24 szep 22, 17:30:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696065 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2940 Dátum: 11 jan 27, 21:31:04 »

7 days 7 chicks in a row  Hümm-hümm

sokat kell még tanulnunk Barney barátunktól, amúgy ritka jó rész S05 E14 ha érdekel ( így jártam anyátokkal )

és igen egy napon sikerülni fog Nyelvesít
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2941 Dátum: 11 jan 27, 22:03:06 »

Ámen ezt én is akarom:D Valaki jó matekos számolna erre egy valószínűséget?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2942 Dátum: 11 jan 28, 09:33:35 »

Beszéltem a lánnyal,és tök kedvesen küldött vissza anyámba xD Na nembaj,legalább letudtam xDDD

Néha tényleg meglepően kedvesen tudják csinálni. xD De sajna a dolog lényege ettől még ugyanaz marad. Szomorú
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2943 Dátum: 11 jan 28, 19:02:28 »

És akkor mi vaaaan? Elfelejtették az emberek élvezni az életet. Hol a humor, a játékosság, a dolgok folyása. Amikor csak megtörténnek a dolgok és megy ahogy kell. Hibátlan természetességgel. Csak a gyökér needy kérést lehet visszautasítani.

Moderátor: Nem dupla poszt.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 28, 19:32:11 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2944 Dátum: 11 jan 28, 19:17:26 »

Barney egy elég elkeseredett ember hatalmas gátakkal. Nevet Csak királynak akarja magát mutatni.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2945 Dátum: 11 jan 28, 19:23:54 »

Hmm azért én lennék a helyében valljuk beXD  Az a lakás azzal a tv-velXD  De jól beszélsz sensei.... A nőknek nem szabad vallomásokat tenni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2946 Dátum: 11 jan 28, 19:32:31 »

Sensei? Azért ezt ne már. Nevet
Hát szerintem azt érezni nem szabad, hogy vallomást kéne tenni. De mindig őszintének kell lenni.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2947 Dátum: 11 jan 28, 19:36:08 »

BArney akkor is király. Igen, megvannak a maga durva defektjei, de valljuk be, ezekkel együtt sme boldogul rosszul.
Elkeseredettnek semmiképpen nem nevezném, egyszerűen egyszer összetört, már elötte is elég.. khmm.. sajátos és bizonytalan szeméyliség votl, és talált valami biztosnágot/önigazpolást, amivel el van.

Semmivel nem áll jelenleg párkapcsolati szempontból sem rosszabbul, mint Ted. AMi nem róla szegénységi bizonyítvány Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 28, 19:37:26 írta STM » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2948 Dátum: 11 feb 01, 19:18:35 »

A nők megérdemlik a Barney-kat, ők se különbek...   Legalább megtanulják hogy a külső nem jogosít fel az egóra és a kihasználásra...   Ahogy a mondás tartja: Nincsen   .......   ,mind egyforma!
A Barney-k ellen max a pasiknak lehet kifogása de az is irigységből, mert az átlagember csak 1 normális párt akar (bár normális sztem nincs is max nagyon kicsi kompromisszumot kell az embernek kötnie magával) de azt se tudjuk meghódítani...  Barney nem a külsejével hódít. Egyszerűen olyan jól tud hazudni hogy már maga is elhiszi.
Ilyen az élet egy sz@r mókuskerék, és az ember hiába várja hogy jobb lesz az élet szebb lesz. Nem lesz...
Ennyit erről.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2949 Dátum: 11 feb 01, 21:00:48 »

Valaki mondja már meg, hogy ki a f*szom az a Barney.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2950 Dátum: 11 feb 01, 21:04:41 »

Sajnos nem írhatok be a topicba, szóval nem tudok válaszolni.. hopp, megtettem, és bár ehhez a pesszimista, ygermeteg csalódásoktól vezérelt véleményhez (ami anyni, de annyi emberre jellemző) szándékosan próbálok általában nem hozzászólni, most kivételesen megteszem.
BArneynak és annak amit csinál, köze nicns egy kapcsolathoz. A hódításainak szintén. Ha valaki úgy érzi, annak elég hiányos, torz képe lehet bármi iylesmiről. A hódítás, mint oylan szintén kevés összetartozást mutat bármi fontosabbal.
Persze az emebrek rendszeresen keverik a szexet, némi pszchihés és testi vonzódást, vagy épepna  hódítást bármi mással. Na igen, ha az emebr hazudik, kompromiszsumokat is kell kötnie... ha az emebr hódít, és csal, kompromisszumokat kell kötnie. Helyenként nicns is ezezl gond.
De a fontosabb dolgok őszinték, ha vannak is kompromisszumnak tekinthető dolgok, azokat nem meg kell kötnünk, hanem odafiygelésből megadjuk a másiknak, amiért tekerni akarsz, mókuska, azért pedig nem kell.. a dolgok midnig csak úgy alakulnak. Attól függően, miről van szó, sodródással, vagy valami magasabbrendű módon. És negyvenkettő.

Aes, a HIMYM sitcom egyik főhőse, narcisztikus, súlyos kötődési problémákkal küzdő, rendszeresen hazugságokkal, és őrült tervekkel hódító perverz nőbolond, egy sor másik bogárral.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 01, 21:05:53 írta STM » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2951 Dátum: 11 feb 02, 16:45:02 »

Aes Sedai: Barney,az egy ember az " Igy jártam anyátokkal" című sorozatből. Mi leborulunk előtte,mivel ennyi csajt meghúzott...Barney a szexet versenynek tekinti...Példa erre: tökéletes hét,Csajbingó...Ha érdekel a sorozat,Comedy Centralon megy Hétfőnként 20:20 kor...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #2952 Dátum: 11 feb 02, 19:39:20 »

Vki innen nem jár Rendészeti szaközpébe vagy jelentkezett-e már ?
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2953 Dátum: 11 feb 03, 00:18:45 »

Gyere rendőrtisztire. Ott van ám az élet. Nevet

Idézet
Mi leborulunk előtte,mivel ennyi csajt meghúzott...Barney a szexet versenynek tekinti...
Hát jah... Ez a legbetegebb dolog a világon. Utálom az ilyen embereket, akik nem tudják értékelni az életet és csak a hiányukat akarják kielégíteni úgy, hogy mást eszköznek használnak. Én mondom ennél betegebb gondolkodás nincs. És azért tudom utálni, mert sok hülye ember engem is bele tud néha rángatni ilyenbe.
Pedig a hiánnyal sosem kell törődni. Az embernek csak annyi java van amennyit élvezni tud.
Naplózva
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #2954 Dátum: 11 feb 18, 15:49:00 »

Mindenki másnak - máshogy értékeli az életet, mindenkinek más a trend, mindenkihez más illik.
Ő ezt szereti , ezt kell szeretni.
Az nem tetszik nekem sem hogy "kihasználja" a nőket, de hát aki bedől neki az hülye : )


Peace.~
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!