24 szep 28, 08:12:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419771 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #465 Dátum: 07 dec 17, 14:58:55 »

Na, akkor gondolom Kenshin nektek is békés karácsonyotok lesz :Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 17, 14:59:33 írta Der Teufel » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #466 Dátum: 07 dec 18, 15:49:04 »

Fúh, hát ez durva időszak az biztos. De  Nyelvesít én lenni heppi, mert a mai játszadozással - értsd vizsgaxD - túl vagyok már 7!!! azaz hét vizsgán, annyira jó lesz ez a szombati előkarácsony a haverokkal, már érzem Nyelvesít
Aztán a kellemes ünnepek, amikor a maradék ötre megtanulok. De nem értem, itt említettétek, hogy a legnehezebbekre mentek be az elején. Szerintem mi sem könnyebb, mint a legkönnyebbeket előre venni és gyorsan megcsinálni. Aztán a végén mindent beleadni a legnehezebbekbe.
Mondjuk nem vagyok a C vizsgás típus:D Mindenből A és egy-kettőből B Nevet Csak gyorsan kényelmesen:D
Am... ^_^
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #467 Dátum: 07 dec 18, 18:41:44 »

Húh, a mai napon is megcsillogtattam nagyszerű psukázási tudományom. ^^"
Fizika órán a radíromra meg 2 cetlire írtam a puskát. Egészen jól ment, csak az volt a baj, hogy nem tudtam átváltani...  :-X De volt, hogy egyik oszt társam a terem másik végéből mondta meg a választ, miközben a tanár ellenőrizte a többiek feladatát, me ien pontra dolgoztunk. Meg volt, hogy mikor az enyémet ellenőrizte láttam, h a radírom arra az oldalára van fordítva, amin a puska volt! R*hadtul megilyedtem de a tanár nem szólt semmit se, lehet h nem is vette észre. ikszdé Viszont 1 definíciót nem írtam le, és azon múlott h 3-as helyett -est kapok... De az előttünk ülő oszt társamnak mondtam, h monja azt h 3 helyett 4 pontja van, és így megúszta az 1-esét 2-esre.  Nevet Ezt az ötletet mellesleg tesóméktól vettem. xD De én nem akartam bnőmmel 2 ponttal többet mondani, me azért nemvok oan merész.  :Mosolyog Meg füzetbe írtuk és a füzetbe raktam a cetliket, és csak el kellett óvatosan húznom a lapot amin írtam, viszont a tanár felvette a füzit, h elolvassa mit írtam, ezért villámgyorsan kiszedtem olyankor a cetliket és a lábam közé raktam miközben megnézi.  Nevet
Szal puska nélkül sztem tuti 1-es lett volna....  :-X Csak holnap matek TZ-t írunk, és le kell vakarnom a radíromról a dolgokat, me a radíros puska naon hatásos volt. Nevet BNőm gyakran el is kérte órán. ikszdé
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #468 Dátum: 07 dec 18, 18:47:43 »

föcin a tanár úgy feleltet, hogy előre leírja egy papírra az áldozatjelöltet. ma ugyanaz a 2 ember felelt, mint múlt órán Nevet nem tom, hopgy sikerült ezt a tanárnak összehozni, de lehet h véletlenül a legutóbbi papírját hozta el Nevet
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #469 Dátum: 07 dec 19, 12:42:20 »

Vagy csak túl sok rosszjegyük volt vagy túl kevés jegyük Nyelvesít
Nálunk matekórán csinálunk egy rakat feladatot alapból... Heti 4 geomon és heti 4 algebrán van mit...
És dolgazatba meg KÖMAL-os példákból írunk...
Valaki tudja rajtam kívül mi az a KÖMAL??  :-X :-X :-X :-X
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #470 Dátum: 07 dec 19, 13:16:40 »

Éppen infón vagyok...az előbb fejeztem be a gyakorlatban felelést, kivi vagyok hányas lett...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #471 Dátum: 07 dec 19, 20:24:02 »

Központilag Összeállítótt Maszlag Alapszinten Lököttektől?
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #472 Dátum: 07 dec 19, 21:47:05 »

Akár ígyis lehet fordítani Nevet Jó ötlet Nevet
zépiskolaiMAtematikaiLapok
Versenyfeladatok meg emeltszintű érettségi példák vannak benne,meg ilyen extra nehéz példák..
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #473 Dátum: 07 dec 19, 23:38:03 »

hmm  ??? puskáról szólva én annak a készítésében és használatában zseniális vok Nyelvesít persze ha lusta vagyok tanulni vagy készíteni akkor sincs baj mindíg van megoldásom 1-2 jeggyel jobbat be mondani  Nyelvesít
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #474 Dátum: 07 dec 20, 13:08:27 »

áááá!
Megvolt 2007 uccsó tanítási napja! Happy vagyok!
MA írtunk matek dogát. Puskáztam, hehe.
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #475 Dátum: 07 dec 20, 16:12:03 »

Egy csomó helyen ma volt az utolsó nap Szomorú nekem csak holnap lesz az Szomorú ez igazságtalan :'(
Ma a biosz tanárom helyettesített, és beszélgettünk vele a puskázásról Nevet azt mondta h eddig összesen 3 embert buktatott le, a többit nem, mert ügyesen csinálták. Viszont az a három ember elég ügyetlen volt, szal szte már pofátlanság őt ennyire hülyének nézni Nevet de értékeli ha valaki taktikásan puskázik.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #476 Dátum: 07 dec 20, 16:18:14 »

Na ilyen tanár nekem is elkélne Nevet
Én még soha az életben nem puskáztam Nevet
Naplózva
kajichan
Vendég
« Válasz #477 Dátum: 07 dec 20, 20:26:40 »

wááá , meg fogunk rőülni, szünet után , töri és köri TZ , meg matekból van egy  csomó házink ....
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #478 Dátum: 07 dec 21, 16:40:10 »

Mi mindenből a szünet előtt írtunk, me rendesek voltak a tanárok, me mondták, h szünet előtt jobb írni, em szünetbe ki az a h*lye aki tanul, meg stb. És nem is adott házit egy tanár se. Nevet
Meg suliba technikán megcsináltam apukám ajándékát, ma meg a francia különtanáromét, szal a suli ajándékcsinálási ötletben előnyös.  :Mosolyog
De mellesleg a mostani matek TZ-mnél írtam puskát a radíromra, meg az egyik nem használt tolltartóm belselyébe, de persze szinte egyik se volt benne a dogába, de ezért örülök, h legalább 3-as lett...
Töri tanárunk meg elkezd szemétkedni, h osztja óra elején a lapokat, me mondta ha beszélgetünk a teremben miután bejövünk írni fogunk, persze senki se tanult me uccsó óra volt, aztán elkezd arról prédikálni, h mien h*lye az osztály, erre nem dogát, hanem egy tesztet irat velünk poénból. ikszdé Meg hallgattunk zenét is. Szal ez a tanár egyszerre szemét is meg nemis.  Nevet
Meg az volt a jó, hogy nem volt karácsonyi ünnepség, hanem minden osztály magában karácsonyozott. Mi hoztunk kaját, meg csináltunk képeslapokat, tök kiri volt. Csak az volt az idegesítő, h 12-ig benn kellett ma maradni, és csak ültünk meg nem csináltunk semmit, de monnyuk jól eltöltöttük az időt...
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 21, 16:42:25 írta Handy » Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #479 Dátum: 07 dec 21, 18:29:21 »

nekem ma nem volt suli Nevet amugy puskázásba énis jóvagyok de sztem a legtutibb az h ha a lábad közé rakod xDegyszer gyerek odarakta észrevette a tanár elkérte és a gyerek nem adta oda erre a tanár teljesen kiakadt hogy ő nem fog oa benyulni ugyhogy adja már oda ..olyan szép kis jelenet volt(könny gyűlik a szeme sarkában xD)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!