24 szep 22, 19:09:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696123 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #2775 Dátum: 10 dec 14, 17:01:55 »

"A nők rib***ok, David. Az akarják, hogy dugják (ide lehetne használni is, csak így jobban hangzik xD) őket, amíg találnak egy férfit és akkor úgy csinálnak, mintha nem szeretnék a sex-et. A férfiak is rib***ok, csak ők nem titkolják.

Valami ilyesmit jelenthet.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 17:02:40 írta Jiijo » Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2776 Dátum: 10 dec 14, 17:14:34 »

Hát ennyi elégedetlen bajtárssal ritkán találkozni. Akkor már csak a jó öreg példaképet tudom ajánlani.
http://www.youtube.com/watch?v=AaurVICa8ZA&feature=related
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2777 Dátum: 10 dec 14, 17:32:44 »

Akkor ezt küldeném Aesnak szíverősítő gyanánt meg mindenkinek aki szereti és nem sértésnek szánom.
http://www.youtube.com/watch?v=Wq4DAXnQHQg
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2778 Dátum: 10 dec 14, 17:42:18 »

Nálam ez az egyik best: http://www.youtube.com/watch?v=Nh9CfVbNNvc
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2779 Dátum: 10 dec 14, 17:47:31 »

heo, kössz ez nagy volt. Nevet


Szerk.:

Nos, ez így is van.
Az a baj veled és a hozzád hasonló gondolkodású férfiakkal és nőkkel egyaránt (sajnos jómagam is ebbe a kategóriába tartozom), hogy egy adott személyhez ragaszkodsz, és tök mindegy mi van, neked ő kell, senki más nem jó. És emiatt annyira rágörcsölsz, hogy kb. eleve bukásra van ítélve a dolog. A kudarc után persze elkönyveled, hogy te sose kellesz senkinek. Ami ebben a formában természetesen nem igaz.
Tisztában vagyok vele, hogy iszonyúan nehéz "lemondani" az illetőről, de muszáj megpróbálni lazán venni az ilyeneket. Neked férfiként még nehezebb dolgod van, ugyanis (az esetemben legalábbis) tényleg igaz az, hogy ha megérzem egy pasin, hogy bejövök neki - anélkül, hogy részemről is meglenne a szimpátia -, onnastól kezdve nem érdekel a vele való esetleges kapcsolat lehetősége sem. Mosolyog
Vaaagy... Vedd lazán. Fogd fel úgy, mint egy játékot, hidd el, a hozzáállásod átjön majd a csajnak, és máris nőtt az esélyed. Mosolyog

Nikkie, ez nagyon jó hsz volt. Mosolyog Eléggé fején találtad a szöget az egésszel, főleg a második mondattal. Csak a helyzet az, hogy a továbbiak még se segítenek. Nem te vagy az első aki a "vedd lazábbra" tanácsot adja nekem. Ezt rengetegen mondták már nekem, különböző életkorú, tapasztalatú, stb emberek. Ésszel még be is látom, hogy ez helyes megközelítés lenne. Csak egyszerűen nem megy. Sehogyse. Pedig próbáltam én már ezerszer. De vannak dolgok, egy pár, köztük ez a téma is, amiben egyszerűen képtelen vagyok lazítani.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 20:45:20 írta Aes Sedai » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2780 Dátum: 10 dec 15, 13:31:39 »

Ezt a görcsölést a rossz tapasztalatok okozzák.... Legalábbis amikor görcsölök az emiatt van...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2781 Dátum: 10 dec 15, 17:29:43 »

No csak, hogy kedvenc robotjainkról legyen szó (bocsánat hölgyeim Nevet ).
Tegnap elmentünk egy barátommal Pesten egy szórakozóhelyre . Volt két nagyon jó csaj a tánctéren. Látszott rajtuk, hogy azok az igazi beképzelt csajok akik istennek hiszik magukat. A barátom elkapta az egyiket a tánctéren és elkezdtek táncolni. A másik ott maradt egyedül és néz rám ilyen tekintettel, hogy ki vagy te? Mit gondolsz te magadról, hogy hozzám az istennőhöz egyáltalán közel merészelsz jönni? Jó, hogy le nem köpött. Nevet
Mondom magamban. Jól van, játsszuk le. Toltam neki egy még megvetőbb tekintetet. Ez a hát istenem, csak mert a barátnőd táncol a barátommal még azt hiszed, hogy egyáltalán eszembe jutsz mint nő? És toltam el magamat tőle. Ez jó dolog nagyon. Olyan érzést kelt mintha ő közeledett volna, pedig nem is. Nevet
Na mindegy, innentől már annyira összetörtem az egóját, hogy kb. a tánctéren erőszakolt meg.

Egyszer lepne már meg valaki. Ne működne így. Mert unalmas tud lenni. A fenti eset is nem azért ment, mert én most valami hűdekirály vagyok, hanem mert az emberek robotok.
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #2782 Dátum: 10 dec 16, 23:57:39 »

Igazából csak azt nem értettem soha, hogy miért van az, hogy egyeseknek simán megy ez a dolog, így magától, míg mások, akármennyit erőlködnek is, ha beledöglenek, akkor se lesz belőle soha semmi. Szomorú Szal van akinek egyszerűen a single player jutott, és sehogy se lehet ezen változtatni.

Nyugodj meg itt Szalkán is van egy ilyen fazon mégpedig én Pontosan
Nem rég elég csúnyán átvágtak , már megint  smirksweat és már azon tűnődtem vajon csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy az ilyenek úgy vonzóm mert 6 - ból 5 bejött eddig Nevet Vagy nem érdemlek jobbat ? egyszerűen tanácstalan vagyok.
Pedig nem kérek sokat csak egy lányt aki szeret és én is őt(+a többi dolog ami egy kapcsolathoz kell) Nem egy ilyen "gerinctelen férget" mert másnak nem tudom nevezni őket^^
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 16, 23:58:58 írta Zohan-san » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2783 Dátum: 10 dec 28, 00:38:55 »

Szomorú de néha igaz... nagyon is
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PWS7ypO9xnE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PWS7ypO9xnE</a>
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2784 Dátum: 10 dec 28, 01:10:40 »

Én életemben egyszer randiztam olyan lánnyal akit érdekelt a pénz. Burkoltan le..váztam. És sértődötten elviharzott. Ámen. Nevet
Amúgy ha követelik a cuccokat a legelegánsabb annyit mondani, hogy én hiszek a női egyenjogúságban. És ki az a hülye aki ezek után ellenkezzen. Nevet Saját magát járatná le ha onnantól is el akarja tartatni magát.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 28, 01:14:28 írta Gdat88 » Naplózva
NARUTO11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 94



« Válasz #2785 Dátum: 10 dec 28, 10:07:07 »

Micsudi tök jó ez a videó  Nevet és még hozzá valóság hű  Pontosan
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

YOU ARE DEAD!!!!
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #2786 Dátum: 10 dec 30, 20:22:52 »

Egyet értek az előttem szólóval, de van kivétel is persze, ami erősíti a szabályt. Mosolyog


Greeting.~
Toxic.~
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
vzsombi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #2787 Dátum: 10 dec 31, 19:00:54 »

Ez a vidi kész!:D Nagyon köszi tetszett van még valami hasonló?
Naplózva

Ne becsülj le! Nem félek!
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #2788 Dátum: 11 jan 01, 12:48:14 »

Ez mekkora videó ... Én mondjuk a csávó helyébe nem tudom ,hogy mit tettem volna . (kiakadtam volna ???)
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2789 Dátum: 11 jan 01, 13:24:15 »

Van egy vicces képregény erre. Nevet Fogjuk rá, hogy 18+-as de csak a fórum színvonala miatt írom ki. Amúgy nem.
http://kerekerdo-lakoi.freeblog.hu/files/40_onzetlen_szeretet.jpg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!