24 szep 25, 09:28:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1698795 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1500 Dátum: 09 márc 07, 00:50:20 »

Biztos ő volt a wc-s néni!  Nevet
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1501 Dátum: 09 márc 07, 14:28:08 »

A Schönherz koliban 1024 lány lakik. Kettő a tizediken! Nevet
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1502 Dátum: 09 márc 08, 13:03:49 »

1024 az legalább már kerek szám pont 1G. Nevet
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1503 Dátum: 09 márc 08, 13:09:56 »

A Schönherz koliban 1024 lány lakik. Kettő a tizediken! Nevet
Nájsz ván Nevet Azért még meggondolom, hogy ide menjek -e Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1504 Dátum: 09 márc 08, 13:47:55 »

A Schönherz koliban 1024 lány lakik. Kettő a tizediken! Nevet

Pontosan kedves Zoll-sama Nevet
Szomorúak is vagyunk miatta, de hát ez van. Csajozni úgyis az ELTE-re, Corvinusra, SOTE-re vagy a BGF-re megyünk Nevet
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1505 Dátum: 09 márc 09, 17:42:15 »

Tanácsra van szükségem. Van egy lány egész helyes de az osztályban a többiek halálra b*szogatják nem tudom miért. Ha összejönnék vele engem is halálra baszogatnának. Mit csináljak?? Így se vagyok az osztályom kedvence.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1506 Dátum: 09 márc 09, 18:01:42 »

Nyilván csak amolyan lányos baszogatás ez...valamiért szúrja a szemüket. a srácok, meg gondolom jó pontokat akarnak szerezni a bomba nőknél.
Magam részéről undorítónak találom az ilyet -zárójel bezárva-
Ha jóarc akarsz maradni az osztályod szemében, nem jössz össze vele, ha nem számít az osztály véleménye, csak a csaj, akkor meg uccu' [az előbbi hozzáállást szintén gerinctelennek tartom]

btw. ha ne adj' isten összejönnétek és boldogok lennétek, onnantól nyilván nem azzal törődnél, hogy mit gondolnak róla

attól is függ a dolog, hogy mit szeretnél a kapcsolattól...Ő benne látod az igazit, vagy csak olyan "legyen valakim" címszó alatt. Nem vagyok a sok kapcsolat híve, így ezt a részét nem tudom megítélni

ps: cukormáz nélkül - meglepődtem, hogy egy fiú tesz fel ilyen kérdést. Nem mondok semmit, mert búsfasznak fognak titulálni, de ne legyél ilyen férfi...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1507 Dátum: 09 márc 09, 18:02:28 »

Én a hejedbe.. nem én nem lennéka  helyedbe, szal én lekevernek most neked két pofont, aztan megkérdezném, h az ki a faszt érdekel ha a lányt basztatjak.. ugy öszinten utalom ha valaki allandoan masoktol fejézve erzi magat, engem is basztatnak de bepofazok meg hülyéskedek és poenra veszem.. ennyi a logikaja.. Azta csajt meg szerezd meg ha tetszik ha kialakul valami még boldogok is lehettek, és szarjatok bele a nagy vilagba 16 évesen..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1508 Dátum: 09 márc 09, 18:05:00 »

Értem miről beszélsz.  :hmmm?:Majd elválik a dolog. Most két lány is van és nem akarok a pad alatt kikötni pláne a multkori eset után amikor kihúzták alólam a széket.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1509 Dátum: 09 márc 09, 18:06:10 »

Kroni bátyám egyszerűen, de nagyszerűen megfogalmazta a dolgot Mosolyog Csak egyet tudok érteni...
Másik két lány? Egyszerre 3 jön be? Hmm, nem rossz
Mindenesetre kiderült, hogy egyikkel sem házasságkötés céljából jönnél össze ^^
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1510 Dátum: 09 márc 09, 18:12:44 »

Nem az eggyik az a lány nem az akiről beszéltem. Gondolkoztam azon hogy aha összejön a dolog akkor azt majd eltitkoljuk valahogy a suliban de ez szinte lehetetlen. A másik lány is helyes. És az nagy szívás lenne ha eggyikből se lenne semmi. Bár én már azon se lennék meglepődve.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1511 Dátum: 09 márc 09, 18:14:11 »

Na várjál, akkor atkell am értelmeznem aza  basztatast, élesben hatulrol, vagy a sima modszer, és gumit hasznalnak hozza? mert ha nema kkor hagyd a picsába.

Figy 2 csajt ne füzz, én ezt eljatszottam 5 csajjal aztan mostmar csak 1 csaj érdekel egy 6. csaj és alig tudtam levakarni a többit..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1512 Dátum: 09 márc 09, 18:20:44 »

Akire ragadnak a nők... ^^  Hümm-hümm
Két csajt általában azért fűz egyszerre az ember, mert az egyik "biztonsági" . Egyszer az életben legyél fasza és vállald be a másikat, ne kettőt egyszerre, startolj rá arra, amelyik szimpatikusabb.
Ha nem jön össze, akkor sem kell félni, előtted még az egész élet...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1513 Dátum: 09 márc 09, 18:22:31 »

Ha meg titkolod, akkor azt jelented ki, hogy szégyelled a lányt, és ez sokkal rosszabb, mintha csak simán basztatják. Ha csinálod, csináld rendesen. Ha összejöttök, akkor fogsz egy elegáns szívlapátot, és addig baszkodsz tarkón mindenkit aki beszól, amíg be nem kussolnak.

Mellesleg, párt sose mások véleménye alapján válassz magadnak, mert te akarsz majd járni vele és nem mások.

Különben is, csak addig számít, hogy "Kivel?", "Mikor?" és "Hol?", amíg meg nem találod azt, akivel BÁRHOL, BÁRMIKOR.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1514 Dátum: 09 márc 09, 18:22:58 »

Igy van, nem ugy mint elöttem Nevet. én vaaze rastartoltam az egyetlenemre és allandoan parazok.. meg mondjuk par hete smaroltam 1 csajjal. de legalabb elértem h féltékenykedjen Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!