24 okt 06, 07:20:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1710130 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #255 Dátum: 08 márc 29, 15:17:27 »

AWP+Deagle=BoOoOoM HeAdShOoOoT xDxD xD D:D:Nevet


najó akkor nem beszélek játékokról Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 29, 15:18:07 írta dEatHy » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #256 Dátum: 08 márc 29, 15:18:42 »

Nekem a kedvenc játékom a User ban v5.0 . Ha pl offolnak a szereplők a Férfi topicban a Játékokról, és sikerül nekik 3 figyit osztanom, akkor kitilthatom őket 1 napra. 3 Level van. A 3. level végén végkegesen ki lehet tiltani a usert és akkor megnyerem a játékot. Persze lehet cheatelni is hogy egyből 2 hét ban meg ilyenek, de nem szokásom.
Naplózva
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #257 Dátum: 08 márc 29, 20:14:06 »

Álmaim nője összetételek:
Haj: legyen, ne szőke
Szem: kettő, és ideális esetben kék, másban barna vagy más tökmind1... Byakuugan kilőve persze
Mell: ebből is kettő legyen, vagy három, de semmiképpen se egy
Fenék: sportos, sportalan, kicsiknek, nagyoknak, szal lehessen fogni
Testalkat: Legalább olyan magas mint én, mert a kisebb gáz, a nagyobb méginkább. Ne legyen elől deszka, hátul léc, de akkora se mint egy tengeralatjáró
Belső: gyomor, bél... najó komolyan. jó arc legyen, ne attól legyen szép h kiló cuccot magára rak és mindemelett ne legyenek hülye kérdései.
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #258 Dátum: 08 ápr 01, 09:07:39 »

Beindítom a témát... férfitársaim... a Csak csajok topicban majdnem 1000 hsz-szel több van. Ez mit jelent? A férfiak lényegretörően fogalmaznak és kerülik a felesleges csevegést Nyelvesít Nevet

ismeritek a Sliders c. sorozatot? Na, ebben volt egy olyan epizód, mikor egy olyan világba kerültek, ahol a nők voltak a vezetők, stb. stb., a férfiak meg el voltak nyomva... kb. mint nálunk még a XIX. sz-ban (inkább elején), csak fordítva Hümm-hümm Jó, aztán az epizód végére ott jöttek, hogy férfiaknak is jogokat, meg egyenjogúságot, de most ettől eltekintve... az volt a legfurcsább a kis csapat számára, hogy ebben a világban nem voltak háborúk Hümm-hümm
Jó, nem mondom, hogy ezt így megvalósítható, de szép az alapgondolat szerintem Nevet

Én ismertem. (amúgy tök jó sorozat volt csak nemtom mi lett a vége, Quinn kiszállása után én is feladtam x"D) Hmm... öööö... mondjuk ebben a részben is zajlottak háborúk a háttérben, csak mi azt nem láthattuk Nevet
- A szomszédnak nézd milyen jó haja van... ezt nem hiszem el... bezzeg én ma vettem új körömlakkot de a férjem az új szomszéd haját nézi... mindjárt átdobok egy C52-es robbanógránátot, aztán nézegetheti azt a hajat.
- Mi a baja a feleségednek... olyan furán néz... lehet hogy csúnya a hajam? ... áá biztos nem... lehet hogy féltékeny... na majd adok én neki... mindjárt kiállok a Winston Churchill ideje alatt fejlesztett, Big Willie tankommal és átmegyek azokon a szép körmökön.
x"D

Meg alapjában véve ha a nők uralkodnának, akkor kevesebb sportcsatorna lenne... több főző és divatműsor... több szappanopera... több yaoi manganime... úúúúúristen... >.<# Nevet Viszont tényleg kevesebb háborúizébigyó az országok között ^^''

Kinek milyen ötlete van még? Nevet
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #259 Dátum: 08 ápr 01, 09:19:55 »

Jesszus Cart milyen világvége víziót vázoltál fel. Még több szappanopera.... még a gondolatától is halálra rémülök. Különben is a trójai háború pont egy nő miatt robbant ki, szóval a nők is indíthatnak háborút. Nyelvesít De azért, hogy kicsit diplomatikus is legyek én azért örülök, hogy vannak nők, máskülönben kin legeltetnénk a szemünket, ki után futkosnánk és kit akarnánk minden áron megvédeni? Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #260 Dátum: 08 ápr 01, 09:22:21 »

Az biztos Nevet Én is örülök nekik, csak ne uralkodjanak x'D ... Jó, mondjuk tisztelet a kivételeknek, a normálisaknak megengedjük Nevet

ÓEmDzsí... visszaolvasva milyen egy hímsoviniszta hsz-t írtam... mindjárt törlöm magam >.<# x"DDD
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #261 Dátum: 08 ápr 01, 09:23:00 »

.....
Meg alapjában véve ha a nők uralkodnának, akkor kevesebb sportcsatorna lenne... több főző és divatműsor... több szappanopera... több yaoi manganime... úúúúúristen... >.<# Nevet Viszont tényleg kevesebb háborúizébigyó az országok között ^^''
Akkor még jó hogy nem a nők uralkodnak!  :'X

De a nő pletykás népség... Nem csoda a sok HSZ a csaj topicban...  Pojén Mi ezt imádjuk/utáljuk bennük... Technikai KO

Gábor... Az is igaz...  Mosolyog
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #262 Dátum: 08 ápr 01, 09:27:16 »

Na látjátok. Nevet És nekik olyan a pletykálás, mint nekünk az, mikor vagányságból csinálunk valami írtó nagy hülyeséget. Nevet Benne van a DNS-ükben. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #263 Dátum: 08 ápr 01, 09:34:53 »

Bár mondjuk nagymamámnál a pletykálás az olyan, hogy:
Meghallja az eredeti verziót > A személynek elmondja X módon, > B személynek Y módon, > C személynek meg Z módon... namármost az ABC személy továbbadja a kevert verziót egy D személynek Nevet A D személy egy E-nek... persze máshogyan x'D > És a végén kiderül hogy Julcsikának troll babája született, amit a Való Világ 24-ben Stohl András segített a világra Nevet

Hát mondjuk én mielőtt hülyeséget csinálnék átgondolom párszor hogy megtegyem-e ... mondjuk az máskérdés h meg is csinálom és a gondolkozás felesleges volt x'D
Kéne egy olyan DNS manipuláció, hogy az összes nővel meg kellene szerettetni a sört. > Akkor nem kéne meccsnézésnél bekérni, hanem automatikusan jönne be Nevet
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #264 Dátum: 08 ápr 01, 09:45:16 »

Őőőő valahol lemaradtam, de a trollbabát még felfogtam. Nevet  Én inkább a szappanoperákról szoktatnám le a nőket. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #265 Dátum: 08 ápr 01, 09:49:10 »

Ööö anno 1-1-et Én is megnéztem x"D Hmmm... mondjuk elég is volt xD
Asszem volt az Esmeralda, amiben 1 csaj volt a főszereplő, aki elvesztette a látását, mert túl sokat használta a Mangekyou Sharingant vagy mi Nevet
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #266 Dátum: 08 ápr 01, 09:52:09 »

Végig olvastam a mai hsz-eket, de ez az Esmeraldás Mangekyou Sharingan ez nagyon betett, majdnem lefordultam a székről.  Nevet Egyébként azt még én is néztem, meg még a Paula és Paulinát is.  Mosolyog Aki meg egy kicsit skizofrén volt, mert eljátszotta, hogy van egy ikertestvére.  Mosolyog
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #267 Dátum: 08 ápr 01, 10:06:19 »

Most komolyan srácok ki akartok borítani? Nevet Bár az Eszmeraldás Mongekyou Sharingan tényleg poén volt. Nevet Amúgy tök8, hogy melyiket nézed, mind ugyanarról szól, csak mások a nevek és a helyszínek. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #268 Dátum: 08 ápr 01, 10:45:50 »

Ja a Paula és Paulinát én is néztem Nevet Jó csaj az a Gabriella Spanic Nevet Még volt utána 1 soroztaban, asszem a "Szeretni bolondulásig"-ban x'D Abban szőke hosszú haja volt... jól állt neki whoaaa *.*

De a P&P -ben tök jól eljátszotta az ikertestvéreket x'D

És hát hmm... jah... tényleg nagyjából ugyanarról szólnak x'D
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #269 Dátum: 08 ápr 01, 11:54:55 »

Annó én is néztem pár szappanos filmet... Volt olyan, hogy Cassandra, meg mittomén...

De nem akartok látni egy bájos női mosolyt?  kacsint
http://files.indavideo.hu/vimages/064/597/1.jpg
Egy kis áprilsi tréfa...  Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!