24 szep 22, 13:24:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1695935 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3000 Dátum: 11 márc 16, 16:02:19 »

Áhh mindegy ne is beszéljünk erről.
Inkább egy kis BL csak engem lepett meg hogy a Schalke továbbjutott? vagy mást isXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3001 Dátum: 11 márc 16, 16:06:01 »

Szerintem annyi a lényeg, hogy jól kell csinálni és nem rosszul. Itt lehet a kutya elásva.  ikszdé
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3002 Dátum: 11 márc 16, 16:39:44 »

Hát, nem tudom. Tegyük fel, összejöhet iylemsi véletlenül, bármikor közbejöhet valami. Akkor egy msáik alkalmat kell megbezsélni, és kész.
De ha ez rendszeresen előfordul, akkor valami gáz lehet.
Amúgy velem még sosem esett ez meg... vagyis... egyszer volt iylesmi, méghozzá lemondás nélkül, csak úgy nem jött el a lány, legalábbis azt hittem, de kiderült, hogy azt én szúrtam el, ugyanis véletlenül roszs helyre mentem ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3003 Dátum: 11 márc 16, 17:04:27 »

Nem az a művészet, hanem hogy egyszer jó helyre mentünk mind a ketten, jó időben, de nem találtuk meg egymást. (Nem volt am nálam a mobilom. Nevet)
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3004 Dátum: 11 márc 16, 17:22:19 »

De érted, utána nekiálltam számonkérni rajta, hogy mirét nem jött el, meg hoyg legalább szólhatott volna  smirksweat
Meg hogy biztos roszs helyre ment, mert én megvoltam róla győződve, hogy én ott voltam  ikszdé
Utána találkoztunk a rendes helyen...  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 16, 17:23:20 írta STM » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3005 Dátum: 11 márc 16, 17:41:52 »

Nekem a leggázabb talán az volt, mikor a csaj hívott engem randira, de totál komolytalanul osztotta meg ezt velem. legnagyobb hangzavar közepette, röhögve jöjjek ide meg oda akkor meg ekkora... Kajak nem éreztem, hogy komolyan gondolja. Lehet, hogy én vagyok a hülye. De eme jelenet előtt se voltunk olyan helyzetbe, hogy forrósodott e volna kettőnk közötti kapcsolat, csupán jókat hülyültünk együtt. Aztán következő suliba menetkor kaptam rendesen a fejemre, meg az összes lány haragos szemmel nézett rám, hogy mekkora egy ki*aszott bunkó vagyok Nevet S nem tudtam miért.  ikszdé
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3006 Dátum: 11 márc 18, 14:31:36 »

http://www.youtube.com/watch?v=y30PQDp5fpM
Ha választanom kéne a világ bármelyik élménye, vagy e között, ezt választanám. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3007 Dátum: 11 márc 18, 14:35:32 »

Jól nyomta a gyerek. ikszdé Ha valakit b*szogatnak suliban vagy bárhol az életben a nyomorékok, akkor azt így kell kezelni. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3008 Dátum: 11 márc 18, 14:39:04 »

Egymás után megnéztem már vagy százszor. Ha találkoznék ezzel a sráccal leborulnék előtte. Velem is volt már hasonló eset és azt hittem az volt a művészet, de be kell ismernem, hogy ő felülmúlt.
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #3009 Dátum: 11 márc 18, 14:48:30 »

Ez a gyerek nagyon ott van! Hajókötélből vannak az idegei, sokáig bírja, de ha elszakad, rohadt nagyot üt. Van egy mondás, amit én találtam ki pár éve és szerintem ide is illik: "S*ggbe lehet b*szni az oroszlánt, csak utána tudj elfutni előle!" Nevet Ahogy nézem a kis csíra nem tudott.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3010 Dátum: 11 márc 18, 14:50:52 »

Pont ez a szimpi a nagydarab srácban: hogy látszik, hogy nem egy ilyen kötekedős, agresszív barom. Szal hagy lehetőséget a másiknak arra, hogy állítson magán. De ha az nem teszi  meg, akkor viszont nem gatyázik. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3011 Dátum: 11 márc 18, 14:58:56 »

Nekem azért tetszik és azért is tettem a férfi topicba, mert így működik egy férfi. Egy normális világban az erősebb (és ezt nem muszáj csak fizikailag érteni) uralkodik. A mai világ pedig abba az irányba halad, hogy nemcsak, hogy el kell fogadni az emberek fogyatékosságait, de még több jogot is kell nekik adni igazságtalan mértékben.
Komolyan elvárta volna a kisgyerek, hogy ne törje őt össze a másik, csak azért mert nagy pofája van? Neeem, aki hülye haljon meg.  Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3012 Dátum: 11 márc 23, 20:47:33 »

Mondjuk ez nem meglepő X"D a te barátodat már igen sokan akarták fizikailag bántalmazni. De gratulállok, hogy betörted/ vagy valami xD

Sokat ittál vagy mi?ikszdé Olyan nicns, hogy engem valaki betörjön;). Ugyan olyan vagyok mint mindigxD Imádnivaló szexi és gonoszxD Kellennél több egy nőnek?xD Te tudod alegjobban akárhova megyek mindeki belém szeret.
Jahh és szerény is vagyokxDDDD
Gdattól tanultam vagy ő tanult tőlem?:O már nem tudomxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3013 Dátum: 11 márc 23, 22:59:48 »

Ez a betörés dolog érdekes amúgy. Lassan állt bennem össze ez a kép, hogy akkor most mit is lehet megengedni és mit nem. Úgy képzelem el kb. hogy a férfi lelkét birtokolhatja a nő, de a tökét azt sosem. Az elveit és a jövőképét nem változtathatja meg egy nő az igazi férfinak és persze könyörögni sem fog soha. Ha nonszensz a nő viselkedése akkor a férfi lelép, még akkor is ha fáj neki. Attól még lehet szerelmes, sírhat előtte, meg is halhat érte, de az előző dolgokat be kell tartani, mert különben nem tud az ember tükörbe nézni anélkül, hogy szembeköpi magát. S ha az ember nem tiszteli magát, akkor a másik sem fogja tisztelni.

De az benne a vicces, hogy a férfiak 99%-a fordítva csinálja.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 23, 23:30:59 írta Gdat88 » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3014 Dátum: 11 márc 31, 22:14:27 »

Kérdés: Hogyan deríthetem ki hogy egy lány tényleg beteg-e vagy csak le akar koptatni...  Lehet túl bizalmatlan és paranoiás vagyok..... De túl sok a rossz tapasztalat....   Úgy szeretném ha tényleg csak beteg lenne Szomorú
Na szentimentalizmus vége. Várom a tanácsokat.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!