24 szep 20, 16:38:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 416542 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2820 Dátum: 14 szep 21, 11:18:59 »

Én soha nem tennék ilyet. De azt hallottam, hogy az a nő nagyon veszélyes. Lehet ő megteszi. Szomorú
Bár akkor legalább a pénz kérdés megoldódott.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2821 Dátum: 14 nov 01, 18:23:40 »

Életemben először semmit nem kell megtanulnom. Annyira szabad érzés. itthon ülök és nincs semmi házi feladat, ami miatt görcsölnöm kéne. Legendás.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2822 Dátum: 14 nov 01, 19:09:34 »

Pedig tanulni néha nagyon jó. Volt egy fél év mikor nem tanultam semmit és baromira hiányzott.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2823 Dátum: 14 nov 01, 19:15:49 »

Nem túl hiteles ez tőled, de tudod mit gondolok erről.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2824 Dátum: 14 nov 01, 19:44:25 »

Hát igen, én közel se tanultam annyit, mint te. Ej.
Naplózva


Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2825 Dátum: 14 nov 01, 20:13:03 »

Minagi: te mit tanulsz? /tál?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2826 Dátum: 14 nov 02, 07:38:01 »

Imádok hasznos dolgokat tanulni, viszont utálok haszontalan dolgokat tanulni és számod adni róla kötelezően.
Naplózva
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #2827 Dátum: 14 nov 12, 13:59:06 »

Sziasztok  Nevet

Gimnazista vagyok, 11.-be járok, egyetemre vagy főiskolára szeretnék menni, de nincs semmi konkrét elképzelésem. Ti ilyen időtájt már tudtátok, hogy milyen irányban tanultok tovább?
Mostanában ez a kérdés jár a fejemben, mert igazából különösképpen nem érdekel egyik tantárgy sem, inkább mindegyik egy picit.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2828 Dátum: 14 nov 12, 14:00:05 »

Földrajz szak vagy szociológia, másra nem is nagyon érdemes menni.  ikszdé
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #2829 Dátum: 14 nov 12, 14:08:27 »

32 vagyok, és még most sem tudom Nevet

12.-ben úgy voltam vele, hogy sz.rok az egészre, és arra a szakra mentem, ami a legjobban és legkönnyebben ment.
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2830 Dátum: 14 nov 12, 14:34:02 »

Még egy "öreg" fórumos?  Nevet Tök jó!  Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2831 Dátum: 14 nov 12, 14:44:35 »

Arra a szakra mentem amit felettébb érdekesnek talátam, és úgy gondolkoztam, hogy mindenkit foglalkoztat (valahol a téma), de kevesen értenek hozzá (élelmiszermérnök). Azóta a 3,5 év alatt rengetegszer megbántam, (elhejezkedési lehetőségek, kevés pénz és hasonlók miatt), de ugyanakkor rengetegszer újabb és egyre nagyobb kedvet kaptam hozzá, múltkor külső céggel szakdoga konzultálláson nagyon kedves volt, az ottani agrármérnök bácitól, hogy a választott hivatásomat a "jövő tudományának" nevezte. *-* Egy csomót gondolkodtam azon, hogy a mesterképzést inkább műszaki vagy közgazdaságtudományi irányba folytassam-e, de egyelőre szeretnék az élelmiszeriparban maradni, minél több nyelvet megtanulni, továbbra is extra képzéseken részt venni és ha még lesz kedvem, illetve pénzem, még szívesen megküzdenék egy másoddiplomáért is, amit úgy gondolom pénzügyi területen lenne jó megszerezni. (Ez azért van mert hosszan dolgoztam a nemzetközi kereskedelemben, és úgy fest ezen a területen jók a lehetőségeim.)

Lehet, hogy nem fogok elhelyezkedni majd egy laborban és mintákat elemezni, ahogy azt anno gimiben megálmodtam, bár nagyon szeretnék, de hasznosnak tartom a képzésemet, mivel számos területet érint, ez ugyanannyira tud jó és rossz is lenni. Mondjuk szerintem, ha elég talpraesett az ember nem az számít milyen egyetemen és mit tanult, közhelyesen szólva "az ember egész életén át tanul".
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #2832 Dátum: 14 nov 12, 15:00:03 »

Még egy "öreg" fórumos?  Nevet Tök jó!  Nevet

Öreg a... Nyelvesít

Van itt külön topik hajlott korúaknak is? De akkor hogy incselkedek diáklányokkal?
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2833 Dátum: 14 nov 12, 15:20:43 »

Vicceltem.  Nevet Ha meg nem akkor önoltás, bár 1 évvel fiatalabb vagyok.  Nyelvesít Nincsen hajlott korú topic, de diáklányok sem. Legalábbis, ha gimisekre gondolsz abból nem nagyon van a csevegős közösségben. Konkrétan egy gimis lány se jut most eszembe. Huszonéves fiatal lányokkal tud szolgálni a fórum.  Nevet

Noe a te hszedre meg annyi, hogy irigylem, hogy ilyen szorgalmas és ambiciózus vagy. Annyira jó tulajdonságok ezek. *.*
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2834 Dátum: 14 nov 12, 15:41:04 »

Egyénbként én nagy plusznak tartom szakmailag, hogyha az ember szakkollégiumhoz, diákszervezethez csatlakozik, jómagam többnek is tagja voltam az évek során, főleg azért mert eleinte nem volt élelmiszertudományi diákszervezetünk, de lassan 1 éve sikerült párunknak alapítani egyet, és mivel előző tanévben sokat dolgoztam vele, most mint passzív tag abszolút haszonélvezője lehetek (bár kissé bánom, hogy levettem a kezem a dologról, ugyanis nem minden zajlik az elképzeléseim szerint, viszont a vezető szerep számomra túl megerőltető volt, úgy hogy munkahely és iskolai kötelesség is dukál mellé). Az üzemlátogatások amiken részt veszek viszont tök jók és hasznosak, tegnap pl. egy 3 fős kis cégnél voltunk akik kávé pörköléssel foglalkoznak, előtte én a NÉBIH laboraiba látogattam el, de többiek voltak a Szamosnál és a Sparnál is.

Mondjuk most nem tudom ezeket miért írom le, de talán mert túl szép dolgokat írtál le rólam, így még fényezem magam pluszba. xD Meg ameddig itt vagyok addig se veszem elő a zárószigorlat tételeit.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!