24 szep 21, 21:31:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417169 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2400 Dátum: 11 dec 29, 22:40:43 »

Ilyesmit márpedig nem lehet csinálni. Szerintem ez erkölcstelen, és ha velem tettek volna ilyet, apa tuti bement volna.

Nálunk a töri tanár nem adta meg 5 gyereknek fél pontra a jobb jegyet. Mikor fél ponton múlik az egész, egy normális tanár megadja a jobbat. De az a nő nem, már csak azért se, amúgy is mindenki a falra mászik tőle, szünet előtti utolsó napon is dogával riogatott, mert előző órán " állítólag" nem viselkedtünk a kiselőadás közben... De szerencsére ennyire még ő sem bunkó.

Viszont az igazgató nem ismeri a 2 hét fogalmát. A téli szünetünk 12 napos, és 3-án megyünk suliba! Szomorú Bezzeg a húgomék csak 9-én, bár ez a mi sulinkban is így volt tavaly. De itt ez a rendszer, ezt kell megszokni. Szomorú

Feladtak egy csomó mindent ( neki se álltam ikszdé ) és még azt mondják: ne tanuljuk halálra magunkat. És pont az osztályfőnök adta fel a fél könyvet föciből és bioszból! Szomorú 

Ja amúgy a mi nyílt napunk tavaly a viccelődésből állt: a létező összes idióta trükköt bevetették, csakhogy jó fejeknek tűnjenek. ikszdé Persze hallottunk rémhíreket is a diákoktól, és végül is a suli valahol a 2 között van.

Az lenne a legjobb, ha megválogathatnánk mit akarunk tanulni, és nem kényszerítenének olyan tárgyakra mint az ÉNEK. Inkább lenne rajz! Szomorú Így viszont annyi a munka, hogy ki se látok a fejemből néha...

Tesiből változatlanul gyenge vagyok, a tanár egy rakás szerencsétlenségnek tart, mivel még a kosárlabdát se bírom elkapni néha. ikszdé  Ezenkívül a fizika nem megy nekem, a többi egyelőre jeles. Mosolyog
Nem tudom meddig fogom ezt így bírni...

M. Bogi, örülj hogy még csak 5.-es vagy. Ráérsz még megtapasztalni az élet árnyékos oldalát, legalábbis a suliban...  >.<#
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #2401 Dátum: 11 dec 29, 22:44:05 »

Igazából már próbálták kirugatni nálunk a föcitanárt, de sajnos nagyon kevés sikerrel. 3 föcitanár van a suliban, a rajztanárunk, angoltanárunk, és persze Kati néniiiiiiii (merthogy így hívják azt a banyát). Mindegyik borzalmas...
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 29, 22:44:45 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2402 Dátum: 11 dec 30, 21:33:42 »

Egyedül csak nálunk van olyan, hogy 7.-től jön be a földrajz, a biosz, a fizika és a kémia? Hmm?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #2403 Dátum: 11 dec 30, 21:42:44 »

Lehet. kacsint
Írtam, hogy most lettem 5.-es, nekünk meg most jött be a töri, biosz és a föci. Asszem jövőre jön a fika (fizika, csak én így hívom ikszdé), 7.-ben meg a kémia.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2404 Dátum: 11 dec 30, 21:52:14 »

Érdekes. Nálunk minden ilyen természettudományos tantárgy 7.-ben jött be. A töri nekünk is 5.-ben.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #2405 Dátum: 11 dec 30, 21:54:48 »

Vannak sokféleképpen a különböző iskolákban, ez tény...
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2406 Dátum: 11 dec 31, 10:26:55 »

Általánosban ránk is 7.-ben zúdították az összes természettudományos tárgyat. Mondjuk túléltem, nem volt olyan szörnyű, de a 8-at én még egyszer végig nem szenvedném, túl sok munkával járt... De megérte, mert most eljutottam oda ahová akartam! Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2407 Dátum: 11 dec 31, 12:12:31 »

Szerintem egy jó középiskolába Nevet

amúgy én fogalmam sincs mihez kezdjek, de valami olyan munka kéne, amit kevesebben "űznek" viszont nem számítógéppel kapcsolatos. És az sem baj ha olyan "átlagosan" fizet. Nem kell kiemelkedő munka. Csak valami elfogadhtó, tippek? :/
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #2408 Dátum: 11 dec 31, 12:13:35 »

Számítógépes munka? Pölö infótanár. Bár ott kevés a fizetés...Szomorú
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2409 Dátum: 11 dec 31, 12:21:58 »

Flexee-chan legyél gondolkodó, abból úgyis olyan kevés van. ikszdé

Igazából mérnökökből és szakemberekből van óriási hiány, szóval itt érdemes próbálkozni, de például az orvosi ágazatok is hiánnyal küszködnek.
Mondjuk tény, hogy ezekhez szükséges az elhivatottság és a motiváció, ami igencsak hiányzik belőled.
Esetleg, ha szüleid nyomát kívánod követni, akkor lehetsz mondjuk tanárnő is, fizikatanárból szintén túlzottan nagy hiány van.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2410 Dátum: 11 dec 31, 12:28:15 »

ejj heo-kun csupa olyan munkát soroltál, ami nem szeretnék Szomorú
a fizika gyengén megy, orvos meg... nemhisezm hogy bírnám lelkileg Szomorú
nekem inkább valami olyan gyakorlati munka kéne (igen valamilyen szakma)
amúgy ha munkáról lenne szó, lenne motiváció, mert ha valamit csinálok, akkor azt ahogy a legjobban megy. (tanulás kivétel, bár a tesibe azért beleadok mindent, meg most már az angolba is)
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #2411 Dátum: 11 dec 31, 12:29:02 »

Fizika tanárból azért van olyna kevés, mert az egy k*rva sz*r szakma...kacsint
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2412 Dátum: 11 dec 31, 12:32:18 »

Nem feltétlenül. Azért mert nekem vagy neked nem tetszik, nincs jogunk így bszélni róla ^^ egy barátom elég jól tolja, fizikusnak készül. Mondjuk amennyi esze van, és amilyen elszánt, ő bárhol találna munkát. Mosolyog
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #2413 Dátum: 11 dec 31, 12:33:33 »

Jólvanna, ez igaz. De a gyerekek 90%-a rühelli a fizikát. Akiket ismerek, mind itt pakolnak ki nekem a sok információjukkal...Nevet
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2414 Dátum: 11 dec 31, 12:34:53 »

Mégis milyen szakmára gondoltál, hegesztő?

Igazából nagyon is szép szakma, a gond az, hogy az adósságokkal küszködő iskolák nem tudnak megfelelő szertárat fenntartani, ezért tűnik unalmasnak egy egy óra, de, ha megvannak a segédeszközök olyan érdekes dolgokat meg lehet csinálni szinte semmiből, hogy szinte bárkit leköt, főleg, ha ki is próbálhatja.
Ebből valóban kevés van, ezért is választják egyre kevesebben ezt a szakmát, pont a héten beszélgettem erről a volt fizika tanárommal. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!