24 okt 07, 09:20:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1711598 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #630 Dátum: 08 máj 09, 22:02:09 »

Orosháza?Még a megyében van habár kicsit arébb...ha lenézek ott leszel? Nevet
Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #631 Dátum: 08 máj 09, 22:44:32 »

Orosháza ? Már nem hangzik jól ... Max akkor,  ha a disco - ban zárt körű rendezvény van , mert különben ... 12 éves kicsajjal ? Én most leszek 14 , de akkor se járnék 12 - essel , ha 13 lennék ... Én amúgy is a valamennyivel idősebb csaokra bukom ( +1-2 év) , de ők meg nem foglalakoznak velem >.<# ... De a fiatalabb csajokkal már eleve ott kezdődik a problémám , hogy néhány korom beli csaj se tud értelmesen beszélni gondolkodni , az egyiktől meg ma olyan értelmességet halottam , hogy : Ha bemegyünk az ország házba , le kell venni a cipőnket ... Lesütöttszemek ... Meg nem tudom miért , de nem tudnak toleránsabban vagy viszafogottabban viselkedik csak mindent üvőltenek a vak világba ... Aki meg fiatalabb az kevesebb tapasztalattal stb-vel rendelkezik szóval az meg lehet , hogy még hülyébben viselkedik ...

AMúgy furcsálom , hogy 1-2-őt diszkóba is beengednek mikor egyes helyeken a 16 éveseknek vissza adják az iagzolványát a kidobók és további jó szórakozást kívánnak máshol ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #632 Dátum: 08 máj 09, 23:01:50 »

Én már ezeken meg sem lepődök! :/ 12 éves csaj a discóban? Hiszen némelyik már 13-14 évesen terhes lesz! Ohh My God
Meddig süllyed még ez a világ? >.<#

Még süllyed tovább... Egészen a tenger szintig ikszdé De komolyan annyira idegesítő. Az ovisok cigiznek, 12 évesen lassan drogoznak. És ugye 12-14 évesen a szülés az nem piskota...

 >Ugylátszik hogy falusi helyeken nincs ilyen szabály, Budapesten sztem nincs ilyen hely hogy 12 éves csajt beengednek discoba. Mindenhol igazolványt kérnek.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #633 Dátum: 08 máj 10, 06:27:14 »

Elvileg itt se szabadna... De falukba nincs disco... KIisvárosok... Mezőhegyes, Mezőkovácsháza, Magyarbánhegyes...
De Orosházán a Malomba, Békéscsabán a Babilonba nem jutnak be a aprónépek könnyen...  :/
Naplózva
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #634 Dátum: 08 máj 10, 07:42:22 »

de hát nem szabadna beengedni 12 éveseket, az igaz hogy én is 12 vok .
Naplózva

kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #635 Dátum: 08 máj 10, 08:04:07 »

és gondolom te is naon szivesen bemenél
am szentem az még rendben lenne hogy 13-14 élves kortól bemegy a disco-ba me jol akarja érezni magát meg hogy megtudja mien de abba viszont már egyetértek hogy 14 évesen szülni az már undorító azt is agyon kéne verni aki csinálta megy azt is akit felcsináltak  :/
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #636 Dátum: 08 máj 10, 09:01:21 »

Igaz énis csak 12 vagyok(leszek 25.-én,na!),de rohadt idegesítő,amikor a kis negyedikes pöcs elkezd kötekedni,holott fa*omig se ér. Azthiszi ő a keméngyerek,mert hűde negyedikes.

Hát igen,sajnos egyretöbb az ilyen diszkóköcsög. Egyet értek Hakuval,maradjanak otthon és Simsezzenek vagy mittomén... De a disco már eleve nem annak a korosztálynak való.

Szerintem a probléma forrása az,hogy ők ettől menőnek akarnak tűnni. Azthiszik,ha kötekednek/diszkóznak/cigiznek,akkor ők most menők... szerintem szánalmasak.

Beszélek én 12 éves fejjel,de figy énse megyek diszkóba,elítélem a cigit és senkivel nem kötekszem azért,hogy menőnek tűnjek... Nekem is megvan egy baráti társaságom,de a velük való együttlét se igazán bulizás... abból áll az egész,hogy gördeszka-zenélés-betegreevés-gépezés-alvás... Szal...
Naplózva
Bankai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 516


« Válasz #637 Dátum: 08 máj 10, 09:04:30 »

ciklon egyet értek minket a 8-adikosok szoktak piszkálni!a mostani negyedikeseknek nálunk nagy a pofájuk majd egyszer jó beverem Ördögi
Naplózva



Haku & Bankai Fusion Habu *.* danceboy jedi2
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #638 Dátum: 08 máj 10, 09:12:53 »

Hát a nyolcadikosok piszkálhatnak,mivel nagyobbak nálad,szal nemtudnál elbánni velük...
De pölö nagyszájú negyedikest úgy leverem mint a szart....
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #639 Dátum: 08 máj 10, 09:14:13 »

Nálunk a kiscigányoknak van nagypofájuk.másodikosok és harmadikosok, de az a baj ha az egyiket elvered akkor jön helyette 5 felnőtt Neeem
Am én most nyáron (júniusban) leszek 14
Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #640 Dátum: 08 máj 10, 09:25:19 »

Jah,sajna nálunk is ígyvan ez. Még nekik áll följebb.
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #641 Dátum: 08 máj 10, 09:31:15 »

Nálunk még az a pláne, hogy nem azt mondják hogy megverlek hanem azt hogy megveretlek!
Na azon olyat tudok röhögni, ennyit a nagy fenyegetésről Nevet
Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #642 Dátum: 08 máj 10, 09:33:22 »

Sok hülyegyerek,de utálom őket...
De vannak rendesek is..pölö két osztálytársam roma,mégis tök jófejek...
Naplózva
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #643 Dátum: 08 máj 10, 09:44:38 »

vannak olyanok is . de vannak olyanok akik egyáltalán nem birnak magukkal és kezdegetnak de ha megverjük őket jön az egéyz romapéró .
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #644 Dátum: 08 máj 10, 09:57:28 »

Nálunk is van egy roma de nagyon jó fej, de vannak olyanok is akik kiérdemlik hogy utálják őket
Naplózva

Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!