24 szep 22, 09:34:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1695796 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3060 Dátum: 11 jún 26, 18:56:49 »

Ők sem véletlen olyanok, amilyenek. Lelki betegségben szenvednek: az örömlányok a diszkóban se azért veszik szájukba az összes férfi nemi szervét, mert az az életük, hanem mert szeretethiányosak és így azt hiszik, hogy szeretik őket... aki beléd köt a suliba és megver, az se azért, mert csúnya vagy vagy akármi, az csak ürügy, hanem azért, mert ő is kapott eleget otthon. A betegséget pedig csak szeretettel lehet gyógyítani... ideiglenesen lehet erőszakkal és gyűlölettel megszüntetni a problémát, de az csak felületes, nem gyökerestül tépi ki. De eltértem a témától. Lényeg, hogy tartsunk ki az erkölcsileg romlott lányok mellett, gondolok én arra, akik csak a pénzre hajtanak, mert nem hiába teszik azt, bele lehet gondolni, hogy milyen sz*r életük is lehet, legtöbbjük állandóan gyűlölködik, ítélkezik... ha csak elküldjük őket, akkor tovább romlik a világunk pontosan úgy, ahogy rondár fejtette ki.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3061 Dátum: 11 jún 26, 19:30:00 »

Én meg azt mondom, hogy a csávónak ez bejön, mert hülye, a csajoknak is jó, mert dől a lé.
Ez így mindkét félnek jövedelmező, és másnak sem lesz kára belőle, tehát értelmezhetjük pozitív dologként is.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3062 Dátum: 11 jún 26, 19:56:01 »

Stance:

A probléma ezzel csak az, hogy vajon ők meg akarnak-e változni? Mert a plázapicsaság nem csak azért van, mert ezeknek a lányoknak nagy a szeretethiányuk, hanem azért is, mert ez divat. A divatot meg ugye mindig a média teremti meg. A médiát meg nem fogja érdekelni, hogy az emberek lelkét mérgezik, nem érdekük, hogy a cikkeiket vásárolgató nők elgondolkodjanak, sőt a gondolkodás a tudományágakon kívül senkinek sem érdeke.

És most szép és jó, hogy mi ezt boncolgatjuk, adunk tanácsokat, de sajnos nem vállalhatjuk magunkra az összes lány felnevelését. Amíg az emberek a belüket is kidolgozzák, és többet dolgoznak tíz óránál, aztán tök idegesen jönnek haza és a családjukon vezetik le a feszültséget, addig igenis lesznek lelkileg sérült emberek, akikből kurvák meg köcsögök lesznek. Ezt sajnos egyikünknek sem áll módjában megváltoztatni, aki pedig megtehetné, nem fogja.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3063 Dátum: 11 jún 26, 20:22:13 »

Idézet
A probléma ezzel csak az, hogy vajon ők meg akarnak-e változni?
Hát bizony, az egyik legnagyobb problémára világítottál rá. Hazudnak maguknak, saját maguk ellen harcolnak... még hozzá jön, hogy a sötét birodalmat egy szolga sem látja, az említett média pedig elvágja a visszautat a fényhez; rátesz egy lapáttal, hogy ne is ébredjenek fel. Mondhatni, a fősodrású média úgy állítja be a fényt, hogy elvakít, miközben pont attól kéne, hogy láss.
S bár teljesen egyetértek azzal amit írtál, nem szabad feladni és szerintem mi is képesek vagyunk változtatni rajtuk azzal, hogy kizárólag magunkra figyelünk, így segítünk vagy mutatunk példát a környezetünknek. Például elvetjük a szemet szemért, fogat fogért törvényt, amely elvakít. Figyelünk a buktatókra: nem tápláljuk az indulatainkat, érzelmeinket, hidegvérűség uralkodjon rajtunk mindig. Mert a gyűlölet csak gyűlöletet szül, semmi mást. Bár tényleg néha nehéz nem visszaszólni, vagy nem istent kárhozni mert valami rossz dolog sült el... de magunkért mindig tenni kell, változás soha nincs változtatás nélkül.
Naplózva



rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3064 Dátum: 11 jún 26, 20:55:54 »

Ó, nem adtam fel. Mosolyog Bízom benne, hogy egyszer még eljön az a kor, amikor az emberek nem csak a testüknek, hanem a lelküknek is gerincet növesztenek.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3065 Dátum: 11 jún 26, 21:00:25 »

addig meg élvezhetik azok az életet akiknek van zsjük
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3066 Dátum: 11 jún 26, 21:10:59 »

Nem élvezik azok. Aki sikerélmény miatt csinálja, az mindig kiég és egy roncs lesz belőle. Láttam már pár ilyet. Az ilyen embereket nem irigyelni kell hanem sajnálni. Aki kicsit beleteszi az energiát a dolgokba, ugyanezt megcsinálja ingyen és valós érzelmekkel. Akár minden este. Ezek után minek felháborodni bármin? Aki hülye haljon meg. Mosolyog
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3067 Dátum: 11 jún 29, 21:46:40 »

Stance és rondár némely dolgot túl egyszerű szavakban helyeztek el hogy tényleg tudjatok beszélni róla. Kérdem én, ti átéltetek akármilyen ehhez hasonló dolgot, történt veletek olyan szörnyű dolog hogy ilyenről tudjatok átéléssel beszélni?
Most olyan cselekedetre szánom el magam, amiről nem beszélnék sehol mert szégyellem, őszintén bevallom nagyon szégyellem... (órási "lelki" sebemet fogom most felszakítani Sír)

Sz'al én születésem óta ebben élek (de már csak 1 évig mert most van szakmán és már csak 1 év és még érettségim is lesz)... az apám alkoholista... régen nagyon sokat ivott de van mostanában is amikor 1 hétig állandóan részeg, a rekord ha jól emlékszem 2 hónap volt(ez halál komoly)! Nagyon rossz volt az egész mert ilyenkor csipkelődő természetű mindenbe beleköt, sokat piszkálta muther, engem, ha a bátyámék itthon voltak akkor őt is!
A fontosabb dolgok amik viszont ebből tényleg megráztak, anyámat folyton megsiratta, engem szerencsére verni nem tudott mert esélyt nem adtam neki hogy hozzám érjen, de meg dobott egyszer majdnem egy törött üveggel... szánt szándékkal hozzám vágta (szerencsére kitértem), még fiatalabb voltam folyton át kellet mennem szomszéd asszonyhoz mert míg anyám dolgozott kizárt a lakásból rend szerint esőben, fagyban és leggyakrabban télen a hidegbe mikor papucsba egy kis nadrágba meg pólóba voltam (néha volt rajtam zokni is)!
Meg anyámmal sokat verekedtek, nekem kellett szétszedni őket.. szörnyű volt, de mégis akármilyen sérelmek értek engem mégsem váltam ilyen ahogy Stance te is írtad:
"aki beléd köt a suliba és megver... mert csúnya vagy"
Semmilyen ehhez hasonló köcsög nem lettem, egy normális kedves emberré váltam... igaz kicsit bolond (sokat hülyülök barátokkal) de hát senki sem tökéletes, és úgyanúgy segítek öreg néniknek.. legutóbb tokajba mikor voltam cigiztünk egy bevásárló központ előtt (amúgy ott érettségizek) a nénike biciklijéről leesett a csomag gyorsan oda ugrottam és segítettem felvenni neki!

Link törölve! Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 11:00:11 írta Aes Sedai » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3068 Dátum: 11 jún 30, 11:02:39 »

Kicsit nagyobb zűr lett abból a nyomorult linkből, mint amennyit érdemelt az egész, szóval link és az azt követő hozzászólások törölve. Valamint az "antirasszizmus" is politizálásnak számít!

Többet nem akarok erről hallani, még ha fáj is, aki ismer tudja, hogy kivel értek egyet, aki nem, ha érdekli, pü.

Moderátor
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3069 Dátum: 11 jún 30, 17:41:22 »

Morause, amit én és te írtál két különböző dolog. Nekem volt gyerekszobám, de még is voltak rémálmaim. Én se lettem "ahhoz hasonló köcsög".
Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #3070 Dátum: 11 jún 30, 19:40:04 »

Ámbár te rondár blogos bizbaszját ellen kommentáltad, mégis megragadós volt az a hasonlat hogy aki megver suliba mert... stb. stb., én csak felhívtam a figyelmed arra hogy az ember nem attól lesz "köcsög" mert otthon úgy bánnak vele, pont ellenkezőleg ép azokból lesz szelíd ilyen "emos" beütésű vissza húzódó típus! Aki meg hogy csúnya szóval éljek, nem azért g***i mert a körülmények tették azzá hanem mert, szimplán az akar lenni, imponálni akar a sok többi tahó haverjának hogyha olyanokat bánt akik nem tudnak mit kezdeni ezzel!
Meg amúgy csak azokat lehet bántani akik hagyják magukat "dzsungel törvénye is erről szól hogy a gyengék kihullanak stb. stb." bár igaz mivel mint fentebb leírtam nekem se volt egy könnyű gyerekkorom, én mégis talpra álltam, mondjuk annyi hogy kicsit félek a tömegtől meg én is visszahúzódó típus vagyok de azok akik barátaim, azok mindig azok maradnak még ha nincsenek is több ezren!
Vagyis számomra az egész túlságosan hülyeség.. nem értek vele egyet!
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 19:40:51 írta Morause » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3071 Dátum: 11 jún 30, 21:54:59 »

Vagyis számomra az egész túlságosan hülyeség.. nem értek vele egyet!

"Köszönöm", hogy tiszteletben tartod a véleményem.
Másrészt, a józan észt kérdőjelezed meg. Mitől mástól, ha nem a környezetünk által vagyunk befolyásolva? Legyen az lakóhely... más a telepi, paneli élet, mint egy nagy villában lakni és úgy felnőni. Ugyanúgy a társaság... 8 évig általánosban, de inkább mondanám, hogy felső tagozatban - mert ugye akkorra már kialakul az embernek valamilyen szintű személyisége - ördögökkel voltam körülvéve, már hogy lehettem volna angyal... középsuliban meg egyből angyal vált belőlem az előző éveimhez képest, mert cserélődött a társaság. Akkor most a család, mint nálad is... más természetű lesz az, akinek nincs apja, (6 osztálytársam volt éveken keresztül, szóval tapasztalom) mint akinek van. Teljesen más értékrend alakul ki benne. Kivételek pedig mindig vannak.
Ezért írtam, hogy a rib*ncság szerintem önmagában nem létezik. Van oka, hogy az: szeretethiány.
Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #3072 Dátum: 11 jún 30, 22:35:03 »

Félre értesz, az ilyen csajok engem teljesen hidegen hagynak és maga a beszélgetés nem erről szólt, hanem hogy a környezet milyen hatással van az emberekre, ezt akárki tudja hogy ez nem naruto világa, ahol hogyha vmi szörnyű sérelmed volt, akkor sasuke módjára megtorold olyanokon is, akik nem is tehetnek róla!
Bár az hogy most te - ahogy te is nevezted őket - "ördögökkel" voltál körülvéve az egy dolog, amíg nincsenek rád nagy hatással, amíg nem az ő cselekedeteik fognak sorsdöntő dolgokat szabni életedben addig nem fogsz olyan szinten megváltozni, mint akit vertek nap mint nap gyerekkorában, árván nőtt fel, bűnözök ölték meg a szeretett családját!
Bár amiről te beszélsz az a jellem fejlődés, míg velük voltál a társasághoz igazodtál, középsuliba szintén... még1x mondom ez csak jellem fejlődés, mindig a társasághoz igazodtál hogy betudj illeszkedni... de ezt olyan ember akiről én beszélek nehezebben fogja megtenni hogy mért? Mert elkerül egy társaságba, ahogy más ő is megpróbál beilleszkedni. de minden társaságba van pár idióta akik elrontják ezen személyek hangulatát, emiatt mindenről eszébe jut hogy miket kellet átélnie, és ez egészen benne marad élete végéig! Utána (bár akár hülyülnek akárnem) megpróbálja úgy hárítani a dolgokat mint ahogy gyerekkorában tette azt amikor a "sérelmeit szenvedte el", így ez nem tetszik a társaságnak, elhidegülnek tőled... megutálnak.. elfelejtenek!

De fölösleges is itt nekem kioktatnom akárkit is, nem vagyok én semmilyen okostóni hogy ilyesmit tegyek, de úgy vélem ahhoz hogy ezt megértsd... át kell élned!
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3073 Dátum: 11 júl 02, 13:36:44 »

Nem te vagy itt az egyedüli, aki átélt ilyeneket. Nekem soha nem izzadt a tenyerem azért, hogy behúzzak bárkinek is... még is 'megversz vagy megvernek' társaságba sikerült kerülnöm anno. Nem illeszkedtem be, nem voltam kifordulós, hogy az érdekeket nézzem. A jellem alapból nem normális dolog, mert akkor nem önmagad vagy. Akikről szót ejtettél, azokról beszéltem néhány hozzászólással feljebb. A nagy dumások, akik oltják a többieket, ettől érzik magukat keménynek. Hidd el, ők a legtörékenyebbek. Nem csak ezernyi ilyet láttam... hanem a saját bőrömön tapasztaltam. Nekik van a legnagyobb szeretethiányuk.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 02, 13:37:26 írta Stance » Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #3074 Dátum: 11 júl 02, 14:11:28 »

 Mhhh Lesütöttszemek ... hát legyen, nem vitázom!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!