24 szep 27, 08:24:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1700417 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1020 Dátum: 08 aug 15, 19:21:12 »

Jhaj ikszdé

Errő eszembe jut egy másik beszélgetés:

Én: Minden kérdésedre Gugli bácsi megmondhatja a választ.
Egy "lány": És neki van MSN-e?

... - Ez volt a reakcióm és olyan szinten elegem lett hogy csak zenehallgatással tudtam magam lenyugtatni.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1021 Dátum: 08 aug 15, 19:24:14 »

Ti milyen szellemileg visszamaradottakat ismertek, most komolyan? xDDD
Én meglepő módon szeretem meghallgatni mások problémáit és segíteni nekik ha tudok. Nem tom engem így neveltek, meg úgy, hogy nőket előreengedek ilyesmik  Ohh My God A mai világban ezek már luxusdolgok. Kár, pedig milyen szép kis világ volt ez.

Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1022 Dátum: 08 aug 15, 19:29:39 »

Neem természetesen sok értelmes embert is ismerek, leginkább a hölgyek személyében, azonban sajna az ilyen zárt osztályról szökött félhumánok igazán fel tudnak idegesíteni amikor várok egy letöltésre, vagy ilyesmi.  :/
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1023 Dátum: 08 aug 15, 19:37:34 »

Így van de tudod  a közel 200 msn ismerős között van pár  ()fiú lány is egyaránt) akinek sztem vmi oknál fogva adtak egy gépet msn-el és internettel... az elmegyógyintézetben xD
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1024 Dátum: 08 aug 15, 19:39:15 »

n ezek azok akiket le kell tiltani nem is értem ilyeneket honnan lehet összeszedni xD Remélem azért nem találkozok ilyenekkel xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1025 Dátum: 08 aug 15, 20:02:14 »

ja csak meg ha letiltod és megtudja akkor besértődik s esetleg ha egyszer kéne, akkor már nincs ott... jobb ha úgy tudja nem vok netnél... bemegyek rejtve aztán csak azzal beszélek akivel akarok Nevet
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1026 Dátum: 08 aug 15, 22:24:52 »

Na b@zd meg... A káromkodáshoz  oldalról visszábbról... Ha téged csalna a barátnőd, a volt pasiáért, és ráadásul nyíltan egy nyilvános helyen a volt pasival feszítve, akkor nem lennél ideges? Mert  én most  lettem ideges ezen a tahó felfogáson, hogy azé hagy el, egy lány egy fiút, mert egy káromkodós tahó paraszt! Mert nekem ez jött le... Egyébként ha összejön valaki egy ilyennel, az nem azért hagyja el később...  Mert össze se jött volna vele! Kúl
Nem ismerem a részletet, de mi van, ha a gyerek mindenkinél rendesebben beszélt a csajával? Kúl

Na elnézést a kirohanásért... Ma kissé ideges vagyok... 4 óra fizikai meló után (60-70 kilós zsákok pakolása) hozzámvágnak 1500 Ft-ot, beszart a monitorom, szóval totál tré vagyok...
Naplózva
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1027 Dátum: 08 aug 15, 22:33:46 »

Itt most magának az üzenetnek nem az volt a lényege, hogy ideges-e vagy nem... hanem h így nyomja... mert más az, ha elordítod magad, meg károkodsz jó nagyokat... de sztem mire odaér a géphez, ahol nem rögtön kell válaszolni, sztem azért kevesebb káromkodást is tehetett volna bele... Nevet

nem az a gond ha vki káromkodik, mert én is szoktam, csúnyán beszélni is szoktam... itt is mindig visszatörlöm a szavakat mert leesik h nem kéne beírni... de azért van olyan is hogy mérték... Nevet

az meg hogy most a csaj iet csinál leírja őt, nem? akkor nem hiszem h gondja lenne azzal, ha a pasija egész nap így beszélne... a pasi meg ha így beszél, leírja a csaj viselkedése...

szal egyiket se kell védeni... egy biztos, normális párkapcsolatba ilyen nincs...

amelett pedig hogy a fenébe csinálta veled ezt a munkáltató?! mennyi volt az órabéred?!
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1028 Dátum: 08 aug 15, 22:51:24 »

Van olyan ember, aki felbosszantja magát valamin, és még órák múlva is ferfortyan, ha eszébe jut a dolog... Haverod valszeg ilyen...

Néha a csajokat sem kell sajnálni...
Ha meg valaki összejön olyannal, aki egy tahó gyökér, akkor vessen magára... Ezt értem fiúra is lányra is...
De általánosságban a legtöbb lány rendes...

Hát Rondar... szólt faternak egy ismerős, hogy le kéne engedni pár zsák kukoricát platóról...
De arról nem volt szó, hogy egy 200 mázsás pótkocsiról van szó! 500-as órabérről volt szó...
Na ha már ott votunk, 5-en le is engedtük mindet... Remélem tudod milyen meló az... Egy rozzant lóistállónak a boxába pakoltuk be a zsákokat... Na de ne tudd meg milyen büdös 200 vietnámi disznó, ami a többi boxban van... Tömény húgyszag, hogy a tüdőd ki van tőle...  >.<# De az ember a környéken kénytelen elvállalni minden melót, hogy ne dögöljön meg éhen... Mert munkalehetőség nem igen van...
Na ebből a melóból elsunnyogott 1 órát... De csak otthon vetem észre a dolgot, amikor ránéztem az órára... :/
Naplózva
Rocky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1029 Dátum: 08 aug 15, 23:03:23 »

Rocky, vok nem Rondar xD de mind1

remélem azért visszamész reklamálni... Nevet Egyébként feketén fdolgoztatok? mondd meg ha nem fizeti ki a teljeset, feljelented gyerekmunkáért... aztán rögtön kifizeti... de többet ne fogadj el mint amit kell adnia  Nevet
Naplózva

Az ember lehet szélvédő, és lehet bogár...




Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1030 Dátum: 08 aug 16, 10:19:11 »

Jóreggelt Vietnám. Látom mindkét nem osztozik néhány negatív IQ-s agysebészben.
Idézet
Én: Minden kérdésedre Gugli bácsi megmondhatja a választ.
Egy "lány": És neki van MSN-e?
A káromkodást nem szeretem nincs rá szükség (kivéve amikor belerugsz valamibe cipő nélkül)
Eggyetértek Rocky-val ha a meló fekete volt nyugodtan menny vissza és kérd el a béredet.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1031 Dátum: 08 aug 16, 11:03:58 »

Bocs Rocky... Fáradt voltam, azért kevertem össze a nevet...
Egyébként gyerekmunkáért nehéz lenne feljelenteni, mert 21 éves vagyok... xD
+ Utólag tőlem akár ki is törölheti az ötszázasával...
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1032 Dátum: 08 aug 16, 11:06:07 »

Az más tészta de a főnök akkor is elég nagy hagy ne mondjam micsoda volt.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1033 Dátum: 08 aug 16, 18:06:11 »

GabesZ: nema hverom, csak ismerős, osztálytársnak sem nevezném mert mindenből kihúzza magát.  :/ Én kőfaragónak tanultam, és nekünk is volt pár szivatós munkánk. Képzeljétek hogy a nyári szüneted felét elveszi két muinka a nayg melegben, szünet meg csak egy negyed órás van, ráadásul a mestered is szó szerint odabagúzik az orrod alá, és hallgatnod kell a többiek csöppet sem értelmes benyögéseit. Én is ki voltak készülve a gyakorlatok után.  :/

Egyébként az ismerősöm mindenkivel így beszélt, abszolút tahó ember, még akkor is ezt csinálja ha nem döhös, pedig már 19-20 éves.  :/ Egyébként a barátnője egy régebbi volt, de az új barátnője sokkal erélyesebb. Az egy 24 éves ovónő, aki megmondta neki, hogy addig nem hajlandó lefeküdni vele, amíg meg nem szerzi a jogosítványt kocsira. A gyerek meg már másodszorra rontotta el. ikszdé Szóval egy jóideig még szex nélkül marad.  Nyelvesít
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1034 Dátum: 08 aug 16, 18:10:33 »

Én jövőre leteszem a jogsit az tuti.
Én furikázom majd a családot.De jó lesz.  Mosolyog Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!