24 szep 21, 07:48:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 416889 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #2595 Dátum: 12 szep 01, 23:24:44 »

Nekem 20 perc busszal. Jajjjjj, holnap suli.  Neeem
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2596 Dátum: 12 szep 01, 23:49:10 »

Elég nehéz sorsom van nekem is suli terén. Általánosom bicajjal volt egy negyed óra, most középbe meg Nyíregyre járok, ami egy jó óra, csak gáz a busz/vonat kombó. Ha hétfőn megyek, kelhetek 4 óra felé, ha vasárnap akkor nincs akkora gáz, de az itthoni vasárnapi kaját nem hagyom ki, semmi pénzért. Évnyitó is lenne, de oszival megdumáltam, tehát csak holnap kell bemennem. Chh. :S
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2597 Dátum: 12 szep 01, 23:59:12 »

Nekem 20 perc busszal. Jajjjjj, holnap suli.  Neeem
Holnap?  WTF? (holnap még csak vasárnap)  Nyelvesít
Mondjuk az is igaz h már most van vasárnap.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2598 Dátum: 12 szep 02, 00:25:01 »

ikszdé Ez jó volt. Nevet Te is tudod hogy holnap már hétfő de azért leírod. x))

Amúgy igen. Túúúl túúúl túúúl gyorsan elröpült a nyár. holnap suli. Degáz. ikszdé Magában a sulival nincs bajom legalább hülyülünk a haverokkal de.. fél 7-kor keli. A tegnapelőtti fél 3 meg hasonlók után. Hmm kicsit nagyon kellemetlen lesz.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2599 Dátum: 12 szep 02, 00:39:50 »

Emlékszek rá h mindig későn feküdtem 1. nap (a suli ellenére), és másnap este már álmos voltam hamarabb (a kb 3 órahosszas alvásom után  smirksweat ) de ez minden szünet után és minden hétvégén így volt (ráadásul ált. iskolába is 11 után feküdtem le, úgy értem h hétköznap is, nyáron meg hajnalba.). [mondom én h előző életemben bagoly voltam]  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 01:04:49 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morause
Vendég
« Válasz #2600 Dátum: 12 szep 02, 10:16:11 »

Ha még suliba járnék most kéne össze pakolnom, a cuccaim mert mennék be koliba.
Na azt gyerkőcök, várjátok a sulit mi?

drszabi ne fájjon a szád mert korán kell kelni, vki sokkal korábban kel mint te és nem suliba készül. A suliban csak a segged mereszted mások meg a belüket is kidolgozzák aznap. Örülj hogy suliba jársz, még.

A nyár tényleg gyorsan eltelt ha azt vesszük még nekem hosszabb is volt, mivel már május 5-én ballagás volt 7-től írásbeli majd hosszú két hónapos szünet, szóbeli stb. ha a vizsgákat nem számolom 4 hónap nyaram volt, és még nekem is gyorsan elment.

Én is mindig későn feküdtem, sose bírtam már idősebb koromba (akárcsak most) hamar elaludni, úgyhogy talán ebben rokonlelkek vagyunk Ayumi. Mosolyog
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2601 Dátum: 12 szep 02, 10:24:10 »

Na, sejemsonka, most megkaptad a magadét. Hogy gondolod te, hogy bosszankodsz a sulikezdés miatt 16 évesen, te csúnya, csúnya fiú! Pojén És nehogy merjen fájni a szád, hallod, mert rá lesz csapva! ikszdé
Egyébként a fél hat nem olyan nagyon vészes, bár én mindig is arról álmodoztam iskolás koromban (húú, de rég volt ^^), hogy az iskola két háznyira van, én felkelek háromnegyed nyolckor, elkészülök öt perc alatt, beérek két perc alatt, és tök nyugisan és kipihenten leülök 7.52-kor a padba. Bár az elméletem már ott elbukni látszott, mikor rájöttem, hogy rendre másfél óra alatt készültem el reggelente sajnos. Szomorú
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2602 Dátum: 12 szep 02, 10:30:38 »

Ahjj ez jól esett ,12 óra alvás ,azért mégse hullafáradtan kelljen, évnyitóra mennem..
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2603 Dátum: 12 szep 02, 10:41:01 »

Ne is mond... Nekem is ma lesz... Nem fogom kibírni... Az a rohadt egyenruha...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
renato
Vendég
« Válasz #2604 Dátum: 12 szep 02, 11:01:56 »

Nekem holnap hajnali háromnegyed nyolcra kell bemennem, és az első órában évnyitó... jó régen volt már, hogy olyan korán fent voltam Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2605 Dátum: 12 szep 02, 11:39:40 »

Áh micsoda szörnyűség, elnézést kérek. Áh kész szégyen. Egyébként nekem 8 mások mikor kelnek, az a lényeg, hogy én az "egész nap álmos vagyok bármennyit alszom, nem, hogy ha még 7 körül kell kelnem" típusba tartozom.
Tehát szenvedés ilyenkor felkelnem, de attól még felkelek.
Majd ha még korábban kell kelnem akkor még bosszantóbb lesz, de majd felkelek akkor is. x)
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2606 Dátum: 12 szep 02, 11:59:22 »

Tudlak titeket sajnálni.. Holnap évnyitó, meg iskolakezdés... Jaajj istenem végetért a nyáriszünet! ikszdé Nem tudtok még semmit gyerekek... Addig örüljetek amíg iskolába járhattok, mert utána megszűnik a jóvilág.. Nem lesz tavaszi, nyári szünet meg anyámkínja... Lesznek a munkaszüneti napok, meg évi 20 nap szabadság, és csá...

Ja.. Nektek 8-kor tanévnyitó.. Én már 5-kor indítom a műszakot a számítógépen... Már ha méltóztatik elindulni a Rool... ikszdé
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #2607 Dátum: 12 szep 02, 12:16:50 »

Gabesz ez is olyan, hogy ki hogy éli meg. Anyám szidja a munkát, apám szidja a munkát, nagybátyám meg azt mondja, hogy milliószor jobban szereti, mint iskolába járni, mert itt megcsinálja amit kell (targoncázik), a főnök meg békén hagyja.
Oké, elhiszem, hogy könnyebb bemenni egy iskolaterembe reggel nyolcra, és ott ülni háromnegyed háromig, mint bemenni a melóhelyre hajnali 5re, és ott gürizni 8 órát minimum, de azért be kell látnod, hogy a suliba jóval több ember cseszeget azért, hogy az ő tanórájára tanulj+a szüleid elvárásának is meg kell felelni, míg a munkahelyen elvégzed amit kiosztottak, és hozzád sem szólnak.
Arról nem is beszélve, hogy milyen pénzes egy iskolakezdés. Idén is 12 könyvért közel 20.000 Forintot kértek el.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2608 Dátum: 12 szep 02, 12:45:12 »

Eléggé szégyennek tartom ezeket a könyv árakat. Én el lettem volna könyvek nélkül érettségiig bőven, de utána is el vagyok. Állítom a tanulok harmada ki sem nyitja őket otthon 12évig, maximum alsóba ahol vannak rajzok. És akkor ott van a többi kezdő cucc, élmény lehet szülőnek lenni ilyenkor.
Szerintem ott ülni és figyelni többet ér mint 40könyv. (és zárójelbe hozzáteszem egy alsós táskája 10kilós minimum, bár én időmbe is volt annyi...) Lehánylak
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2609 Dátum: 12 szep 02, 12:47:54 »

Hát igen,+ olyan aki szereti a munkáját,az megváltás ,amúgy nem mindeki 7kor kel fel,megsugom valaki 4-5-kor ugyanúgy (pl :mint én)..Meg nem kell azon aggódni hogy felelsz,irsz-e valamiből,esetleg köcsögök lesznek veled a tanárok.Hanem csak csinálod a munkát és kész.De azért figyelni kell ottis hogy jól csináld..Ja,1 gimi évbe a legdrágábbak a könyvek ,atlasz kell ,meg minden szarság..Bár a többibe se a legolcsóbb.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!