24 szep 22, 19:24:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696184 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2760 Dátum: 10 dec 14, 12:11:38 »

Bazzeg, Gdat, olyan jó neked. Szomorú Hogy ebben az egészben ilyen élményeid voltak, míg másoknak csak a hazudozás, az átverés, meg más rossz tapasztalatok jutnak.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2761 Dátum: 10 dec 14, 12:18:04 »

Á. Rossz tapasztalatokból én vagyok a király. Ezt a címet nem adom.  smirksweat
De hát tanulni kell belőlük és menni előre.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2762 Dátum: 10 dec 14, 12:25:06 »

Igazából csak azt nem értettem soha, hogy miért van az, hogy egyeseknek simán megy ez a dolog, így magától, míg mások, akármennyit erőlködnek is, ha beledöglenek, akkor se lesz belőle soha semmi. Szomorú Szal van akinek egyszerűen a single player jutott, és sehogy se lehet ezen változtatni.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2763 Dátum: 10 dec 14, 12:33:56 »

Ahoz hogy legyenek győztesek kellenek vesztesek el egyszerű logika ikszdé Ha szigorúan biológiai szempontból nézzük mi vagyunk a dns hulladék....   Mert hát egy fajban a nők a fontosabbak... akik az új egyedek létrejöttéért felelnek.... és nem véletlenül keresik az alfákat, mert mégha egy nő genetikailag nem tökéletes az utódja akkor is jobb lesz mint ő...   Ez így elég száraz de érzelmek szép dolgok álmok ide vagy oda ez így műkszik....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2764 Dátum: 10 dec 14, 12:36:41 »

Hát vagy szerencséje van valakinek és lesz önbizalma, mert olyan környezetbe kerül és a véletlen úgy hozza vagy nem, de tanul a hibáiból és addig csinálja a dolgokat amíg jó nem lesz. Engem néha már az zavar, hogy miért robotok az emberek akik ennyire kiszámíthatók és bizonyos cselekedetre bizonyos választ adnak.

Papa. Ne már. A te fejedben fontosabbak nem a fajban. Nagyon egyszerű pszichológia. Mi kell neked, amit rád akarnak sózni, vagy amiért meg kell dolgozni? Nyilván az utóbbi. Ha valaki azt az érzést kelti a lányban, hogy ő a fontosabb akkor a lány is azt fogja érezni és akkor nincs oka, hogy odaadja magát egy kevésbé fontos embernek.
Pont egyformán fontos mindenki. Kivéve persze én.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 12:45:14 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2765 Dátum: 10 dec 14, 12:46:55 »

Micsudi! Én az ilyen genetikai megközelítést mindig is visszautasítottam. Ez maszlag, nincs semmi értelme. A genetika is ugyanannak az Istennek (vagy ördögnek) a teremtménye, mint minden más. Az élőlények társas kapcsolatait pedig nem szabad, és nem is lehet molekuláris szintre leegyszerűsíteni. Érző lények vagyunk, nem pedig az a szar anyag.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2766 Dátum: 10 dec 14, 13:32:12 »

Jó kicsit túldramatizáltam.... De a természet szerepét az evolúciót és a természetes kiválasztódást nem lehet kivenni az egyenletből... Ha kivennénk akkor a fajunk hosszútávon életképtelenné válik....   Sajnos nem ismerünk más lényt magunkon kívül ahol az érzelmek az ösztön felett tudnak állni.... Sőt más érzelmekkel rendelkező lényt se...
Így nem tudjuk megjósolni mi lesz velünk..  De nem csak személyiségi vagy külső oka van ha valaki szingli marad...
Az érzelmi szükségletek felül tudják múlni az ösztönt és ez alapján is alakulnak ki párok.....   De észrevételeim szerint ez a nálunk idősebb generációra jellemző inkább, mert hát ki akarja egyedül leélni az életét....   Az ettől való félelem is ki tud alakítani párokat...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2767 Dátum: 10 dec 14, 13:39:53 »

Én megelégszem annyival, hogy olyat kapunk amilyet akarunk. Ha valami cél hajtása közben összetörünk, már csak azért is felállunk és megcsináljuk. És semmit nem kell elfogadni a külvilágtól ami nem tetszik. Ki kell alakítani a dolgokat.

Mint a viccben: Elmegy a feltaláló a szabadalmi hivatalba.
-Jó napot, meghoztam az új, zseniális borotváló gépet. Csak tegye bele az arcát és megborotválja automatikusan.
-Na de uram. Ez, hogy működhet? Hiszen az embereknek nem ugyanolyan az arcuk.
-Hát először nem...

Na jó. Nem pont így.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 13:46:52 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2768 Dátum: 10 dec 14, 13:55:08 »

Hát lehet, hogy ki kell alakítani a dolgokat, de ha azok egy egész életen át se akarnak kialakulni, akkor jócskán ottmarad az ember a szarban. Mivel itt a másik fél is egy érző ember, ezért nem lehet csak úgy "alakítgatni" a dolgokat. Ahhoz kell a másik fél is. Értem én, asszem, hogy mit akarsz mondani Gdat, de ez akkor se működik mindenkinél. Van akinek, megy magától a dolog, és van, akinek meg nem. Pedig az utóbbiaknak az elszántsága, akaratereje semmivel se kisebb, mint a tiéd. Egyszerűen csak a másik fél részéről nem akar az Istennek se működni a dolog. -.-

Micsudi: a biológiai materializmus minden formáját elvetem ebben a témában, hiszem, és vallom, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz! Szerintem te is tegyél inkább így, mert azok a gondolatok, amikre itt utaltál, legfeljebb a teljes őrülethez vezetnek, de máshova biztos nem. Csak még rosszabb lesz tőle az embernek, még kilátástalanabbnak tűnik tőle az egész.  
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 13:55:49 írta Aes Sedai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2769 Dátum: 10 dec 14, 14:02:37 »

Ha valami nem megy akkor nyilván rossz a mód ahogy csinálják. Túl sok dolgot láttam már ahhoz, hogy higgyek a korlátokban. Pedig néha jól esne, mert akkor nem érezném, hogy mennyi mindent kell még csinálni és sehol sem tartok. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2770 Dátum: 10 dec 14, 14:43:10 »

Miért bánt ennyire a biológiai materializmus? Ami minden fajra jellemző a földön, az alól miért pont mi lennénk kivételek?
Tudom érzelmek és szabad akarat.....   De mi van ha is csak egy bennünk futó program? hinnünk kell abban hogy szabad akaratunk van és irányítjuk a dolgokat ha előre akarunk lépni...  de ha ez is program akkor vajon igazi ez a szabad akarat?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2771 Dátum: 10 dec 14, 14:51:18 »

Micsudi: bántani nem bánt igazából. Csak nem fogadom el. Mosolyog Mert ha a párválasztás csak erről szól, és az igaz, amit korábbi hszedben írtál, akkor tényleg semmi értelme erőlködni. Hiszen ebben az esetben a siker eleve kizárt. (Persze lehet, a másik esetben is az, de így legalább könnyebb elfogadni.)

Gdat: még mindig ugyanaz. Sztem mi elbeszélünk egymás mellett. Te arról győzködsz, hogy "csinálni kell valamit", meg "próbálkozni", meg "más módon" meg hasonlók. Csak ezeket kár mondani, mert ezek már mind meg vannak/voltak, és ennek ellenére sem megy a dolog, mert ha a másik fél nem akarja, akkor soha nem is fogja akarni, és totálisan mindegy, hogy te mit csinálsz vagy nem csinálsz.

Nah de mindegy, nem akartam itt ilyen depis szövegeket írni, ennek igazából nem sok értelme van. Biztos csak a csütörtöki, némiképp necces esélyű műtét az oka, ami rám vár, attól van ilyen hangulatom. De az ilyen szövegnek nem sok értelme van, ettől függetlenül.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2772 Dátum: 10 dec 14, 15:30:40 »

"másik fél nem akarja"
Azért most egy egész nemet írtál le ezzel Nevet
Találkoztál -a hasamra ütök- 27 potenciális jelölttel 8 év alatt, ezek közül mindenki kikosarazott. Ha belegondolsz, 27 nővel akár szóba is elegyedhetsz egy este alatt.
Erőltetni meg semmit nem kell. "Nagy akarásnak nyögés a vége" . Ha egy nő látja, hogy belé vagy bolondulva, magabiztossá válik, átveszi az irányítást. Márpedig, ha te akarod irányítani a folyamatot, nem szabad hagynod ezt megtörténni.
A legtöbb férfi ott rontja el, hogy a sorozatos kudarcok után egyszerűen fél szóba állni a másik nemmel. Hatalmas hiba! Ha meg akarod találni a Nagy Őt, akkor keresned kell, az pedig csak ismerkedéssel lehetséges. 4 mondat után látszik már, hogy kölcsönös -e a szimpátia. Ha nem, nem kell görcsölni, hagyd ott. Ha nem jöttél be először a nőnek, a büdös életben nem akar majd tőled semmi komolyat, legfeljebb kihasznál majd. Legyél férfi, független, magabiztos!
Ezt a hozzáállást pedig sürgősen felejtsd el, mert 80%-ban ez a felelős az eddigi eredményeidért.

Elcsevegni el lehet a legtöbb nővel. Bókolsz, viccelsz, kreatív vagy. Ezt minden nő értékeli, még ha nem is vagy egy Brad Pitt.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2773 Dátum: 10 dec 14, 16:23:41 »

Ritka, nagyon jókat írtál. Mosolyog

Csak ugye itt van a bizalom kérdése. Ez egyébként minden emberi kapcsolatban fontos, baráti kapcsolatokban ugyanannyira, mint párkapcsolat esetén. Márpedig ez a bizalom az a dolog, ami nem sok maradt már bennem a szebbik nem iránt. Néha szinte úgy érzem, hogy a női nemnek lételeme a hazudozás. Jó, tudom, hogy ez így túlzás meg minden, de néha már tényleg így érzi az ember.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2774 Dátum: 10 dec 14, 16:47:42 »

Remélem mindenki tud valamennyire angolul, mert ezt kár lenne lefordítani.
"Women are sluts, David. They want to be used until they find a man they like and then they act like they don’t like sex. Men are sluts too, they just don’t hide it.”
Egy kissé szexista, de ennyit nézzetek el nekem. Nevet
Ráadásként még a témához is kapcsolódik bizonyos szinten.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!