24 szep 23, 05:27:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696625 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2520 Dátum: 10 okt 08, 05:16:23 »

http://www.youtube.com/watch?v=YYPZv-1bW_E  <---Legjobb száma egyértelműen! Csak egy normális dalból a mai társadalomban nem lehet klippet forgatni. Miért? Mert az embereknek extravagancia kell. Ez a showbuisness és a róla készült imige miatt csak ilyen szaroknak csinál vidit mint Alejandro. Nah az a szám annyit nem ér , hogy belinkeljem valahova is egyszer.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2521 Dátum: 10 okt 08, 08:36:45 »

Nézgettem a csak csajok topicot, annyit hozzáfűznék, hogy tuti nem normális a csaj. Még nyáron olvastam egy cikket, beidézem:

Idézet
Bizarr! Lady Gaga hullákat akar a színpadra

Az énekesnő koncertjein látható showműsorok már korábban is kiverték a biztosítékot azzal, hogy bruális, véres jeleneteket tartalmaztak , de most Gaga még egy lapáttal rátesz erre! Legújabb, merész ötelete szerint valódi hullákat akar maga mellé a színpadra a jövő márciusban Las Vegasba érkező turnéjára.

Az énekesnő Günther Von Hagens német anatómust kérte fel arra, hogy segítsen megvalósítani eddigi egyik legbizarrabb tervét. Gaga talán most ráakadt az emberére, ugyanis a férfinak szintén szokása megbotránkoztatni az embereket. Von Hagens extrém, halottak testét bemutató kiállításával (The Bodies) bolygatta fel a kedélyeket. Kiállítását nemrég Budapesten is bemutatták.


Az énekesnő és a boncmester állítólag már az előzetes megbeszéléseken is túl vannak, úgy tűnik, jól halad a terv megvalósítása.

vélemények?

Tarkólövést az ilyen degenerált férgeknek!  Ördögi
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2522 Dátum: 10 okt 08, 19:14:50 »

Lady Gaga legalább nem tucat. Igaz hogy aberált és az alternél is alterebb. De legalább ilyen még nem volt.
Ami engem illet maradok a metálnál
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2523 Dátum: 10 okt 09, 08:31:41 »

Még hogy nem tucat... lol. Pont ez az átverés benne. Nincs benne igazából semmi "lázadó". Pont, hogy nagyon is betagozódik a mai ocsmány világba, nagyon is bele illik ebbe a rohadásba.
A Landser meg a Stahlgewitter, nah azok a lázadó bandák, ők egyáltalán nem illenek ebbe bele.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2524 Dátum: 10 okt 09, 08:46:33 »

Senki nem is mondta Aes , hogy Lady Gaga lázadó. xD
Gaga megbotránkoztató jelenség. Ami azért nem tucat ahogy mondta Micsudi , mert hozzá foghatóan elmeroggyant énekesnő talán Madonna volt a POP szakmában. Itt a POP szakmán van a hangsúly , mert egy olyan színtere a zenének ez ahol az eladásról szól minden. Kevesen engedik meg maguknak a POP előadók közül , hogy megbotránkoztassák a nézőket. Illetve bevállt ez. Amúgy nehéz kinézni , de Gaga művelt ember és rájött , hogy az embereknek erre nincs igényük tömegszinten. Vannak számai amik bejönnek nekem , de túlnyomó többségben van a kitöltő zenék. Ezalatt azt értem , hogy 6számmal mégsem lehet egy lemezt kiadni , a maradék szám a kitöltő zene.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2525 Dátum: 10 okt 09, 09:25:50 »

Engem továbbra is csak annyi érdekel benne, hogy akkor most van farka vagy nincs.
Ha nincs akkor megbocsátom neki a hullákat.  Nevet

---
Azt tudnám mi maradt a férfiasságból a mai világban. Ülök pesten az éjszakai buszon. Közel hozzám egy részeg, rosszarcú csávó. Nem csöves, de ahhoz közelít 40-50 éves lehet kb. Nem lehetett eldönteni a szaláll és a kosz mennyisége miatt. Int az asszonyának, hogy üljön az ölébe, ekkor még mindenki vígan elvolt a saját kis világában.

Aztán hirtelen elkezdett kiabálni a nővel meg fojtogatni. Úgy megfagyott a levegő, hogy ilyet még nem láttam. Annyira aranyosan tudta egy egész busz dermedten figyelni.

Mikor azonban finoman felszólítottam, hogy hagyd abba mert összetörlek te gyökér, abbahagyta. Mondjuk sztem sokat nem értem vele. Amint leszálltam valszeg ugyanúgy folytatta. Milyen jó, hogy az emberek számíthatnak egymásra...
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 09, 09:43:31 írta Gdat88 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2526 Dátum: 10 okt 09, 11:11:47 »

Soha nem volt farka Gdat , no para Nyelvesít Telephone klippjében is próbálta Gaga nagyon nem finoman érzékeltetni erre a kérdésre a választ. xD Am. elég megnézni az MTVs műsorban ahol még nem volt befutott Énekesnő Gaga , csak egy mindennapi csaj , hogy az bezony nem férfi. Még normálisan is nézett ki. ikszdé Ami a mostani klippjeihez képest nagy szó. xD

Második mondandódra pedig sajnos ez tényleg így van. Szomorú , de nem csak magyarországon megy ez így. Az emberek a segítség helyett nézik az eseményt ahelyett , hogy odaállnának. Ennek drasztikusabb fajtája volt nem rég a televízióban. Ritkán kapcsolom be , de pont akkor ment az egyik ilyen napihírekkel foglalkozó műsor az egyik kereskedelmin és a Galambos Lajcsi volt benne. Mondta , hogy az emberek ahelyett , hogy segítséget hívtak volna inkább fényképezték a hullát. Persze nem sajnálom az embert amiért meghalt részegen , hanem azt sajnálom , hogy ennyire aberáltak az emberek, hogy megörökítik maguknak egy holttestet. Nem elég nekik , hogy látják még mutogatni akarják egymásnak , hogy nézd mennyire poén. De lehet csak Én ítélkezem elhamarkodottan az ilyen emberek megbélyegzésével.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2527 Dátum: 10 okt 09, 11:35:37 »

Nem muszáj keresztes lovagot játszani az utcán... Ha legépelnek valakit az utcán, nem muszáj magadat is megveretni, de szíved joga...
Én is ha olyan a szitu akkor beszólok a balhésoknak, segítek azokon akiken lehet...
De kést nem fogok kapni a hátamba azért hogy segítsek valami idegen csövesnek... Ha imerősről van szó, vagy szimpatikus az illető, akkor viszont odaállok, és megvédem nem érdekel, hogy mi lessz...
Amúgy sokan úgy vannak hogy az nem az ő ügyük, azért nézik csak... Vagy egyszerűen nem mernek közbeszólni...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2528 Dátum: 10 okt 09, 11:42:08 »

De muszáj me megfojtja ha nem. Remélem azért utána nem lett gáz.

Soha nem fogom megérteni az agressziót ami nem védekezésből jön. Beteg emberek akik támadják a másikat. Gyengék.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2529 Dátum: 10 okt 09, 12:21:01 »

A te eseted az elég egyszerű... Beszólással megoldottad... Az öreg utána már szerintem meghúzta magát...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2530 Dátum: 10 okt 09, 12:28:31 »

Jaja. Nekem számomra tényleg nem volt nagy dolog. Egy fiatal húszéves nyilván más súlycsoport mint egy csöves(?).
Csak azt nem értem, más ezt miért nem tudta megtenni.

Ahogy az egyik barátom mondja mindig: baromnak kell lenni, az éri meg.  Ördögi
Így hívjuk azokat akik küzdősportolnak ésvagy izmosak. Nevet
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #2531 Dátum: 10 okt 09, 13:26:15 »

Gabesz már leírta, senki nem akar kést kapni a szívébe. Mert, amíg régen megúsztad egy-két állassal meg felrepedt szájjal, monoklival, addig manapság egyből jön a kés. És ez még a jobbik eset.

Engem is vertek már meg buszont, csak úgy heccből. És senki sem segített, még a buszvezető sem, pedig pont a fülke mögött áltam. Ma már nem kell ok az erőszakra, csak odajönnek és megvernek.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2532 Dátum: 10 okt 09, 13:32:38 »

Viktimológia.
Nem repkednek úgy a kések, csak aki "vágyik rá".
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #2533 Dátum: 10 okt 09, 13:40:08 »

De azt el kell ismerned, hogy mostanában nagyon sok a késelés. Mind1. A lényeg, hogy az emberek félnek és ezért nem segítenek ilyenkor a másikon.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2534 Dátum: 10 okt 09, 13:46:20 »

Nem repkednek úgy a kések, csak aki "vágyik rá".

A mai világban már sajnos nem úszod meg egy pofánvágással. Legrosszabbik eset, ha már csak szemmel kötsz bele az illetőbe, megy a kés a hátádba. Ezen nincs mit szépíteni.

Egyébként most gondolj bele, hogy elsétálsz egy parasztbanda mellett, akik éppen kifosztanak valakit. Kevés az olyan ember, (sőt..) aki megtudná ilyenkor őrizni a józan eszét és hidegvérrel gondolkodna. Írhatnám, hogy ezt meg azt csinálnám, de úgy se az lenne.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 09, 13:48:39 írta Stance » Naplózva



Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!