24 szep 22, 21:21:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696251 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #2790 Dátum: 11 jan 01, 22:37:16 »

ez is igaz Mosolyog
Valamit valamiért kacsint

Greeting.~
Toxic.~
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2791 Dátum: 11 jan 01, 22:48:53 »

Nem ujdonság ez  nőkr részéről.. és még mondja valaki hogy a NEM  pénz boldogít!
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2792 Dátum: 11 jan 02, 01:37:27 »

Ha valaki szerelmes akkor súlyos infláció következik be a világpiacon.  Nyelvesít
A pénz értékét veszi az ember szemében.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2793 Dátum: 11 jan 02, 02:39:47 »

Ha az ember tényleg szerelmes akkor bármit megtesz bármilyen hülyeséget....  ha tériszonyos de a lány sziklát akar mászni akkor megy, ha arachnofóbiás de a lány madárpókokat tart akkor azok lesznek a föld legédesebb állatai...
Ez már csak így működik Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2794 Dátum: 11 jan 02, 19:49:02 »

Ti mit csinálnátok hogyha a legjobb barátotok akihez a legközelebb álltok minden energiátokat leszívná? Annyira idióta helyzet, az az ember akit a legközelebb érzek magamhoz és bármit meg lehet vele beszélni,s már vagy jó fél éve egy energiavámpír aki bombáz az állandó negativitásával és rendszeresen rosszkedvű leszek ha beszélek vele.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2795 Dátum: 11 jan 02, 20:03:49 »

Ismerős helyzet... az építődő kapcsolat múlóvá vált. Akkoriban elkövettem azt a hibát, hogy tovább jópofiztam vele. De így ma visszatekintve minimum pofán kellett volna röhögnöm, a szánalmas viselkedéséért.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2796 Dátum: 11 jan 02, 21:59:12 »

Állj ki mellette....  egy barátság mindennél többet ér.. egyszer úgy is észhez tér...  nehéz egy rossz időszakból kilábalni....
Én márcsak tudom....    De ha mindenki cserbenhagyja a srácot akkor méginkább antiszoci lesz és még nehezebben fog kilábalni a negítív időszakból....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2797 Dátum: 11 jan 02, 22:57:56 »

Nem értek ezzel egyet! Egy barátság nem ér többet az ember saját életénél! Ugyanis ha meghal az ember akkor por marad utánna és a halotti anyakönyvi kivonat! Ennyi. Életedet nem tudod pótolni , a barátot viszont igen!
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2798 Dátum: 11 jan 02, 23:10:01 »

Ha egy depis embert csak azért mert depis hanyagolunk azzal csak azt érjük el hogy még antiszociálisabb lesz és ez súllyosbítja a dolgokat....    Az ilyennek segíteni kell....   És ha valaha a barátod volt és nem csak egy haver akkor ezt be kell vállalni....  mégha negatív is a srác
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2799 Dátum: 11 jan 02, 23:14:25 »

Én már fél éve folyamatosan állok ki mellette, de amint belevágok vmibe nagy lelkesedéssel egyből kételyt kell ébresztenie, hogy működik-e és csak zuhanok vissza. És zavar leginkább, hogy papíron neki van a legtökéletesebb élete. Olyan mint egy modell, a barátnője konkrétan az, él, csinálja a hobbijait, jó az anyagi helyzete, de még a világbékében is megtalálná a rosszat és sz.rnak érzi magát. Kb. az a hozzáállása a világhoz, hogy mindent meg lehet szerezni, de minden rossz és valójában értéktelen. Az egyik fele nagyon tetszik de a másik az nonszensz.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2800 Dátum: 11 jan 02, 23:19:15 »

Bocsi Micsudi nem jól fogalmaztam. Nem a mondandód az amivel nem értek egyet , hanem azzal a kijelentéssel , hogy egy barátság mindennél többet ér.

Gdat nagy igazság az , hogy szinte bármit meglehet szerezni az életben! Viszont mindennek van értéke és ezt nem mindenki értékelheti. De pont ettől vagyunk emberek , hogy különbözik a nézetünk és nem mindenki ugyanazt gondolja egy adott dologról szituációról. Valószínűsítem , hogy a barátod utóbbi megnyílvánulását tartod te is nonszensznek...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2801 Dátum: 11 jan 02, 23:30:38 »

Jaja. Meg, hogy rám is rám ragasztja ezt. Pedig én nagyon jól megvagyok problémák nélkül is. Pláne nem reális problémák nélkül. Vele tudok a legjobban és bármiről elbeszélgetni és mindig lehet rá számítani, de azt veszem észre, hogy minél tovább nem vagyok a közelében, annál boldogabb vagyok.

Nagyon fontos szerintem, hogy az ember felfelé húzza a környezetét és ne lefelé.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2802 Dátum: 11 jan 02, 23:37:35 »

Próbáltál beszélni vele erről? Hogy miért panaszkodik, mikor tök jó neki? És miért ilyen negatív az egész életszemlélete?
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2803 Dátum: 11 jan 02, 23:48:08 »

Persze, de annak már a filozófia topicban lenne a folytatása. És sok olyan gondolat van benne amit nem sok mindenkivel osztanék meg. Mert sok jó oldala van, de néha azt kívánná az ember, hogy fel se merült volna benne.

Azért indítottam ezt a témát is főleg, mert kíváncsi voltam külső szemlélőknek és külső szemlélőként milyennek tűnik. De határozott már a véleményem ezügyben.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2804 Dátum: 11 jan 03, 17:02:55 »


Nagyon nagyon nagy bajom van.
SZerelmes vagyok de nagyon, egy olyan lányba akivel jó formán  msn en ismerjük 1 mást , mivel  vagy 70 kilóméterre lakik tőlem.
Ő is szeret, tudom hülyén hangzik de le teszteltem , csináltam áll msn accot, és ő egyből irta nekem amit ott beszélegett az ismeretlennel.
NEm tudom mi legyen őszíintén. 1x voltam szerelmes akkor is 3 éve , azóta meg teljesen ki vagyok égve.A kislány képeit nézegetve boldog vagyok nagyon nagyon. Alig várom a talikat, igaz ritkábban tudunk mivel amint irtam meszebb lakik.
NEm tudom mit tegyek őszintén szólva, félek hogy elveszítem és abba bele döglök.
Tudom azt is hogy vagy hogy majd ha  el kell hogy váljunk mivel menni akarok pestre élni ,de ő még csak most végzős éretségin.(20 vok csak) De nem tudom .

Szerintetek működhet igy a leirtak alapján a kapcsolat?

Szívem szakad meg ha ilyen dolgokra gondolok .
1 biztos hogy szeretem nagyon nagyon.Nézzetek hülyének meg csöpögősnek, de én férfi létemre aza szerelmes tipus vagyok aki él hal a szerett nőért, és mert msn en ismerjük 1mást és úgy érzünk egymás iránt mint ahogy.
Uncsim csaja 1 msn en ismerte meg őt, és képes volt rá várni 1 évet. Nha mind1 sry hogy irtam de el kellett mondanom a dolgokat .
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 03, 17:08:11 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!