24 szep 22, 07:35:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1695773 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #3090 Dátum: 11 júl 20, 15:24:07 »

Szombaton elmentünk egy kis hegymászásra a haverokkal, és akkor döbbentem rá, hogy ha nem lennének nők csak konzerveken tudnánk élni. Mire nyársra húztam néhány szál kolbászt, meg előkészítettem az ebédem elkezdett cseperegni az eső:( Öltözködésben meg ilyen dolgokban jó, hogy az ember férfi, de mikor kajáról van szó... (anyám nem lenne vagy éhen halnék, vagy pedig a McDonald's-ban töltenék napi 2 órát)
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3091 Dátum: 11 júl 20, 21:41:02 »

Tisztelet a kivételnek =D Férfi létemre bármikor összedobok 1 paprikás krumplit vagy palacsintát =D És ne felejtsük hogy igazán jó gulyást csak a férfiak tudnak csinálni =D
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #3092 Dátum: 11 júl 20, 23:16:55 »

Áhh igen... ezek a kaják rendszerint "megfingatják" embert... bár már tapasztaltam olyat is hogy vki egy maga olyat fingott takaró alatt hogy az egész házban megfulladtunk a büdöstől... úgy kellett éjfélkor szellőztetni nyitott ajtóknál! smirksweat
Naplózva
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #3093 Dátum: 11 júl 25, 12:32:00 »

sadasd
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 22:56:19 írta Mystgun » Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #3094 Dátum: 11 júl 25, 13:00:45 »

Al Bundy rossz példa szerintem mivel ez csak kifigurázza az átlag család átlag napjait! Nevet (Rém rendes család, te jóó ég)
Az elképzelésed a jövőről... az pont olyan mint ami nekem volt néhány évvel ezelőtt, bár ha megnyered a lottót akkor simán gubanc nélkül összejöhet!
A lényeg az hogy elmész dolgozni akkor ha otthon maradsz a szüleiddel (ha esetleg vidéken laksz) jó pénzeket nem fogsz keresni maximum ilyen 100 ezer - 110 ezer Ft de az ilyen pénzeket is csak jó helyeken kapod általában 80 meg 90 ezer Ft-okkal szúrják ki a szemed, és ha nem szűkölködtök akkor meg tarthatod a pénzt spórolni, de ha nem akkor meg be kell szállnod a fizetni valókba! Ha Fővárosba költözöl mondjuk ott meg 100tól kezdődik a minimum általában de ott meg az albérleteknek kell megfizetni az árát!
Naplózva
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #3095 Dátum: 11 júl 25, 13:17:53 »

Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 22:57:02 írta Mystgun » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3096 Dátum: 11 júl 25, 13:23:01 »

Mystgun! A nő és a gyereknevelés nem egyenlő egymással. Szerintem jobb még most ismerkedni és elkezdeni a fád gyökereit alapozni, hogy majd legyen kivel leélned egy életet közösen. Mert ugye ha fogsz egy nőt, akkor az se biztos, hogy egyből feleségül veszed. Hiába van ház meg kocsi. Így majd könnyen összetévesztheted az eszközt és a célt, mert ugye ,,a cél szentesíti az eszközt". Csak hogy a boldogság nem a cél, hanem az eszköz. Így pedig majd nem marad időd élni. Meg alapból nem is értem ezt az állításod, hogy csak akkor fogsz nőzni, ha lesz házad. Ezzel nem megsérteni akarlak. De most érted... elkezdesz huszonévesen csajozni. Ilyenkor már szerintem jobb, ha van egy feleséged akit évek óta ismersz.
Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #3097 Dátum: 11 júl 25, 13:41:08 »

Tegyük hozzá hogy azt is hogyha feleséged van benne van hogy megcsal, ismertem vkit aki régóta ismert egy nőt együtt is éltek éveket és elvette majd mikor külön költöztek munka miatt és meglátogatta karácsonykor egy férfi nyitott ajtót (pedig azt mondta a barátnőjéhez költözik) utána nem győztük vigasztalni haverokkal mert mély depresszióba esett! Ehhez az egészhez nagyon szerencsésnek kell lenni, mert akár a pénzügyi dolgok miatt is történhet ilyen vagy szimplán kiábrándul belőled... ez az egész nagyon bonyolult az ilyet teljesen megérteni és kielemezni meg előre tervezni nem lehet ez csak úgy jön!
Naplózva
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #3098 Dátum: 11 júl 25, 13:59:23 »

Jólvan, majd lesz valahogy Nevet Ez még nagyon a jövő...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 22:50:58 írta Mystgun » Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #3099 Dátum: 11 júl 25, 14:05:18 »

Te most komolyan kitud a legtöbb hozzászólást gyártani versenyt akarsz?  smirksweat Bár részemről mind1, de a csajok azok csajok, ha egyszer leülsz egy full csupa csaj társaságba rájössz hogy nekik mindig van vmi beszélni valójuk, én már részt vettem hasonlóban (pl. sok üvegezésnél Nyelvesít) és hogy órákat eltudnak beszélni akár a semmiről is az tuti!
Naplózva
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #3100 Dátum: 11 júl 25, 14:10:14 »

Nevet Különben valaki tudja hogy kell forgatókönyvet írni? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 22:50:16 írta Mystgun » Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #3101 Dátum: 11 júl 25, 14:43:32 »

Fogsz egy vonalas füzetet és írsz vmi párbeszédes szöveget, mellé ilyen narrátor szerűen hogy mit csinálnak a szereplők! ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3102 Dátum: 11 júl 25, 14:47:02 »

Nekem is van 1-2 érdekes lány ismerösöm =D  Pl: facebookon felköszönt amikor születésnapom van de amúgy élőben elmegyünk egymás mellett köszönés nélkül =D Bejelölt ismerösnek csak mert jóban vagyok a barátnőjének a pasijával  Technikai KO Visszaigazoltam mert láttam hogy sok közös ismerösünk van mondom biztos én vagyok a hülye...

Meg alapból érdekesek a lányok =D Szerintem a fiú barátságok tartosabbak. Egy lány símán kibeszéli a barátnőit a háta mögött ( tisztelet a kivételnek ) míg mi fiúk általában a másik szemébe mondjuk ha sz*r lett a haja vagy hasonló =D Pl : Hogy nézel ki ember? Mi ez a séró? =D Míg egy lány : Jaááááj tök jóóóóóó a hátamögött meg elmondja hogy milyen ratyi =D

Nemtudom ti mit tapasztaltok ilyen téren.

Még1x mondom vannak nagyon rendes lány barátnők is de az esetek 75%-ában ezt tapasztalom.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 25, 14:47:51 írta Lew » Naplózva


rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3103 Dátum: 11 júl 25, 14:55:46 »

Mystgun: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__579366

Lew: Férfiak között is előfordul, nálunk pl. a fiúk is kibeszélték egymást, ezért nem szabadott semmit elmondani a másiknak, csak ha már évek óta ismerted.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Morause
Vendég
« Válasz #3104 Dátum: 11 júl 25, 14:57:51 »

Respect... ez így igaz, bár én nem 75%-ban tapasztaltam ezt hanem sokkal kevesebb... mondjuk poénos, mert a fészbukkon velem is pont ugyanez van, bejelöl mindenki akit halljak meg hogy azelőtt nem láttam, de abba a suliba jár ahova én, közös ismerősünk rengeteg van és ahogy te is én is úgy vagyok vele hogy én vagyok a hülye inkább elfogadom azt majd megbeszélem vele egyszer ha érdekel!!!

Amúgy nem tudom mért, de kiskorom óta vonzom a csajokat de nem úgy mint egy fúúh de dögös pasi akibe beleszeretnek meg stb. hanem ilyen társalgás és haveri szinten, bár lehet hogy a kedvességem némileg közre játszik, de elvagyok a csajokkal, volt olyan is mikor úgy fordultak csajos dologban segítségért hozzám mintha én magam is csaj lennék a múltkor osztálytársam elmesélte hogy nem ment bulizni mert menstruált... mondom kösz hogy megosztottad ezt velem smirksweat (irónikusan)!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 25, 15:01:02 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!