24 szep 25, 11:20:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1698882 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #1365 Dátum: 09 feb 03, 19:56:09 »

acélbetétes...nekem van, katonai öltözettel sisak meg minden... airsoftra nyáron is felveszem úgy az igazi  Nevet
http://www.bkse.hu/bkse/images/ruhazat.jpg
nekem is ilyen a ruha csak nekem más a bakancs és terepszínű, woodland, sima fekete, és desert stílusban van  1-1 ruha felső alsó részre értem
és a sisakhoz még külön van gázmaszk amit rá lehet rakni de azt még az életben nem használtam meg nekem 300-szor jobb a fegyóm...  Kúl  Katona
rajtam kivül mások is airsoft-oznakkérdőjel
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 06, 11:47:37 írta Naruto-kun 14 » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1366 Dátum: 09 feb 03, 20:06:47 »

Én sajna nem... De szeretnék, de a környéken se lehetőség, és se pénzem rá... Bakker egy airsoft stukker, és a öltözék ára vetekszik egy komplett katonai felszerelés és igazi fegyver árával!!  >.<#
Naplózva
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #1367 Dátum: 09 feb 03, 20:25:46 »

elég drága a cuccot láttad az előző hsz-emben nézd akko az én fegyveremet
http://farm3.static.flickr.com/2043/2427081966_04cec7edb5.jpg
egy m4a1 reddottal, és  a pisztolyom
az m4-eshez összesen 12 tár van a pisztolyhoz csak 3
az m4a1-nek 370 fps az erje ami 110 m-ig is elviszi a golyót olyan rővel hogy ha eltalál bepisilsz xD
ha airsoft kell és jó kelll akkor kezdj el rá gyűjteni
mert  az én össz. airsoftos cuccom értéke 800 000 körül van
persze én is csak lassacskán szereztem be 1-2 év alatt sok gyűjtéssel
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 03, 20:27:57 írta Naruto-kun 14 » Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1368 Dátum: 09 feb 03, 20:35:07 »

Hmm airsoft Kúl a régi szép idők, mikor belógtunk egy telekre és egy elhagyatott hotelben(2 szintes volt csak...) szét lőttük egymást vele Nevet Elég érdekesen néztünk ki, mikor suli előtt még beugrottunk egy menetre, az egyetlen hátránya a dolognak az volt, hogy nem vittük haza a cuccokat, így a táskában lapultak amikor is kijöttek a rendőrök ellenőrizni az iskolát a petárda tilalom miatt Szomorú Nem tudtuk elpakolni a cuccot, ezért elkobozták azzal az indokkal, hogy iskolába tilos ilyet vinni... Neeem Azóta sajnos nem airsoft-oztam mert nincs rá pénzem Szomorú

A bakancsos témáról szólva van egy haverom és az idióta megvette a jókis felpolírozott bakancsot, mert úgy gondolta olyan jól áll neki... hát kész élmény mikor leveszi a tesi öltözőben.
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 03, 20:37:32 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #1369 Dátum: 09 feb 03, 20:40:47 »

úúúúúúúúúúúúúúúúú
ugye nem voltak drágák naon sajnálom...nekem az egyik haveromnak volt ilyne , behozott egy shotgun t feltuningoltat és azzal akart iskola után velünk játszani mert nem akart hazamennni értem ivel mi meg közel laktunk és mi csak pisztolyt vittünk volena---minden rendben is volt mig nap végére mikor mentünk kifele kinyitotta a táskáját hogy elővegye a sapiját erre a shoti fele kidőlt a zsákbol--hát az arra járó tanárok nem kell részletezenm... szerencsére már év  vége volt és hamar visszakapta év végén ami csak rá 2 hétre volt
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1370 Dátum: 09 feb 03, 20:46:35 »

Hát igen neki szerencséje volt ha tőlünk is a tanárok veszik el akkor vissza is kaptuk volna, de sajnos nem ők vitték el Szomorú
Nem volt vészes csak pisztolyok voltak az akkori ára asszem 9 ezer volt, szóval nem egy vészes összeg de akkor is...
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #1371 Dátum: 09 feb 03, 20:54:00 »

az én m4a1-em 200 000 körül volt de nincs olyan amit az ne tudna a legújabb fajta... ha annak baja lenne én leugranék a 10. ről  Technikai KO
mindig tisztítom és minden sz*rral kenegetem meg fényesítem a még a pistolyt is mert mindkettő fém...
külön szerelő  tisztító készletem van és 1 szekrényem kifejezettten airsoft szekrény és csak az van benne lakat is van jata meg rendes zár...és egy kisebb műanyag hordó tele van BB golyóval, de nem a 6  mm-essel hanem a 10 mm-essel...én nagyobb kalibert használok mivel az jó a fegyókhoz és igy nagyobb az ereje..a vaslapot is behorpasztja meg betöri az üveget és megfelelő védőfelszerelés nélkül még könnyebb sebet is ejthet ami még vérezhet is...
a pisztolyhoz a 10 mm-eset használom... ezért ilyen drágák......
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1372 Dátum: 09 feb 03, 21:04:24 »

Igen igen mondjuk mi nem merültünk el ilyen mélyen a témában, védőfelszerelést feleslegesnek tartottuk hiszen belehalni csak nem fogunk Nevet
Mi amúgy kéz alól vettük mert volt egy srác aki hasonló módon gyűjtötte az airsoft cuccokat és a pincében már nem fért el az a pár pisztoly amit megvettünk tőle.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #1373 Dátum: 09 feb 03, 21:48:20 »

hát igen a 6 mm-es az átlag... de mi nagyobb calibert használunk mind és mindnkinek  erős nagyon a fegyvere
-egyik haverom igazi sniper, orvlövész neki mesterlövészpuskája van, ami nem olyan erős mint az enyém the elvisz 100-115 m-ig és nagyon pontos, nagyon jó távcsővel meg mindennek biipod is van rajta és az ő ruhája ugayn olyan védőfelszerelés mint az enyém csak neki bozóruha van rajta és ha lefekszik a fűbe alig lehet kiszúrni...
én már megszállottja vagyok ennek xD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1374 Dátum: 09 feb 03, 22:34:51 »

Ha lenne rá pénzem akkor én is csinálnám. De nincs. Haveromnak két fegyvere is van és minden pénzét military boltokban költi el.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1375 Dátum: 09 feb 04, 21:09:00 »

Hmm nekem mesterlövész puskával még csak igazival volt dolgom Mosolyog Édesapám mesterlövész volt a katonaságnál de sajnos nem lőhettem vele Neeem

Mondjuk ez volt olyan 8 éve Nevet
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #1376 Dátum: 09 feb 04, 22:48:21 »

én nagyapámékkal szoktam menni vadászni és nem tom a fegyver nevét de valami shotgun t szoktam használni...-persze van rá ilyen engedély--ideiglenes használatra birtoklásra nincs  smirksweat
de lőttem már élő vadra rókára, őzre vadkanra stb.
de szarvast még nem Neeem
mi a fegyver neve amit apukád használt warmerh...és milyen kalibert használt szerintem 7.62-est vagy 5.56-ost
de azért kiváncsi vok
majd most lesz csütörtökön meccsünk airsoft.. ha valakit érdekel majd megírom... 13 vs 14 lesz én a 13 fős csapatban vok és már alig várom... kibéreltünk egy hivatalos airsoft helyet és ott leszünk Nevet
ma már elkezdtem a gun-okat tisztítani és néhány tárat betöltöttem...m4-esnél kb. 120-140 golyó aa tárkapacitás szóval lesz mit ellőnöm 12 tár körönként mert 3 kör lesz mindig újra feltöltjük a cuccokat 15 perc alatt Nevet alig várom jeee bum bum bum---a fegyó teljesen jól mükszik viz alatt is és páran megcsinálják majd hogy a pályán lévő kis tó partján bemennek a nádasba és kicsit megmerülnek és onnan lőnek de én azért nem fogom  smirksweat
na hi  bye bye
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1377 Dátum: 09 feb 04, 22:51:18 »

Ez jól hangzik. Hú de mennék. De nincs pénzem felszerelésre. Majd egyszer. de az nem most lesz....... Szomorú Szomorú
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #1378 Dátum: 09 feb 06, 11:46:55 »

bocs de csak most értem géphez pfff nagyon jó volt 3ból 3at nyertünk és 9-et öltem 3 meccs alatt ami holtversenyben a legjobb egyik haverom is 9-et ölt
rengeteg lőszert előttünk...  Fegyverek nagyon élveztem 3-an megcsinálták a tavasat xD nagyon jó volt mikor 3-an felbukkantak a nádból és elkezdtek lőni és...-az egyik srác apja a sponsorunk ugymond ő vitt minket oda mivel 13 terepruhás fegyveres srác villamoson hát érdekes lett volna xD
mindenkin  rendes army ruha volt és 10 mm-es használtunk zúzós fegyókkal szóval másokat is várunk de van pár követelmény:
-teljes védőfelszerelés , terepszínű  cucc az újfajta 10 mm-eshezz való
-fegyver bármilyen lehet de érdemes valkami jót venni és csak 300 fps-es 10 mm-est használót lehet hozni, fegyver nélkül nem lehet pisztolynál 200 fps a limit...
-becsületesnek segíítőkésznek és viszonylag bátornak kell lenned aki egyszer is szabálytalankodik azt kitiltjuk
-ez hivatalos csapat

és csak is saját felelősségre mert fájdalmas... a védőfelszerelés takarja az összes testrészedet pl itt van ez --- új model nekem 3 van ilyen 1 woodland, 1 sima fekete, 1 desert...mind a három ugyanaz csak más színű, mintájú ez volt kb. 300 000
 http://www.bkse.hu/bkse/images/ruhazat.jpg
akit érdekel bármi csak kérdezzen amiben tok segítek
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 06, 11:52:34 írta Naruto-kun 14 » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1379 Dátum: 09 feb 06, 16:50:50 »

Hogy érted hogy 10mm a BB-k nem 6mm-sek??
Nekem nem terepszinű zöld ruhám van már csak maszk meg taktikai mellény kellene.A Havernak meg már két komoly AK-ja is van szóval megbeszéltem vele hogy majd ő ad fegyvert.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!