24 szep 23, 09:23:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1696744 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2460 Dátum: 10 szep 08, 11:05:20 »

Ha így tennének, akkor bizony kihalna az emberi faj, mert mi fiatalok eléggé puhányok vagyunk a nagyfaterhez képest. De felőlem az a véres holmi nyugodtan jöhet, csak a halál feelinget nem csípem, de a többi jól hangzik Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 08, 11:06:16 írta norby-kun » Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2461 Dátum: 10 szep 08, 12:20:07 »

Igazából nevelés kérdése az egész. Unokaöcsém most 2.os.  Anno anyja megengedte nekihogy eljöjjön velem közértbe. Amikor beálltunk a sorba elöttünk pont egy ilyen emo állt. Meglátta és elkezdett röhögniXD aztán amikor kiértünk megkérdezte tőlem "te is láttad azt a b*zit?"ikszdé Nevet.
Ha valakit normálisan nevelnek kiskorától és a szülő nem sz@rja le a dolgokat akkor lehet helyes világnézetet nevelni egy emberbe.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 08, 12:20:49 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2462 Dátum: 10 szep 08, 16:28:50 »

Nem mondtam semmit, de elég baj, hogy a mai fiatal lányoknál az a férfiideál, akikről azt sem mondanád meg hogy lány, vagy fiú... :/

Teljesen igazad van. Sok 14 év körüli lány arra izgul, hogy 2 csávó smárol. Még belegondolni is gyomorforgató. Egy férfi(?) ne legyen puhány, önsajnáltató, hányingert keltű kinézetű látszólag transzvesztita biszex.
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2463 Dátum: 10 szep 08, 16:30:07 »

Hát ez az. Nevelés kérdése az egész. De azért egy két év frontszolgálat még utólag is helyreteheti az egyedet.  Pojén
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2464 Dátum: 10 szep 08, 16:33:09 »

3. nap önként és dalolva dőlnének bele a saját bajonettjükbe... Az ilyenek miatt kár hogy megszűnt a sorkatonaság... Mondjuk abban is kételkedem hogy megfelelnének-e az alkalmasságin...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2465 Dátum: 10 szep 08, 16:40:19 »

Hát jah. Am nem biztos, hogy beledőlnének. Szerintem az első rakétacsapás után nagyjából elválna a sz*r a májtól, vagyis, hogy melyikből lehet még ember és melyikből nem. A különbség csak annyi, hogy az utóbbiak hamarabb jönnének haza a frontról. Igaz, zsákba varrva, de hát Istenem, ez van, a világ nem igazságos. xD

Szerintem az ilyeneknél nem kéne semmi alkalmassági: ránéz a sorozó, ilyen a feje, egyből mehet valameik keményebb fegyvernemhez. Max az őrmester majd nem sajnálja tőlük a pofont. Nevet

Am sztem nem is az a baj, hogy a sorkatonaság megszűnt, a mostani honvédség már nem is lenne alkalmas ezeknek az utolagos szocializációjára. Bezzeg a régi Magyar Királyi Honvédség. Nevet Nah meg a tábori csendőr puskatussal.  Ördögi
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2466 Dátum: 10 szep 08, 16:51:02 »

Nekem a nagybátyám kiképzőtiszt,és már volt olyan katonája aki b*zi volt.Az egyik egyszer rózsaszín póló,haj belőve,2 liter parfüm kombóval akart elmenni,az egyik őrmester meg adott neki 2 pofont,és ráordibált hogy takarodjon vissza és öltözzön férfihoz méltó ruhába xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2467 Dátum: 10 szep 08, 16:54:11 »

Ne értsétek félre. xD Itt most nem a homokosokról van szó. Az am is tiltott téma, meg egyébként is, egy elég összetett jelenség. Itt most csak azokról az izékról van szó, akik elméletileg heterók, de ez am nem látszik rajtuk egyáltalán. Sztem nekik kéne a brutál katonai terápia. Nevet A búzákon nem hiszem, hogy ez önmagában segítene, de az am is más téma.
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2468 Dátum: 10 szep 08, 16:55:51 »

az ilyen emosokra gondolsz Nevet h hosszú haj meg stb.. én pont tegnap láttam egy oylan csávót akinek hosszuhaja volt és hajpántott viselt Nevet elsőre azthittem csaj >.<# am jot tenne nekem is egy kis katonaság kiváncsi lennék menynit birnék ott Nevet
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2469 Dátum: 10 szep 08, 16:58:24 »

Katonaság és Katonaság között is van különbség. Akiket frontra visznek ki sokkal komolyabb trainingen vesznek részt , mint azok akik itthon lógatják a makkot és kapják a juttatásaikat ^^
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2470 Dátum: 10 szep 08, 16:59:29 »

A hosszú haj önmagában még nem bűn. xD Az lehet egy tisztességes rocker is. Nevet Csak a csajos frizura, ruha, mozdulatok, affektálás, stb. Nah, az az amire kéne egy kis éles lövészet katyusával, pusztán nevelő célzatból persze.

Ishida: én ezeknek az előbbit ajánlanám orvosi kezelésként. Tököt vakarni ezek nagyon jól tudnak, nem si csinálnak általában semmit ezen kívül egész nap, max képeket töltenek fel Vipre. xD
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2471 Dátum: 10 szep 08, 18:01:41 »

Aes ne haragudj meg de könnyen beszélsz... Lehet hogy nálad is teli lenne a pelus az első pár héten... Utána belefásulsz...

Am ma megtapasztaltam hogy milyen lehetett az 1 vh-s katonáknak gázálarcban... Vegyvédelmi gázálarcban írtottam a pockokat... Kénlap gyújtó, gázálarc... 3-4 kénlapot kötegben a lyukban meggyújtani, betömni a lyukat, mindezt hasonfekve gázálarcban! xD Úúgy csak az istállóban 5 lyukat, az ólakkal együtt vagy 30-at.. Van olyan kén szagom, hogy döglenek tőlem a nők! xD Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2472 Dátum: 10 szep 08, 18:24:14 »

Én örülnék, ha lenne kötelező 1-2 év katonság, mint a régi időkben. Határozottan mondom, hogy bírnám Nevet Emlékszem még a röplabda táborokba... hajnalban kelés, napi 2-3 óra időtartamú reggeli és délutáni erőnléti edzések. Mára 3-4 km futás meg se kottyan, majdnemhogy laza bemelegítés Nevet
Naplózva



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2473 Dátum: 10 szep 08, 18:34:32 »

Felesleges. Elszakít a munkádtól , a tanulmányaid nem hagyja , hogy folytasd. Kiesik 2 éved. Ha valaki akar edzeni ott a Kondi terem és a járda. Futni bárhol lehet. Így a jó. Aki akar katona lenni az menjen. Senki nem állítja meg azt aki akar menni. Illetve ha sorkötelezettség lenne , akkor jóval kevesebb mennyiséget tudnának a felsővezetőségbeli tagok elsikkasztani :/ Felszerelés , ellátás stb. Ezt mind mind valahonnan fedezni kell.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2474 Dátum: 10 szep 08, 19:51:40 »

Stance, attól hogy te ezt szereted, minek rákényszeríteni mindenkire?  én pl kvára nem örülök, ha a fülembeordítoznak, futtatnak, stb...  itthon az elliptikus edzőgépen le tudok gyalogolni 6 kilómétert, ha edzeni akarok...
Amúgy a sorkatonai cuccot nem teljesen törölték el teljesen, csak felfüggesztették.
A katonai életből nekem semmi se hiányzik...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!