24 szep 23, 23:16:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1697433 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2160 Dátum: 10 feb 22, 20:41:54 »

Hogy néz ki ez a nőnemű lény? :/

Sörtúrára megyek én is... Nevet
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2161 Dátum: 10 feb 22, 20:42:46 »

Izmos és barna, egyáltalán nem guszta  Lehánylak
Naplózva







Hubsika-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 142

The Art is a BANG!!!


« Válasz #2162 Dátum: 10 feb 22, 20:53:16 »

Ahol a képet találtam a következő megjegyzést írták:
Ebben a ruhában már eléri egy gőzmozdony nőieségét... vagy nem
Naplózva

http://kephost.hu/image-A430_4C091AD9.jpgA
Pulista-rend nem tom még mije           Urahara fan
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2163 Dátum: 10 feb 22, 21:19:36 »

Hát azért őt nem akarnám az ágyamban látni, ilyen combokkal lazán kitöri az ember nyakát. Isten bocsássa meg annak, akinek ehhez van gusztusa. Nevet

Amúgy kicsit rálépve az alkohol téma ösvényére, feltennék egy kissé számomra érdekes kérdést, amit lehet kitudnék google-zni is, de azért érdekel hátha tudja valaki itt, hogy:
Nem rég ittam egy bort, és se nem fehér, se nem vörös színe volt, hanem olyasmi mint a whisky-nek.
A helyzet az, hogy ez már minimum 20 éve porosodott egyik haverom házában, és az érdekelne, hogy alapból lehet-e ilyen a bor, vagy ez az sok idő miatt van.
Mellékesen megjegyezném, hogy maga a bor nagyon ütős volt, és Spanyol származású. Nevet
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2164 Dátum: 10 feb 22, 21:53:01 »

Hubsika... aláírásom... tessék katt Yoko chanra<3.

Az a csaj meg azta a kur*a picsábaXDDDD. Húúúú de csúnnnnnya  vagyxD.

Barátom mesélte, hogy olvasta netem az új guminőről amit kifejlesztettek. Teljesen ember tapintású és beszélget a kocsikról és a fociról... fel tud sorolni 100 sör fajtát:O.
A tudósok szerint ez úttőrés a guminő iparban^^. Pár év tízed és a nők a múlté lesznek... jahh és meghjegyzésnek írták teljesen pénz takarékos mert sose akar majd elválnixD.
Nem tudja hol olvasta pedig megnéztem volna kajak poén lehetXDDD.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 22, 22:04:12 írta Hiei » Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2165 Dátum: 10 feb 22, 22:09:38 »

Kumori hallottál már Rosé borokról? Azoknak halvány vöröses színe szokott lenni, az ránézésre hasonlíthat a whiskeyre .
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2166 Dátum: 10 feb 22, 22:40:26 »

Igen, hallottam már, de ez nem ilyen halvány vörös volt. Igazából volt elég időnk nézegetni a színét, mert b@zi nagy üveg volt. ( de komolyan Nevet ) Ebbe sehol se volt vörös árnyalat, inkább olyan sötét tea barna színe volt.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 22, 22:44:51 írta Kaihaku R. Kumori » Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2167 Dátum: 10 feb 23, 17:21:07 »

Meg volt barnulva a bor.. Időtől...
Az üveg gondolom állítva volt tárolva, a dugó meg be volt száradva... Nem volt olyan kaparó, száraz íze, mintha fakanalat nyalnál?

Na 20 év alatt minden bor így bezavarosodik, bebarnul, amit állítva tárolnak, és kiszárad a dugó...
De attól még a bor iható... Ha van hozzá gusztusod.. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 23, 17:22:09 írta Gabesz » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2168 Dátum: 10 feb 23, 17:30:11 »

Igen, azt hiszem erről van szó. Állítva tárolás, érdekes állagú dugó, barna szín, mind megvolt.
Az ízre viszont nem tudok mit mondani, nem vagyok egy nagy bor szakértő, nem kell megvetni emiatt, nem élünk olyan jól, tesco-s bort meg nem szeretem.
Viszont kólával finom volt, köszönöm a választ.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2169 Dátum: 10 feb 23, 17:37:30 »

Szívesen...

Én sem vagyok se olyan gazdag, se borszakértő, de a műtrágyalére sem fanyalodok rá...
Egyszerűen öregapám gyűjteményét csapolgatom ha olyanom van... xD Az meg teli van ilyen kiszáradt borokkal...  Nevet

Nálad ott kezdődik a gond, hogy a bor ízét elpancsolod a kóla ízével... Vagy igyál simán bort, vagy kólát.. De moslékot ne.. smirksweat

...
Barátom mesélte, hogy olvasta netem az új guminőről amit kifejlesztettek. Teljesen ember tapintású és beszélget a kocsikról és a fociról... fel tud sorolni 100 sör fajtát:O.
A tudósok szerint ez úttőrés a guminő iparban^^. Pár év tízed és a nők a múlté lesznek... jahh és meghjegyzésnek írták teljesen pénz takarékos mert sose akar majd elválnixD.
Nem tudja hol olvasta pedig megnéztem volna kajak poén lehetXDDD.
De most komolyan... Mért vesz meg egy ember egy több tízezer ft-os lműanyagot, amikor pár ezer ft ráköltéssel a diszkóban vagy bárhol bármikor felszedhet magának egy csajt.. Ha mást nem is egy hivatásost az út széléről...

Ez a új fejlesztés meg megadurva...  smirksweat Ehhez már betegnek kell lenni.. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 23, 17:43:39 írta Gabesz » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2170 Dátum: 10 feb 23, 17:40:54 »

Heh én nem szeretem a bort:D. Ritkán iszomxD csak muszájbólxD.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2171 Dátum: 10 feb 23, 17:45:29 »

Én se egyébként.. Csak akkor ha meg vagyok szorulva, és alkoholizálni támad kedvem...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2172 Dátum: 10 feb 23, 17:52:13 »

Én se vagyok egy nagy borozó. Nevet Néha iszok, de nem gyakran. Sör. *_*
Persze az iylen marha drága márkás borok tényleg jók, csak hát kinek van arra pénze.  Neeem Am van egy haverom, aki régebben igencsak ivós volt, és állandóan rossz, szőlőmentes borokat ivott. xD Aztán egyszer előadta nekem, hogy ő nem szereti a bort, csak a hatását.  Pojén Erre mondtam is neki, hogy ne csodáld, ha még sose ittál rendes bort, akkor nem is tudod milyen az. Mosolyog

Hubsika-kun:
Az a csaj...  Lehánylak Pedig az ilyen ruhát nagyon szexinek tarom. xD  Csajok kockás miniszoknyában a legjobbak. *_* De nem egy ilyen buldózeren. xD Ez a csaj a leginkább egy T-72 harckocsira emlékeztet, csak kevésbé nőies kiadásban. xD
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2173 Dátum: 10 feb 23, 17:58:12 »

Amúgy tényleg az ilyen Dromedár az tankba való:D.
Hát én is simerek olyat aki csak kocintos sz*rt iszikxD.
Sör<3 teljes mértékben. Mint pesten mikor meg állított a jegyszedő, hogy jó nagy buli lesz ha egy tálcát viszekxD Mondom 2 tálca van és 3 iszunk sörtxDDDD pislogott egy sort:D.

Bár a fórum többsége is mikor megvettem:D.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2174 Dátum: 10 feb 23, 18:06:27 »

Én most egy rakás ilyen alkesz között melózok, akik a kocsmában ezt a műanyagpalackos trágyalevet isszák....
Elneveztük gumimaci szörpnek, mert aki túl sokat iszik belőle, az elkezd hallucinálni, és pattoghat a gumiszobán...

Hiei.. Gondolom azért elfogyott! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!