24 szep 23, 03:20:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696481 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2535 Dátum: 10 okt 09, 13:54:32 »

Hogyha félelemmel reagálnak és nem azzal, hogy öten betörik az arcát mielőtt előveszi a kést, akkor még több lesz.
De sztem általában megbeszélni is elég. Láttam már erre példát. Sőt éltem is át.
Egyszer hat kigyúrt vadállat akart megverni a Balatonon. Szépen körbeálltak, elkezdtek fenyegetni, lökdösni. De jó nagy volt az adrenalinszintem, végig tök határozott voltam érezték, hogy nem ijeszt meg az erőfölény és bármelyik pillanatban ütnék, de ennek ellenére békés vagyok ha ők is. Végül megoldódott minden bunyó nélkül.

Az a durva, hogy abban a pillanatban ezt így is gondoltam.
Utána elkezdtem remegni és belegondoltam, hogy legközelebb ne szóljak már be hat embernek ha nem muszáj. Nevet

Idézet
Egyébként most gondolj bele, hogy elsétálsz egy parasztbanda mellett, akik éppen kifosztanak valakit. Kevés az olyan ember, (sőt..) aki megtudná ilyenkor őrizni a józan eszét és hidegvérrel gondolkodna. Írhatnám, hogy ezt meg azt csinálnám, de úgy se az lenne.

Ha elől van egy kés akkor nem kell arcoskodni... Futni vagy odaadni a pénz. Semmi nem ér annyit mint az élet.
Bár az enyém többet, mert abból csak egy van. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 09, 13:55:57 írta Gdat88 » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2536 Dátum: 10 okt 09, 14:03:13 »

Ez a késes dolog is olyan, hogy hiába villogtatja a keménygyerek, nem biztos hogy van is mersze használni.
Én anno amikor még éltek az anyai nagyszüleim, egy 20 centis bajonettel a bakancs szárában mertem csak lemenni hozzájuk a rövidebb úton... Cigánysor kóborkutyákkal... Pár év alatt 3-szor volt rá szükség... 2-szer leszedtek a kutyák a bringáról, egyszer meg keménykedett egy cigánygyerek a konyhakéssel és egy kicsit kihúztam a tokból a pengét hogy nem kéne mert nekem jobb van...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2537 Dátum: 10 okt 09, 14:05:29 »

Erről beszélek én.  Ördögi
Hatottak rá az észérvek? Nevet
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2538 Dátum: 10 okt 14, 17:27:42 »

gyerekek behalok..vki vmi jo fogyokurva modszer?visszaszedtem megint  a retkes hájamat :Q

Kevesebbet kell enni és többet mozogni, továbbá hús, zöldség: igen, kenyér, pékárú: nem.

Egy hete kezdtem el így csinálni a dolgokat és azóta minden edzési alkalommal és minden két edzés között kb. fél kilót adtam le.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2539 Dátum: 10 okt 14, 17:49:56 »

Gdat hatottak, úgy elszaladt mint a nyúl, igaz a végén én lettem megkergetve, a 3 bátyjával szemben nem voltam olyan nagy legény... smirksweat
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2540 Dátum: 10 okt 16, 13:11:46 »

Idézet
"Mert a nők rájöttek, hogy nem érdemes megvenni egy egész disznót azért a kis kolbászért."

Ez szerintem egy kicsit erős... smirksweat

Idézet
Egyszer találkoztam velük az utcán, az a lány szívott egyet, kifújta, megkérdezte hogy: "Kérsz, Detti?" Én csak nézek, mire a barátnője: "Hagyjad már, ő jókislány..." Hát én kikészültem.
Nem azért, ha valaki a cigizéssel meg az ivással lesz rosszkislány, akkor én inkább maradok jó.
Maradj is jó... Majd azok a rosszkislányok pár év múlva rájönnek, hogy nagyon elrontották az életüket....
Azt hiszik hogy ők menők, pedig szánalmas kis libák.... A fiúk sose fogják őket tisztelni, szeretni... Mindenki kihasználja majd őket, átgázolnak majd rajtuk...
Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #2541 Dátum: 10 okt 16, 13:33:04 »

bagesz az a baj hogy nembiztos, hogy rájönnek arra, hogy elrontották és csodálkozni fognak majd huszonvalahány évesen tüdőrákkal esetleg vese és máj gondokkal.....
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2542 Dátum: 10 okt 18, 22:39:31 »

.... utánna évekig próbálja magát eltartani vmi idény munkákból stb. mikor a szülei aztmondják neki hogy "na kicsim ez igy nemmegy tovább", de mindezek mellett ugyanúgy mint gimiskorában minden hétvégén ott fetreng az illetőnk részegen ugyan abban a koszos kis kocsmában ahol azt tizenévesen tette...
Húszon túl (a 25-öt saccként mondtam) meg rájön, hogy "a francba én vmit nagyon elrontottam... lassan már családot kéne kezdni alapítani én meg még agyilag leragadtam max. egy 16 éves szintjén"
Nemtudom erre felé vannak ilyenek...úgyérzem/látom
A családalapítást könnyen megoldják.. Összeállnak egy hasonlóval mint ők...
Amúgy ismerős példa!
Ez folytatható azzal, hogy 40 évesen végleg kicsúszik alóla a talaj, se állása, se családja, teli lessz tartozásokkal, és végül rájön hogy teljesen elrontotta az életét, és innen nincs tovább lefele... Végül már azért iszik, mert felismeri hogy neki már annyi, innen nincs visszaút. Teljesen az alkohol rabjává válik. Az ismerősök, rokonok elfordulnak tőle... Egyre alább adja, végül már csak italra költ, a legolcsóbb löttyöket issza, enni már nem is eszik, mert nincs miből. Ha a szervezete addigra feladja a harcot az elfekvőben találja magát, ha még fizikailag nem épült le, akkor lelkileg jut oda, hogy felhúzza magát... Tudok ezekre én is sok példát... Ha elindulsz lefele a lejtőn, és nem állsz meg időben, eljutsz oda hogymár nincs visszaút, és vége... Az utad mindenféleképpen időnek előtte a temetőbe vezet...
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2543 Dátum: 10 okt 20, 18:23:54 »

Én most leszek 13 pár nap múlva, de szerintem finomak a piák... Nevet Ittam már egypárat, Görögországban bort is ihattam (mértékkel persze xD), a barátnőmmel mutyiban a pálinkásszekrényből kóstolgattunk egy kicsit (persze azt is mértékkel) meg anya amikor iszogat, akkor én is kortyolhatok (mértééékel). És minden szülinapkor, névnapkor meg egyéb ilyen ünnepekkor ihatok felnőttpezsgőt. Anya szerint ihatok most, nem sokat, de jó ha tudom, hogy milyen. Ezt mondja a cigire is. De azt nem akarom kipróbálni. persze  a kábítószert nem akarja rámsózni, azt ő se csinálja. Én nem akarok részeges alkoholista állat lenni majd, de nem rossz dolog inni (mértékkel!!!). Üzenem minden korombelinek, akik nem merik megkóstolni ezeket.
Minden pia finom mértékkel Nevet Eddig a legfinomabb amit ittam az abszint volt Nevet Nevet Nevet Nekem van egy osztálytársam,aki ha mondjuk neki h megkóstoltuk ezt a pálinkát vagy azt a pezsgőt,egyből elkezd minket szidni hogy 18 alatt nem is szabadna inni...Mondjuk a srácnak semmilyen reakciója nincs ha valami nőről mutatunk neki képet.Még egy "szúrnám" se....Ha meg valamelyik állat vesz egy playboyt,akkor meg nála K.O. Szerintetek a srácnak ferde hajlamai vannak,vagy csak nem tud lazulni?xD
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 20, 18:24:53 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2544 Dátum: 10 okt 20, 18:52:05 »

Nem tudom , szerintem nem finom semmilyen mértékben sem a Becherovka de lehet , hogy ez csak nálam van így. >.<
Így a Minden pia finom mértékkel nálam már bukott filozófia.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2545 Dátum: 10 okt 20, 20:27:24 »

Finom... Az első korty minden italból pocsék, a következő pár korty a finom, utána meg minél többet iszol, annál inkább mindegy...
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2546 Dátum: 10 okt 20, 21:16:37 »

Mindegyikben van igazság, de ne általánosítsunk ennyire... Elsősorban ízlések kérdése, másodsorban pedig helyzetfüggő.
Pl van néhány édes-félédes vörösbor, likőr ami első kostolásra is nagyon ízletes. A sörből minnél többet iszok, annál sz*rabb. Első pár üveg még okés, aztán nem kívánom...

Idézet
következő pár korty a finom
Legjobb ellenpélda az én esetemben a whisky... nem értem, hogy a filmekben hogy tudják úgy inni, mint a vizet. Sztem f*s egy pia Nevet

Idézet
utána meg minél többet iszol, annál inkább mindegy
Igyak bármennyit, már full részeg vagyok, akkor sem vagyok olyan hülye, hogy a havertól kínált összeöntögetett tablettás bort megigyam xDD
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2547 Dátum: 10 okt 20, 21:51:14 »

Én Is tudom úgy inni a whisky-t mint a vizet. Ha jó a whisky. Ha szar akkor kólával iszomXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2548 Dátum: 10 okt 21, 10:19:04 »

Ó azok a régi szép idők tavasszal, amikor közmunkán ittuk a többiekkel a Every Day málna, olcsó műanyagpalackos fehérbor kombót! xD Megittunk abból a gumimaciszörpből fejenként 1 litert, és máris jobban ment a kaszálás vagy a bozótirtás! xD Úgy kerültem be abba a brigádba, hogy csak én nem voltam matt alkoholista, de sikerült beilleszkednem valamennyire! xD
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2549 Dátum: 10 okt 21, 12:36:27 »

Idézet
Szerintetek a srácnak ferde hajlamai vannak,vagy csak nem tud lazulni?xD
Persze, hogy csak nem tud lazulni. Megéri kicsit biztatni az ilyen embereket, mert mindenkiben ott van a vadállat. Jó értelemben Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!