24 szep 23, 05:22:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696605 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2610 Dátum: 10 nov 01, 00:34:48 »

Hülyeség ezen görcsölni. Ebben az országban csak én vagyok magyar, mindenki más magyar-szláv-német keverék. Nevet
Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #2611 Dátum: 10 nov 01, 00:41:00 »

figy elismerem nem tökéletes és oltári nagy hülyeség akármiből is általánosságot vonni ami nem számokra épül.
és hogy lásd kivel is van dolgod engedek neked legyen neked igazad, egyik sem magyar

szerk.:
gdat azért ennyire egózni mégsem kéne
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 01, 00:44:40 írta notarget » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2612 Dátum: 10 nov 01, 00:50:07 »

Ó, igazán köszönöm. Megtisztelő, bár biztos vagyok benne, hogy halvány gőzöd nincs, mi is az, amit írtál, is mi is benne a paradox.
Nem mellesleg az is oltári nagy baromság , hogy oltári baromság lenen brámiből általánosságokat levonni, ami nem a számokra épül, és még csak nem is jön ide a legkevésbé sem.. de.. ez után a visszataszító álhátrálás után, amit persze voltál szíves kellőképp banális módon aládúcolni egy másik topocban is, ez még kikívánkozott.

Hogy én ne csak a levegőbe beszéljek, egy ksi magyarázatként, annyit mondanék, attól függetlenül, olyan autó tankjába töltjük-e az üzemanyagot, aminek van motorja, vagy olyanéba, aminek nincs, vagy nem működik, az üzemanyag inkább hajtja az autót, mint a motor. Kijelenteni, hogy nem számít, van-é üzemanyag, vagy nincs, sőt, tökmindegy úgy általában "az üzemanyag", semmi jelentősége a folyamatban, a motor ettől fügegtlenül elszuperál, és csak ez számít, nevetséges.  


A második, az eredeti kérdést legkevésbé sem érintő kérdésedben pedig miről is van szó? Egy lánykáról, akiről annyit sem mondtál, magyarnak vallja-e magát, beszéli-e a nyelvet, hol él, hordoz-e valamit kultúránkból, eszméinkből, mi módon van köze a magyarsághoz, vagy éppen mi is motiválta arra amit tett, meg egy seggfejről.
Ahogy Shaw nem volt magyar, ennyi alapján ő is csak egy egészséges gondolkozású, ilyen vagy olyan okból a "Magyarral" nagyban szimpatizáló, a "nemzeti öntudat" szerepét nagyra tartó hajadon.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 01, 00:54:52 írta STM » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2613 Dátum: 10 nov 01, 01:05:29 »

Idézet
gdat azért ennyire egózni mégsem kéne
Hol függ össze a származás az egóval? Eddig azt hittem arra lehetünk büszkék amit mi érünk el, nem arra amit kapunk.  Gondolkozik
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2614 Dátum: 10 nov 01, 10:36:58 »

Arra célzott , hogy túlzás magadat az egyetlen "magyarnak" tituálnod , holott másokról nem tudod milyen családfával rendelkeznek. Ezzel "diszkrimináltad" őt és az egész családját. Legalább is nekem ez jön le a primitív mondatból amit notarget hintett el.*Félreértés ne essék , nem notargetet minősítettem , hanem a rövidke mondatát.*
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 01, 13:41:57 írta Ishida » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2615 Dátum: 10 nov 01, 12:53:01 »

Na jó! Ne legyen itt veszekedés! Moderátor
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2616 Dátum: 10 nov 01, 13:20:33 »

Ezt hívják általánosításnak. Nevet Akinek nem inge az meg ne vegye magára. Aki nem érezte a költői túlzást az így járt. Nevet
A székelyek egy elég elzárt közösségben élnek ahol nem igazán volt keveredés. Míg itthon tényleg azt látom, hogy pl. minden 10 embernek van egyáltalán magyar neve. És jókat tudok derülni amikor egy olyan cifra szlovák nevű ember említi a nagy magyar vérét. Nem ezzel kell törődni. Az a fontos csak, hogy ki mit érez a szívében.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2617 Dátum: 10 nov 01, 13:54:52 »

Székely.. Magyar... Tót, Sváb... Mi maradt már az évszázadok alatt azokból a génekből, amik bevándoroltak a kárpát medencébe? Semmi! Szerintem még a székelyekben sem sok, hisz az évszázadok alatt bőven volt esély a gének keveredésére!
A honfoglaló magyarok magukba olvasztották az itt élő népeket, a vérük keveredett a ősmagyarokéval, és a történelem során kisebb vándorlások, háborúk, betelepítések bőven adtak esélyt a keveredésre!
Azt nem tagadhatod le hogy nem volt keveredés, mert azért  székely falvakra sem jellemző az évszázados beltenyészet... smirksweat

Én tudom magamról, hogy tóth, lengyel származású vagyok, és mégis Magyarnak vallom magam! Ennyi!

Amúgy kezdünk átmenni OFF-ba!
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2618 Dátum: 10 nov 01, 20:07:52 »

gabesz kösz hogy mellémállsz eme fontos kérdésben hogy kit nevezhetünk magyarnak.
mekkora bicska számít már fegyvernek? mien alapon kellene az lemérni és miért akkora a határ amekkorára meghúzták?
valaki tudna nekem ezekben a kérdésekben segíteni?

Tudtommal (ami lehet, hogy rossz) 8 centiméter pengehosszúságúnál nagyobbat nem tarthaszt közterületen magadnál.  Mért pont akkor, amikor már egy 1-2 centis bökövel is meg lehet valakit ölni ha ügyes az ember?  mert csakxD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2619 Dátum: 10 nov 01, 20:44:19 »

Jól tudod valóban 8 centiméter szúróhosszúság, vagy vágóél.
Méghozzá a 175/2003. (X. 28.) Korm. rendelet melléklete alapján.
Bár ebben én nem vagyok egészen biztos, de úgy rémlik, hogy ez az a hossz amivel, ha szemből mellkason szúrnak a szúrás pedig a tüdőt és/vagy szívet éri akkor az azonnali halált okozhat, tehát emberi élet kioltására alkalmas és ennél fogva tiltott fegyvernek minősül.

A ki a magyar és ki nem témával kapcsolatban csak egy gondolat.
A törvény szemében az magyar aki annak vallja magát.

De az én definícióm szerint: "A magyar ember bort iszik nem pediglen vizet, sörért, szódavízért csak a hülye fizet."  Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2620 Dátum: 10 nov 02, 16:19:47 »

Én a likőröket jobban szeretem, mint a borokat. Mégis magyarnak vallom magam. Erről ennyit.  >.<#
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Hiei
Vendég
« Válasz #2621 Dátum: 10 nov 02, 18:40:50 »

A sört szeretem a bort nem. Még is magyarnak vallom magam és még büszke is vagyok rá.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2622 Dátum: 10 nov 02, 18:47:03 »

Szerintem a következőktől magyar az ember:
-magyar állampolgárrá van nyílvánítva
-magyarnak vallja magát
-adó fizető, tisztességes dolgozó ember
aztán már nem számít a bőrszín.
Naplózva



Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2623 Dátum: 10 nov 02, 20:00:59 »

A magyarság kérdésével ideje átmenni a Vita, vagy a Filozófia topikba! Moderátor
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2624 Dátum: 10 nov 02, 20:10:04 »

Akkor legyen jobb téma. Szerintetek ki a férfi? Elég ehhez az elnevezéshez az, hogy valakinek farka van? Szerintem nem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!