24 szep 23, 19:16:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1697174 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2295 Dátum: 10 jún 11, 16:29:42 »

Marci, te egyre inkább kezdesz szimpatikus lenni nekem!

Am én még nem bántottam nőt, csak van vmi darab, vagy aoutubos video, ahol ez a szöveg is van:D MEg tényleg van olyan, h nem számit h nő nő, megérdemli a verést, legjobb esetben egy nőtől.
Naplózva







Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2296 Dátum: 10 jún 11, 16:52:23 »

Hu. Én már szinte mindent kipróbáltam. Ütöttem meg nőt, rúgtam fejbe rendőrt, törtem le egy csávó fogából egy kis darabot. Igaz mindezt thai boxon, de anélkül mennyivel menőbben hangzana már. Nevet

Nővel bunyózni amúgy rettenetes, ha kicsit ütök az a baj, ha nagyot az a baj. Nevet
Megütni bárkit is maximum önvédelemből vagy más megvédése céljából érdemes sztem, más ép ésszel adható ok nincs rá.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 11, 16:52:57 írta Gdat88 » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2297 Dátum: 10 jún 11, 17:04:49 »

Én csak készenlétist rúgtam fejbe. Nőt még nem de sokszor kellett fegyelmeznem magam.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2298 Dátum: 10 jún 12, 18:48:35 »

Néha nehezebb nem megütni valakit mint megütni.
Lehet hülye észrevétel de vidéken több normálisabb lány van mint Budapesten.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hiei
Vendég
« Válasz #2299 Dátum: 10 jún 12, 19:28:25 »

Úgy 1-2 hónapja majdnem eltörtem a kezemxD barátom élettársa... vagy piócája?xD Annyira felkúrt, hogy 10 embernyi alázást engedtem szabadjáraXD de mivel nő és barátom nője nem üthettem meg... szétvertem a kezem egy vasúti táblán.
Nem akartam rongálni,  de egyszerűen éreztem, hogy ha nem teszem meg akkor őt verem sírigxD így elmentem haza és szétbasztam a kezem a táblán útközbenxDDD
Vannak ilyenek. Azt hiszem ha nem lenne bennem ennyire, hogy nem ütök meg nőt akkor tényleg megvertem volna. Itt se kellett sok mert mikor veszekedtem vele már hátráltam azt mondtam ne gyere a közelembe mert olyat teszek amit megbánokxDDD

Szóval erre annyit tudok mondani, hogy könnyen nagy a szátok amíg nem éreztek ilyet egy nő iránt. Mikor 10 ember 2 éves gyűlölete tör elő... akkor lehet büszkének lennixD
Szóval én annak ellenére, hogy elküldtem a pokolba bnüszke vagyok arra, hogy nem ütöttem megXDDD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2300 Dátum: 10 jún 12, 20:35:47 »

Osztályomban volt egy agyonszolizott, butabuta szőke ribi (az a tipikus mintha puruttyáról szedték volnaXD) Mendenkinek beszólt. Na őt tudtam volna ütni. De egyszer miután beégettem rólam leszállt.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hiei
Vendég
« Válasz #2301 Dátum: 10 jún 12, 20:42:41 »


Szerintem nem...*


Na ezért ő a nulladik. A felfogás a világ nézete... mind a többi felett áll. <3
El se hiszem, hogy szőke haja vanxDDDD Persze azért nálam nem tud többet:D.

Amúgy teljesen igazad van... ezek tények amiket kártagadnixD Én se tagadom, hogy utána bámulok a gáré muffnak és ha össze is veszek barátommal valami marhaságon akkor is másnap 1 sör mellett nyugodtan mondom  neki, hogy ami volt elmúlt élvezzük a jó hideg sörtXDDD.
Ha meg annyira komoly a dolog akkor jól össze veretem magam vele és én is őt azt elfogy a feszültség:D 1 hét múlva eltűnik a harag mint a lila folt:D a következő meccset már képes vagyok vele ugyan úgy végig nézni mintha semmi nem lett volnaxD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2302 Dátum: 10 jún 12, 21:06:00 »

Sokkal jobb levezetni a feszültséget így mint hosszú időn át áskálódni. sajnos a nők jobban áskálódnak mint bunyóznak. Mindenesetre a csajbunyó látványosabb a pasibunyó vagy a koedukáltXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2303 Dátum: 10 jún 21, 14:19:44 »

Na igen a csajbunyó egy érdekes jelenség, másrészről nagyon szorakoztató ahogy pofozzák és tépik egymás haját Nevet
Én még nem ütöttem meg nőt csak ellöktem de utána szarul éreztem magam , hogy de fa**fej vok Nevet Be volt rúgva a csaj és nem hagyott békén, aztán elküldtem a halál fa**ára és azt mondta hogy megver Nevet ( értitek egy nő akar megverni O.o ) na mind1 nem hagyott békén fellöktem és otthagytam bár ez sztem nem számit megverésnek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 21, 14:30:53 írta Lew » Naplózva


Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2304 Dátum: 10 jún 21, 23:23:19 »

A saját magam által reám ruházott, közepesen kozmikus hatalmamnál fogva új szabályt hirdetek a "Csak Csajok!" topic számára! Mostantól kezdve, illetőleg 3 hónapra visszamenőleg, minden olyan hozzászólásnak, amelyben előfordulnak a fürdőruha, bikini, trikini, fehérnemű, melltartó, bugyi, stb. vagy ezekkel rokon értelmű szavak, képes illusztrációt kell tartalmaznia (beágyazva, vagy link formájában). Amennyiben az adott ruhadarab már a fórumozó tulajdonát képezi, a képen neki kell szerepelnie. A szabály, az új hozzászólásokra azonnali hatállyal lép életbe, a korábbi hozzászólások szerkesztésére két hét türelmi idő áll rendelkezésre! A szabály megszegőire a lehető legsötétebb kegyetlenséggel fogom rászabadítani, az egyszerű halandók számára alig felfogható büntetést.

Nevet Ördögi Elég az élvezeteket halmozni! Az emotikonok halmozása nem megengedett! Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 22, 18:05:26 írta Gabesz » Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2305 Dátum: 10 jún 21, 23:28:43 »

Teljes mértékben támogatlak Zoll.


A szabály megszegőire a lehető legsötétebb kegyetlenséggel fogom rászabadítani, az egyszerű halandók számára alig felfogható büntetést.

Erre van egy ötletem... uszítsuk a szabályt megszegőkre Hiei-t xD
Naplózva



STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2306 Dátum: 10 jún 22, 00:03:25 »

Támogatom!
Támogatom.
Határozottan támogatom.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2307 Dátum: 10 jún 22, 00:09:38 »

Stance, azt nem lehet, az túl veszélyes Hieit láncon kell tartani hat lakat alatt, míg világ a világ. xD

Ugyanakkor a "Csak Csajok" topik madárkái számára megígérhetem, hogy amennyiben eleget tesznek eme új rendeletnek, úgy dicsérő hangzatok fognak képjel formában eljutni tihozzátok. Mosolyog

Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2308 Dátum: 10 jún 22, 07:36:33 »

Én kíváncsi vagyok mit szólnak erre a rendeletre a lányok.Viszont én is támogatom Zoll-sama parancsait bow
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2309 Dátum: 10 jún 22, 09:01:10 »

Ahogy nézem, van már olyan szabálykövető fórumozó, aki eleget tett a linkelési kötelezettségnek, de valahogy az az érzésem, hogy a kép készítésekor nem volt megfelelő a megvilágítás. Nevet Ezen kéretik majd javítani a jövőben. Nevet

A srácok kitalálták, hogy mindenki, aki mesél az új fürdőruhájáról,
linkeljen képet magáról, mikor az új szerzeményben feszít....

Nos, én bátor leszek, és elkezdem.

http://imagerz.com/QEMQXEtvAwJQBFIeFgVQ

Ugye, egész jól áll? Mosolyog

Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!