24 szep 27, 08:18:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1700411 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1035 Dátum: 08 aug 16, 18:14:35 »

hát ez meg sztem hülyeség... most mi az h ha nincs jogsi nincs szex? mien egy nő ez? akkor most ha odamennék és meglóbálnám a jogsit, mit csinálna? rám ugrik?... (ezt most nem sértésnek szántam csak nem értem az ieneket...)

Gabesz: bocsi, nem tudtam hány éves vagy xD de ha nem volt voltál bejelentve akkor is mehetsz xD egyébként meg a 2000-2500-öt is keveselném...
Én nyáron autószerelősködöm és 2000 ft az óradíj... szal...
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1036 Dátum: 08 aug 16, 18:19:18 »

Rocky: Neem... szerintem csak a nő így teszteli, hogy mennyit lenne hajlandó érte feláldozni. Elvégre ha egy magadnál fiatalabb barátnőd van, te is letesztelnéd valahogy, nem?

Az már más kérdés hogy a gyerek nem-e hazudott? Hogy valójában a barátnője lefeküdne vele, csak szegénykém fél a dologtól. Mosolyog Persze ezt nem meri beismerni mindenki előtt, de ahogy a szexről szoktunk beszélgetni, mindig remegett és zavart volt.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1037 Dátum: 08 aug 16, 18:22:25 »

El sem tudom képzelni hogy egy nő miért szab ilyen feltételt?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1038 Dátum: 08 aug 16, 18:46:02 »

ÖHM... rondar... röhögni fogsz ... Nevet

magamnál fiatalabb barátnőm van, és semmien teszt elé nem állítottam soha... végülis nem jöttem volna össze vele ha nem ismerném, vagy kételyeim lennének felé... az meg hogy együtt vagyunk, nálam azt jelenti h bízok, benne, ő is benne és ismerem eléggé ahhoz h tudjam mit fog megtenni és mit nem Nevet

szal én ígyis úgyis hülyeségnek tartom ezt... ha ez igaz, akkor egyszerüüen nem akar a csaj lefeküdni a csávóval és ezt vhogy leplezi... sztem...
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1039 Dátum: 08 aug 16, 18:49:06 »

Szerintem alapvető követelmény a bizalom én az ilyen tesztelgetést a bizalom rovására írom.
Én sem tesztelgettem a fitalabb barátnőmet.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1040 Dátum: 08 aug 16, 19:50:46 »

Egyet értek, abizalom tényleg fontos.  Mosolyog lehet hogy ezt is csak úgy mondtam, mint pár dolgot. Nem érzem úgy hogy magamnál lennék. ikszdé
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1041 Dátum: 08 aug 16, 20:13:32 »

Rocky neked könnyű... Ez a különbség Ajka és Végegyháza között... Ott 2000-et kapsz azért amiért itt 500-at... És ha pattogsz, mert nem tetszik valami, akkor te szívod meg jobban...  :/ Na de erről ennyit...

Rondar... Akkor oda állítok a csaj háza elé, orra alá lóbálom a lassan 4 éves jogsim, és jól meg ..... Na tudjátok mit...
De szerimtem is hülyeség... A csajok oda vannak az olyan srácokért, akik alá apuci oda tette a jó verdát, és teli a zseb lóvéval... De azért egy vacak kártya miatt No Sex, az már röhej...


Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1042 Dátum: 08 aug 17, 11:54:53 »

Én is utálom az újgazdag apuci mindent megadneki sohese dolgozott meg semmiért fazonokat.
Az ilyeneket küldeném el egy jó pár hónapra valami nehéz fizikai munkára mondjuk építkezés.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1043 Dátum: 08 aug 17, 12:59:53 »

Micsudi ebben egyet értünk de én nem küldeném csak beállítanám magam mellé amikor dolgozni megyek Mosolyog(Sajnos most nincs munkám...) Így is úgy is belehalna 2 óra alatt... Csak megjönne az esze hogyha 14 ember elkezd rajta röhögni és elkezdi cseszegetni hogy mivan még ennyit se bírsz Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #1044 Dátum: 08 aug 17, 13:02:33 »

Szerintem, rájuk kell hagyni.. Figyelj, sokkal roszabb lesz neki, mikor apuci/anyuci nincs, hogy eltartsa, és még egy szakmunkást is alig végzett el, na akkor koppanna jó nagyot..
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1045 Dátum: 08 aug 17, 13:05:02 »

Nehogy azt hidd Harrd... Ez nem így megy azok akik alá így tolják a cuccokat tuti hogy van egy bankszámla ahova a szülei pakolták a pénzt nehogy véletlen dolgoznia kelljen szegény pici gyermeküknek, hogyha történne velük valami...
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 17, 13:06:17 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1046 Dátum: 08 aug 17, 13:12:14 »

Én egész nyáron egyedi bútorokat készítattem a nagyapámmal és költöztettünk is.
azt egy ilyen elkényeztetett alak nemis bírná.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1047 Dátum: 08 aug 17, 13:16:10 »

Hagyjad már amikor azt mondanád neki hogy hozza a Gurtni-t már akkor nézne hogy mivan Nevet Hát azért kipróbálnám milyen a bútorkészítés Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1048 Dátum: 08 aug 17, 13:18:54 »

Érdekes csak egyszer mérsz el valamit és.....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #1049 Dátum: 08 aug 17, 13:27:27 »

Nevet és kezdheted előlről az egészet de ahogy leírtad vagy nagyon sokszor figyelmeztett a nagyapád hogy ne mérd el vagy pedig elmérted Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!