24 szep 25, 09:34:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1698811 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1515 Dátum: 09 márc 09, 18:28:37 »

Na már sok itt a lelkizést, úgyhogy tereljük kicsit a témát. Mondjuk a filmekre. Egyik nagy kedvencem a Full Metal Jacket, és >itt< találhattok egy kis ízelítőt a film elejéből.

Az előző témához is kapcsolódik a link, ha beszólnak, akkor az 1:26-tól látott módon kell eljárni.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1516 Dátum: 09 márc 09, 18:29:16 »

"Ha nem jön össze, akkor sem kell félni, előtted még az egész élet..."

De az élet olyan rövid, meg olyan sz­ar az egész világ is, és depis vagyok meg minden nyanyanyana.  Szomorú

Zoll-sama meg beelőzött. Ez mi, hogy titkolnád a kapcsolatotokat? WTF? Ha szégyellnéd a lányt akkor már alapból ne gyere össze vele.
Az osztálytársakat meg szard le, vagy találj köztük olyat aki jó arc, vagy menj máshova barátkozni.
Ha meg nem jössz össze a csajjal, akkor sem kell eret vagdosni, mert majd lesz valami. Optimistán ember.

Legalább vmi olyanra tereljük a témát amiből nincs topic.
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1517 Dátum: 09 márc 09, 18:32:34 »

Én itt nem akármilyen filmekről akarok beszélni, hanem kifejezetten férfiaknak való kötelező darabokról, és ez kérem szépen igenis ilyen film.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1518 Dátum: 09 márc 09, 18:35:37 »

Érdekes kis filmnek tűnik, lehet lekapom, kedvet kaptam hozzá Mosolyog
Kroni hallod, a te nőd se lennék Mosolyog

Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1519 Dátum: 09 márc 09, 18:41:17 »

Én geci hüséges vagyok, meg am nemtom én baratnöem tök kedves vok többynire meg poenbol gecizek mint mindenkivel, de pl ez a mostani csaj akire rastartoltam ugy volt h mondta nekem h csak baratok, nah en elmentem inni bebasztam smaroltama helyszin legjobb csajaval ahol éppen voltam és attán mikor megtudta már rá is jött, hogy többet érez  Nevet Nevet Nevet bár nagyon inog és még mindig nem esett belém de "Gery ha igy folytatod beléd fogok hulllani" eszondta 1 hete.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1520 Dátum: 09 márc 09, 18:54:59 »

Akkor mire vársz? Lökdössed, úgy hamarabb elhullik! Nevet
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1521 Dátum: 09 márc 09, 19:31:44 »

A Hűség alapvető dolog. Egy korábbi dologra reagálva nem szégyelném a lányt de szerintem akkor járna ő is a legjobban ha senki nem tudná. De lehet hogy a másik lánnyal jön össze valami. ez még a jövő (hétvége) zenéje.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1522 Dátum: 09 márc 18, 15:21:29 »

Íme egy kis látnivaló!:



Micsudi hogy állsz a két csajjal? Alakul a molekula?
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 18, 15:22:54 írta Gabesz » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1523 Dátum: 09 márc 18, 17:08:28 »

Holnap találkozom az egyikkel. A másikkal meg minden nap találkozom a suli miatt.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1524 Dátum: 09 márc 24, 19:19:00 »

Belógtam a csajtopicba...
Hoztam témát...
Egy kicsit témát terelek: mostanában egyre több pasit látok aki valahogy használ sminket, főleg olyanokat láttam, akik egy kilo alapozót kennek a fejükre de úgy h a fejük teljesen napbarnított a többi részük meg hófehér és teljesen kivirít a fejük mindenhonnan, sztem undorító. Egy pasi csak ne sminkelje magát  >.<#
...
Az ilyen buzeránsokat be kell kísérni egy félreeső helyre, és szolidan beutalni az intenzívre egy háromnegyedes vascsővel..  Kúl
Azért sem rajongok nagyon ha egy lány nagyon vakolja a képét, de egy fiú ilyet felejtsen el... Főleg a hétköznapokban...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1525 Dátum: 09 márc 24, 19:24:20 »

Pontosan, és ugyanez vonatkozik az emóhajú szépségekre. Haverommal néha percekig tudunk vitatkozni, hogy egy egyed fiú-e vagy lány. (Még véletlenül sem használom a férfi szót.)
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1526 Dátum: 09 márc 24, 20:23:21 »

Fellépéseknél, + egyéb rendezvényeken  még okés... Igaz a Tokió hotel főemberéről sokáig aszittem míg fel nem sötétítettek, hogy az egy kínai lány...  smirksweat És sajnos ezt hiszi a sok kis kretén követendő divatnak.. :/
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1527 Dátum: 09 márc 24, 20:32:57 »

Nem oké ez sehol, liberális betegség. Ennyi erővel nem is kéne férfi meg női topic. Nevet
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1528 Dátum: 09 márc 24, 20:58:45 »

Az valahol hatalmas szégyen, hogy a mai világban létezhetnek nemek szerint megosztott topicok egy internetes fórumon.
Ha pedig már ennyire kirekesztő ez a fórum, akkor miért nincsen hermafrodita topic? Velük ki foglalkozik?

Nevet

Nem minden csávó bUzi, aki sminkeli magát. Ezek az úgynevezett metroszexuális emberek, akik testileg férfiak, a lányokat szeretik (csak a feleségük meg ne tudja Nevet ), de emellett úgy szépítkeznek, sminkelnek öltözködnek, mintha nők lennének.

Ez persze nem jelenti, azt, hogyha meglátok egy ilyet, akkor lelkifurdalásom van, miközben mélyről jövően böfögöm világra a következő szavakat: "Rohadt bUzi!"

Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 24, 21:00:18 írta Zoll-sama » Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1529 Dátum: 09 márc 24, 21:04:48 »

Húú a sok metrosexuális k*csög. Egy pasi ne sminkelje magát. Az oké ha valaki ad magára de a smink már sok
(  A fenti képhez hasonlókat kéretik még belinkelni)
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 24, 21:08:21 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!