24 szep 20, 18:34:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 416587 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2850 Dátum: 14 dec 09, 01:04:20 »

Holnap déltől úgy saccperkábé 5-ig nagyon szurkoljatak, mert zárószigorlatozom és nem tanultam eleget, buta vagyok, nem is tudom miért járok egyetemre T_T. Félek.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2851 Dátum: 14 dec 09, 07:35:02 »

Nem olyan vészes a fizika a BME-n. Én is belejöttem, pedig nagyon úgy érzetem gimiben, az életben meg nem értem a dolgokat. Ráadásul szokott lenni mindenhol Bevezető Fizika, ami a gimis anyagot ismétli át.
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #2852 Dátum: 14 dec 09, 15:35:12 »

Igen, az ismétlés mindenképpen jól fog jönni.  kacsint Amúgy melyik szakra jársz / jártál?
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2853 Dátum: 14 dec 09, 16:02:46 »

Vegyészmérnök vagyok, immáron MSc-n, de a BSc-t is itt végeztem.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2854 Dátum: 14 dec 09, 18:23:47 »

Köszi, ha valaki szurkolt ma meg lett az eredménye 2 ötös zárószigorlattal. Nevet Nagyon pozitívan jöttem emiatt, haza, de sajna eszembe jutott, hogy jövőhét szerdán lesz még 1 szigrolat meg egy államvizsga és egy szakdoga védés és még nem tanulam és még egy prezentációt is kell csinálnom. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2855 Dátum: 14 dec 12, 15:05:31 »

Megbuktam anyagtudományi analitikai vizsgálati módszerek ZH-n. Ami azért kiábrándító, mert összepontszámom meg lett volna a hármashoz, de az egyik anyagrészből nem volt meg a minimum pont. Ami meg azért különösen bosszantó, mert az volt az egyetlen labor amit tényleg 4 órán át tartottak és az egyetlen egy, amiből csak annyit sikerült megjegyeznem, hogy a mars szondán is van XRD. A többi részen küzdöttem, hogy ne aludjak el olyan érdektelenül magyarázott a bácsika.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2856 Dátum: 14 dec 16, 17:03:31 »

Egy újabb siránkozás a múltkori folytatásául. Tartalma kb. ugyanaz sírni akarok. Miért nem tudok normálisan tanulni és az olvasás miért csak felületes tanulás? T_T Varázsoljon egy jó tündér okossá. T_T Félek. :/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2857 Dátum: 15 jan 17, 21:13:22 »

Át kéne nevezni ezt a topicot a "Noe és Rita siránkozása az egyetemről"-re.

Esküszöm soha nem volt még ilyen szar vizsgaidőszakom. Aljas minden egyes vizsgánk. Senki nem mondta hogy a gondolatolvasást is ki kell fejleszteni. Én vagyok a hülye mert nem válaszolok a fel nem tett kérdésekre. Ha meg véletlen "rizsázol" lepontoznak, mondván hogy nem érted a kérdést.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2858 Dátum: 15 jan 22, 21:40:11 »

Hogy a topic az új nevét megkaphassa örömmel tudatom veletek, hogy felvételt nyertem az MSc. képzésre így minimum még 2 éven át olvashatjátok a siránkozásaimat. Nevet

Az egyetlen ami elszomorít, hogy a 2. illetve a 3. helyen megjelölt képzések is érdekeltek volna, de így be kell érnem azzal, hogy élelmiszerbiztonsági- és minőségi mérnök leszek, talán majd egyszer.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2859 Dátum: 15 jan 22, 22:15:14 »

Gratulálok!! Ügyes vagy. Tök jó, hogy sikerült!  Nevet
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2860 Dátum: 15 jan 22, 22:47:31 »

Vannak itt egy páran, akik költöztek már másik városba egy jobbnak vélt/remélt munka miatt. A kérdésem az lenne, hogy mi volt a legnehezebb amikor nekivágtatok? Nem a család hiánya érdekel, hanem elsősorban a saját lakással kapcsolatos dolgok, ismeretlen környezet, szokatlan időjárás, stb.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2861 Dátum: 15 jan 22, 23:05:29 »

Én az ország másik végébe költöztem át. (400+ kilométer)

Igen, ezek a dolgok, amiket írsz, gondot jelentettek de nem sokáig. Hamar be tudtam illeszkedni. Amúgy meg főleg pénzkérdések vannak még, az albérlet miatt, szóval kell valami kezdőtőke. Nekem pl. kölcsön kellett kérnem elég sok pénzt.
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #2862 Dátum: 15 jan 26, 16:26:14 »

Sziasztok!

Nemrég elkezdtem számolgatni a továbbtanulás miatt, hogy mennyi pontom lehet, és mikor nézegettem a többletpontok részt, megláttam, hogy árvák kaphatnak plusz 40 pontot.

A kérdésem az lenne, hogy nem tudja valaki, hogy félárvaként ez a 40 pont megillet-e engem? Ugyanis teljes árvaellátásban részesülök. A gond az, hogy neten sem találtam pontos választ erre(lehet, hogy rossz helyen keresgéltem), valahol azt írták igen, valahol nem, sőt még a suliban sem tudtak pontos választ adni erre.

Ha esetleg valaki tud ebben segíteni, azt megköszönném!
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2863 Dátum: 15 jan 27, 10:35:41 »

Szia én mielőtt felvételiztem nagyon sokat zaklattam a felvit, van ilyen információs e-mailjük, tapasztalatom szerint nagyon segítőkészek (nekem az orvosi igazolásaimmal volt gond, hogy a külföldieket el-e fogadják).

info@felvi.hu az e-mail cím pár napon belül válaszolnak szerintem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #2864 Dátum: 15 jan 27, 19:06:56 »

Köszi szépen a segítséget, mindenképpen felkeresem őket.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!