24 szep 22, 17:32:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696078 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2955 Dátum: 11 feb 19, 11:28:08 »

Egyik osztálytársam vett egy Barney-bibliát, és abból tanul csajozni.
Ezt a lúzert!
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2956 Dátum: 11 feb 19, 14:29:29 »

Mindegy mit csinál, ha vmiben elég erőteljesen hisz az ember az működni fog. Nevet
Naplózva
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #2957 Dátum: 11 feb 19, 15:33:10 »

Egyik osztálytársam vett egy Barney-bibliát, és abból tanul csajozni.
Ezt a lúzert!

Független ettől mért egy lúzer?
Nem mindenki olyan rámenős, hogy egyből neki esik a csajnak.
Mellesleg ő nem arra törekedik, hogy nemi szervre húzzon egy másik csajt, és ez nagyon nagyra
értékelhető..
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2958 Dátum: 11 feb 19, 15:48:11 »

Lehet bejön neki. Én már semmin se lepődök megXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2959 Dátum: 11 feb 19, 15:54:49 »

Gyerekek, nemtoom, de sztem ocsmány az olyan alak, aki a nőket csak szexjátéknak tekinti. A szex nem verseny meg nem sport. És igazából nem is férfias az, ha valaki csak úgy minden érzelmi kötődés nélkül dug meg mindenkit aki az útjába kerül. ikszdé Mielőtt valaki félreértené, nem ilyen őskeresztény elveket hirdetek, hogy csak házasság után, meg csak ha gyereket akarsz stb. Nem erről van szó. Csak egyszerűen az olyan üres, kiégett dolog, ha valaki csak sunázik össze vissza, ahelyett, hogy szeretne valakit. Mosolyog
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2960 Dátum: 11 feb 19, 15:59:52 »

az ember nem döntheti el hogy mi lesz komoly és mi nem. Ez csak úgy jön... De aki sportot csinál belőlem az sztem se érdemel meg senkit se!
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2961 Dátum: 11 feb 20, 16:32:45 »

Ugyanmár, a szex az csak szex, súlytalan, jelentéktelen szórakozás és testi gyönyör, attól fügegtlenül, hogy ha bizonyos dolgok kivetülése áthatja, lehet több, lehet szeretkezés, de akkor sem maga a szex váliok tulajdonképepn azzá, hanem ugyanaz van jelen abban is, mitn minden apró érintésben.
Elég prűd és demagóg dolog ezt fenntartások nélkül tagadni.
Amit Barney csinál az persze erkölcstelen, de uyganmrá, ha két ember együtt szórakozik, azzal mi a baj?
Ccc... aki elítéli a súlytalan szexet egy szórakoztató partnerrel, annak a maszturbálást is erkölcstelennek kéne tartania.

Na persze ezt annak fényében modnom, hogy úgy érzem, az emebrek betegesen összemosnak minden msát a szexualitással, ami akár kellemetlen is lehet, amikor két barom csak ez alapján, vagy némi etőtl el nem különíthető "tetszés" alapján akad össze, aztán késöbb jönnek a pronblémák, amiket aztán mindketten megsínylenek, és ostoba konkluziókat vonnak le.

És persze Barney nem csak erkölcstelen, de kétségkívül beteg is, de az is igaz, hogy nem csak ezt csinálja. RObinnal egy egész normálsi kapcsolatuk volt egy darabig.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2962 Dátum: 11 feb 20, 22:37:09 »

Nomost. Ugyebár régebb szó esett egy bizonyos sebhelyről amit egyes bátor férfiak a szeméremdombjukon viselnek. Nem evilági történetet mesélek most el nektek. Az átlagember el sem tudja képzelni min tud keresztül menni az elég edzett testű és elméjű férfiú. Tudjátok az emberi életnek több szakasza van, nekem és kettő bátor bajtársamnak onnan kezdődött az új élete amikor túlélte a találkozást a rettenetes, könyörtelen, halálos NINJAVIKINGKALÓZCÁPÁVAL!

http://www.kepfeltoltes.hu/110220/ninjavikinkal_zc_pa2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hírük nem nagy. A 3 kivétellel minden ember szörnyet halt aki megpróbált velük szembeszállni, az életük úgy aludt el mint egy apró gyertya lángja, mit elér a hideg és dús őszi zápor. Hajdanán sokan akarták megszerezni a kincsüket. Hisz igen nagy mennyiség áll a rendelkezésükre... De erről majd később. Egy ősi, emberénél fejlettebb kultúrával rendelkező nép az övék. Szívük helyén puszta gonoszság van, ami keringeti bennük gyűlölettel átitatott vérüket. Nem szabad azonban elvakultnak tekinteni őket. Az intelligenciájuk sokkal fejlettebb az átlagemberénél és meglepő módon igen kifinomult humorral rendelkeznek.

Az emberiséggel csak akkor léptek kapcsolatba amikor Japánban megtanítottak egyes népeket a ninják mesterségére, a harc legtöbb fortélyát megismertették velük, hogy káoszt és pusztulást hozzanak a világba. A gyenge és fejletlen skandináv népeket megáldották a vikingség erejével, ám amikor emberarcú isteneket kezdtek imádni, könyörtelenül leszámoltak velük és a túlélők visszasüllyedtek a kilátástalan, békés semmittevésbe. Ám a kalóz életmód elterjesztése volt a legérdekesebb tevékenységük. A ninjavikingkalózcápák kirabolták a leggazdagabb szigetet Atlantiszt, a népe hadsereget szervezett, de 5 darab ninjavikingkalóz cápa az egész szigetet elpusztította. A tudatlan emberiség a mai napig nem ismerhette a birodalom eltűnésének okát.

A ninjavikingkalózcápák rendelkeztek tehát a legnagyobb mennyiségű kinccsel, az emberi kalózok természetesen a nyomukba sem érhettek. Két jó barátom és én nem is tudtunk erről, míg meg nem támadott minket 3 ninjavikingkalózcápa. A helyről nem szeretnék beszélni, hisz őrültség lenne odamenni. Mind a hárman egy-egy sebhellyel úsztuk meg, de be kell vallani ebben a szerencse is közrejátszott, más nem élte volna túl.

A 3 ninjavikingkalózcápa elpusztult, de a népük még mindig él. Kiegyeztünk, hogy soha többé nem fogunk találkozni és tiszteletben tartjuk egymás területeit. Mondhatni megerősített testben és lélekben, de az a szörnyű, kíméletlen harc a mai napig lejátszódik az elmémben ha csak behunyom a szemem. Nem is vagyok képes részletesen beszélni róla. Ó ha tudnátok...


De a fórum olvasóinak tartoztam ezzel a történettel és a hölgyeknek is mindig elmondom, akik saját szemükkel láthatják a ninjavikingkalózcápa ejtette sebhelyet.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 20, 22:48:51 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2963 Dátum: 11 feb 21, 09:35:23 »

Áhh, Gdat, epic ez a történet. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2964 Dátum: 11 márc 10, 22:52:30 »

Durva ami mostanában zajlik. Nem tudom mással volt-e már ilyen. De amennyire régebb izgattak, most annyira nem érdekelnek a nők. Ott van, szép és nem érdekel.  Technikai KO Fura és idegesítő.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2965 Dátum: 11 márc 10, 23:05:47 »

Mióta tart? Mennyire durva? Ha nem régóta, akkor tudd le azzal, hogy ez most egy ilyen kedély-időszak, de ha már legalább jó pár napja, akkor valami nincs rendben.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 10, 23:07:07 írta STM » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2966 Dátum: 11 márc 10, 23:12:34 »

Kábé egy hete. De inkább ilyen érzelmi dolog. Úgy érzem, mintha már mindent átéltem volna és nincs semmi motiváció, hogy miért kéne vmi lány. Pedig nyilván nincs így, csak mondjuk nem ártana, ha nem érezném ezt.
Régebb kirajzolódott mindig egy kép a lelki szemeim előtt és tudtam, hogy abba az irányba kell haladni, azt megélni és akkor jó lesz. Most meg ezt nem látom.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 10, 23:14:23 írta Gdat88 » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2967 Dátum: 11 márc 13, 13:47:15 »

Ez nem gond. Van ilyen. Ha az ember elfoglalja magát és az élete teljes akkor egy időre elmúlhat a csajozhatnék. Vagy ha 1000x nagyobb gondja is van mint a nők. Pl vizsgák
A megfelelő lány majd újra előhozza belőled Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2968 Dátum: 11 márc 14, 12:39:01 »

érdekelne a véleményetek - itt szerintem kaphatok valami objektívet is...
szóval az a bajom, hogy egy nagyon kedves barátom (lehet, még bele is szerettem, bár kb 300 km-re lakik tőlem, és élőben még nem is láttam - ne tessék röhögni, szerintem is hülyeség így beleszeretni valakibe :/), aki azt mondja, szerelmes belém - amit szintén nehezen hittem, ugyanabból az okból kifolyólag - de annyit bizonygatta, hogy végülis elhiszem, szal ő...
rohadtul féltékeny minden férfi ismerősömre, aki csak hozzám mert szólni, és amikor megtudja, hogy például voltam az egyik haverommal valahol, akkor totál kiakad, először elmondja mindennek a haveromat, utána meg közli, hogy őt ezt nem is érdekli, és én sem, és le fog törölni msn-ről... másnap meg -általában- már semmi baja...
amikor regisztráltam erre a fórumra a csilliag születik miatt, elmondtam neki, mert ha magától jön rá, akkor oltári nagy církuszt csinált volna... így is bevágta a durcit... tegnap meg megkérdezte, mit csinálok... mondtam, hogy nem fogok hazudni, fórumozok... akkor megint morcos lett én meg ráhagytam, és elmenten aludni, hogy ne hergeljem még jobban fel. úgy voltam vele, hogy másnapra majd megnyugszik...
és erre, ma felmegyek msn-re, jön az üzenet, hogy
"babám hogy én most letöröltelek
jó mulatást
ne halljak felőled semmit"
szerintem visszaolvashatta a hsz-eimet, és az vágta ki nála a biztosítékot Szomorú

az a bajom, hogy nem szeretném elveszíteni, még ha ilyen is a természete Szomorú
párszor már mérgében mondta, hogy letöröl, de az csak feltételes módban volt, mert nem törölt le...
hogy a fenében békíthetném meg? - a barátnőm szerint hagyjam a fenébe, de nekem hiányozna a hülye feje Szomorú

Ha szabad beleszólni. Az az ember egyszerűen nevetséges.
Arról, hogy mi votl köztetek, inkább nem nyilatkoznék, de a féltékenységi jelenetei, ez az inkább ne is halljak felőled... a nevetséges féltékenység... mind egy mániákus rajongás, komolytalan, rögeszmés imádat tünetei. Ami azt illeti, még ez a pár sor tőle is egész kaotikusan hat. Komolyan, nem vagyok benne biztos, hogy nem küzd az az emebr komoly pszichés problémával.  
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 14, 12:40:15 írta STM » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2969 Dátum: 11 márc 14, 12:52:12 »

Hogy lehet valakibe úgy beleszeretni, ha egy ország választ el titeket, és még élőben nem is találkoztatok?
A srácnak nem rád van szüksége A-chan... Hanem egy nagyon jó elmeorvosra...
Tiltsd le msn-en fécen mindenhol, szakíts vele meg minden kapcsolatot, mert az ilyen mániákus állatok veszélyesek..

Amúgy erről eszembejutott egy szori:
Unokahugommal össze akart jönni valami kis emo lúzer... A kiscsaj bizonytalan volt a dologban... A kis csíra kölyök ott szenvedett, meg minden, a végén már bőgött, meg bizonygatta nekem hogy mennyire szereti az unokahugom..
Na a vége az lett, hogy elhajtottam a gyereket a pics.ba, unokahugom legnagyobb egxyetértésével, ez volt hajnali 3-kor, ééés lássatok csodát, másnap este már új barátnőve volt a srácnak... Na addig tartott a nagy szerelem... Erről ennyit...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!