24 szep 22, 23:23:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696314 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2565 Dátum: 10 okt 22, 15:16:43 »

  Detto! Általánosba jókat nevettünk meg ilyesmi, de nagyon sokszor nem volt semmilyen összetartás vagy őszinteség. Így másodikra már kibuktak a Kallen-féle emberkék, akik szándékosan b*szták fel idegileg a tanárt. Ez magában még nem idegesítene, de az már igen, ha valami érdekeset veszünk; nem tudom leírni az órai tananyagot, mert folyton megy az ordibálás és az őrültködés. Ilyenkor általában alpári paraszt módon szokásom megszólalni, hogy maradjanak má' csöndbe.
  Én is szoktam lustálkodni órákon, de persze az előző mondataimat figyelembe véve: ne zavarjak másokat, mert lehet, hogy magasabb céljaik vannak mint nekem, szal' tanulni is szeretnének.
  Szerencsére az osztályunk közössége csak építődik, nem pedig múlik. Bár nem is mondanám igaz barátomnak néhány embert - mert a barát szó nálam egy felsőbb határt húz mint az átlagnál -, de még is, megbízok bennük. Még ha csak baromkodni is szoktam velük, tudom, hogy bánatom is megoszthatnám/om velük. És nem futnának el a bajban. Előző osztályomról ez már nem mondható el. Bár egy őszinte ember vagyok magammal szemben is, nem szeretek hazudni, viszont tanárral szemben falazok a haveroknak. Pedig osztályfőnököm nem egy sablon tanár, ő megmondja a szemedbe a tutit, és azt is kapja vissza (mint elvárható), néhány ember kivételével. Azt furcsálom, hogy a kivételek csupán nőből állnak (és egy homoszexuálisból, aki heteronak vallja magát). Ha megkérdezi ofő, hogy miért ment ki az udvarra Márk/Attila/stb, azt felelik: bagóztak. Pedig tiltja a házirend már azt is, hogy az iskola területét elhagyd. Most kérdezi a nőket, hogy ők miért mentek ki nagyszünetbe... erre azt felelik, hogy 5-en mentek a kórhához, mert xy mamáját kellett kísérgetni ide-oda, miközben csak cigizni mentek ki. Megkérdezi Tanárnő tőlem, hogy miért nincs kész a házi feladatom; miért rajzolgatok/alszok órán megmondom a szemébe, hogy lusta voltam tanulni. Most újra jönnek a lányok: rosszabbnál rosszabb kifogások, miközben nem az az igazság, a saját fülemmel hallottam. Ez csupán 2 hétköznapi példa volt. Engem nem zavar, mindenki magáért csinálja azt, amit. Csak feltettem magamnak költőien a kérdést, hogy miért pont a nők azok, akik nem mondanak igazat!? (na meg hogy ne offoljam szét a topicot ikszdé) Jól esett kiírni ezeket magamból, mostanra ennyi Nevet
Naplózva



Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2566 Dátum: 10 okt 22, 15:29:48 »

Ja.. Tipikus női felfogás! Ismerősöm is üzenőfalon nyavajog, msn-en nyavajog, ráírok megkérdem mi a bajod? Á semmi... Nem fontos... Ha egy fiúra írok rá ugyanígy az megírja kerek perec...



Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2567 Dátum: 10 okt 22, 16:22:15 »

Á. A nőkkel minden rendben. Tudják ők kinek mit kell mondani.
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2568 Dátum: 10 okt 25, 20:04:23 »

Nem idézek, senkit, sokáig tartana, szóval röviden:

A VBK-t már az előző évezredben is emlegették úgy, hogy VADÁSZ. Ha fehérborból készül, akkor, azt mifelénk (ugyan budapesti vagyok, de vannak gyökereim és barátaim a Kisalföldön, és az ott élőktől tudom) VIDÉKInek hívják.

Igazi férfiember METÁLT hallgat, mert az kemény! Nevet

Lehet matekórán hülyülni, csak aztán, ha felnőtt korodban nem eszel képes kamatos kamatot számolni, egy hitelfelvételnél úgy behúzhatod magad a csőbe, hogy soha az életben nem tudsz majd anyagilag helyrejönni.

Ha pedig nem vállalod a tetteidért a felelősséget, akkor egy gerinctelen senki vagy, aki nem méltó arra, hogy embernek, és főleg arra nem, hogy magyarnak nevezzék.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2569 Dátum: 10 okt 25, 20:08:02 »

Ma már tízedszerre mondom el és sz*pom meg: NŐNEK TITOK NEM LÉTEZIK.
Naplózva



Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2570 Dátum: 10 okt 25, 20:12:24 »

Na akkor egy újabb tanítás Zoll papától: Amit egy embernél többen tudnak az nem titok!

És egy kiegészítő bölcsesség, ami szigoríthatja az előző állítást: Nőben csak akkor bízhatsz, ha ló legel a sírján!

Ezeket tessék észben tartani.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2571 Dátum: 10 okt 25, 20:37:27 »

Köszönjük Zoll-sama az okosságaida bow

(Kamatos kamat: X induló összeg, p kamatláb, n év esetén   (a pénzügyek férfi témaXD) ((1+p/100)^n)*X  )
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2572 Dátum: 10 okt 25, 20:39:19 »

Ma már tízedszerre mondom el és sz*pom meg: NŐNEK TITOK NEM LÉTEZIK.
de létezik, csak pont a rossz nőkben bíznak meg.
Egyetértek.

Na akkor egy újabb tanítás Zoll papától: Amit egy embernél többen tudnak az nem titok!

És egy kiegészítő bölcsesség, ami szigoríthatja az előző állítást: Nőben csak akkor bízhatsz, ha ló legel a sírján!

Ezeket tessék észben tartani.
Nem értek egyet.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2573 Dátum: 10 okt 25, 20:44:14 »

Ma már tízedszerre mondom el és sz*pom meg: NŐNEK TITOK NEM LÉTEZIK.
de létezik, csak pont a rossz nőkben bíznak meg.
Ugyan már...
Ennek annyi ponton alá lehetne vágni.
De csak eggyet emelnék ki, hangulatfüggő. Ha olyanja van, elmondja valakinek, aztán lehet később megbánja, de akkor már tökmindegy. Lehet, hogy alapvetően megbízható, de a szeszély nagy úr.  Leginkább, ha te húzod fel valamivel.xD
 
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2574 Dátum: 10 okt 25, 20:50:53 »

Igen. Bárkivel megeshet, hogyha dühös valakire, rohan, és elmondja gyorsan a titkait a lehető legtöbb embernek...
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2575 Dátum: 10 okt 25, 21:02:24 »

Azért, ha egy haveromnak mondok el valamit, és megharagszunk egymásra valamiért, ő nem fogja bosszúból kikürtölni, amiket mondtam neki, az egy férfitől szánalmas volna.

De, ha egy nőt megsértesz...
Beszél a barátnőjével, elpanaszolja a bánatát, és "véletlenül" rátér arra is, hogy az a g*ci pedig...
Mert ugyebár valamivel le kell járatni azt akire haragszik,  a vígasztalója előtt.

Mondjuk ez csak egy példa volt.
De nagyon általános.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2576 Dátum: 10 okt 25, 21:20:14 »

Köszönjük Zoll-sama az okosságaida bow

(Kamatos kamat: X induló összeg, p kamatláb, n év esetén   (a pénzügyek férfi témaXD) ((1+p/100)^n)*X  )

Dancsa te ne írj már ide... hallod menny vissza az endor bolygóra és számold újra a triát fasz-fát összetevőitXDDD.
Amúgy nem tudom ez a bizalom dolog tiszta szákszxD Ha elárul és túl élem erősebb lettem, ha nem akkor meg megérdemeltemxDD EnnyixD
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 25, 21:21:56 írta Hiei D. Legend » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2577 Dátum: 10 okt 26, 12:43:35 »

A nőkhöz kapcsolódó gondolatok közül ez a vers tetszik a legjobban.

"...Sok millió éve ennek, de semmi se változott,
ma is így vagyunk a nővel,
hol áldott, hol átkozott,
nyögünk, hogyha velünk van és
hogyha elhagy, akkor is,
ezt csináljuk, amíg élünk,
így jön el az aggkor is,
amíg ez a világ világ,
össze sose békülünk,
tragédiánk egy mondatban:
sem velük, se nélkülük!"

Darvas Szilárd - Legenda a nő teremtéséről
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2578 Dátum: 10 okt 26, 14:38:34 »

Érdekes téma. Én úgy vagyok vele, hogy azt se hiszem el amit kérdez egy nő, de ha ismerem akkor tudom, hogy mi igaz abból amit mond és mi nem. Az biztos, hogy egy puszta ígéretnek nincs súlya.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2579 Dátum: 10 okt 26, 22:29:37 »

Mi ez a "gyere ki és rendezzük le" , meg az "itt ugassál" duma a kislányoktól? Nevet Komolyan, az ilyenektől már csak undorodni lehet Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!