasztalatlan hülyegyerek, aki úgy viselkedik egy lány lelkével, mint egy elefánt a porcelánboltban. Tudom milyen az, mert én is voltam olyan. Nevet
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3172 Dátum: 11 okt 01, 20:10:36 »

Jogos. De nekem akkor is a korkülönbség számít sajna...

És meikbe? Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3173 Dátum: 11 okt 01, 20:25:14 »

Egy fél évig a madáchba, majd a piarba. És bár a papok szexuálisan feszülő reverendájuk valóban közvetít egy férfias életérzést, de azt hiszem ennek ellenére ez off. Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3174 Dátum: 11 okt 02, 19:03:56 »

Ha az iskola kérdés nekem szólt nem... Vácnak még csak a közelében sem! Nevet Adatlapom szerint 19 de mindjárt 20 mert ugyebár nov 8-án ünneplem a 20. szülinapom (alig várom vár:P) és ahogy dRown is mondta a korkülönbségnél ez zavar, mert nem mind1 hogy 26~22 vagy 19(20)~15... de ez mégcsak a kisebb zavaró ok, mint mondtam vmiért agyilag nem akarom de a szívem könnyen csábul!

Amúgy vmit rosszul írtam le... bár most barátok vagyunk (mert az eszemre hallgatok amíg tudok smirksweat) néha érdekesen összegabalyodunk és meglátásom szerint nem igazán zavarja őt (talán még élvezi is de psssszt Kussolj)!

ui.: gdat tetszik a deadpool-os avatarod! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 02, 19:22:35 írta Morause » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3175 Dátum: 11 okt 02, 19:36:04 »

Jaja. Imádom. Jobb napjaimon a személyiségem is olyan mint az övé, szal nagyon szimpatikus, már az első perctől. Néha hajlamos vagyok sokkal csendesebb és normálisabb lenni. Szomorú De dolgozom a deadpoolosodáson. Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3176 Dátum: 11 okt 02, 20:31:07 »

Tiszta gáz, a fórumon csak én nem tudom, hogy ki az a deadpool? xD Amúgy én "csendesebb és normálisabb" a munkahelyemen vagyok, a szakmám (felszolgáló vagyok) megköveteli a protokollt. De lehúzom a nyolc órámat aztán kibújok a bőrömből, újra gyerek lehetek. Hétköznap körülbelül naponta fél órát vagyok otthon az alváson kívül, mert haza csak aludni járok. Imádom az életem Nevet
Morause! A korkülönbség miatt egyáltalán nem kell aggódnod. Bár én alapból azt mondom, hogy mindegy, lány a lánnyal vagy fiú a fiúval, csak legyenek boldogok! Bárkit zavarna az a pár év különbség (ami ismétlem lóf*sznyi és még teljesen természetes) az nem a te bajod. Mindig a szíved kövesd, legyen szó bármiről. Én legalábbis eszerint élek.
Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #3177 Dátum: 11 okt 02, 20:53:02 »

Stance ha láttad már a X-men: Kezdetek (amiben wolverin életéről van szó) c. filmet, abban még szinte az elején van h elmennek kommandozni az 1. adamantium db-ért és mikor felfele mennek liftel egy kardos csávó leszedi az összes puskás őrt két kardal... NA AZ DEADPOOL!

Tudod vagy szív vagy valós érvek tehát ész mikor mire... de szerelmi ügyekben mostmár figyelni kell itt ha szívemre hallgatok könnyen pofára eshetek és én kicsit érzékeny típus vagyok ezen a téren, de ha az eszemre részben logikus a saját szemszögemből de lehet életem egyik legnagyobb hibáját követném el mert az is lehet h vele élném le életem stb. más különben már döntöttem volna, ám teljes mértékben egyetértek mindenkivel, de ahogy Micsudi is mondta előbb fejben kell elrendeznem a dolgokat h akarom-e vagy sem!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 02, 20:53:43 írta Morause » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3178 Dátum: 11 okt 02, 21:00:20 »

Lehet ilyenen filózni , de ha arra jutsz , hogy kell neked , de elpazarlod az idődet és lecsapnak rá előtted , akkor majd duplán verd a fejed a falba. Nevet Sokkal jobb 2 hónap együttlét után visszalépni egy kapcsolatból , mint utólag sóvárogni , hogy miért is nem próbálkoztam hamarabb...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3179 Dátum: 11 okt 02, 21:03:28 »

Hát. Abban a filmben valóban úgy hívják a csávót, hogy Deadpool, de az nem Deadpool. Teljesen más a személyisége és a képességei, meg tulajdonképpen minden a nevén kívül. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 210 211 [212] 213 214 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!