24 szep 28, 16:29:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 420229 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #345 Dátum: 07 dec 01, 11:40:52 »

Legalább németül?

Ahogy az off topicba mondtam, nekem, pénteken, csak 2 óra volt megtartva, mert csőrepedés miatt, az egész átjárót elárasztotta a víz. És elég régi iskola a miénk, és féltek, hogy összedől, vagy mitomén ikszdé ^^
Naplózva

Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #346 Dátum: 07 dec 01, 14:20:56 »

nem, a fogalmazást magyarul kellett. németül nem tudtak volna fogalmazást írni, ez még csak a 2. év hogy tanuljuk a nyelvet Nevet
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #347 Dátum: 07 dec 01, 21:24:32 »

A mi német tanárunknak ez sose volt akadály fél év után fogalmazásokat írtunk..
Naplózva
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #348 Dátum: 07 dec 02, 00:36:55 »

Hát igen...a nyelvoktatással vannak még problémák az oktatási rendszerünkben. Nem is tudom, ha én nem kezdtem volna önszorgalomból, hatalmas adag kitartással németet tanulni, akkor nagy valószínűséggel sehol sem tartanék...Egyébként a tv iszonyat jól tud segíteni a fejlődésben, főleg, ha olyat néz az ember, ami érdekli. kacsint
Naplózva
Luya-chan
Vendég
« Válasz #349 Dátum: 07 dec 02, 08:07:20 »

Én anno az RTL II-on(pár éve kivették a kábeltévés csomagból -.-)  néztem animéket,amikor hazaértem suliból,bevágódtam a tv elé.  Mosolyog Akkor még jól tudtam németül...beszélni is!Volt is heti 7-8 óránk,nemzetiségi német de nekem gimiben már a heti 3 is sok...4-5-ös vagyok belőle,de nagyon utálom!  :'( Hétfőn írunk belőle tz-t,ahogy matekból is + irodalomból is írunk dogát...  :idegroncs:

Dei-dei: Gratula! :faintos: Nekem is kéne nyelvvizsgázni...12-esen még nincs egy se  :-[ :-X
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 02, 08:10:44 írta Luya-chan » Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #350 Dátum: 07 dec 02, 10:04:22 »

Nekem elég az a kis angol tudásom, amivel a Bleachet és a Beck-et kezdtem el nézni (persze, azokhoz is csak a felirat volt angol).

Meg most kezdtem el, őnszorgalomból, Japánt tanulniXD.
Naplózva

Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #351 Dátum: 07 dec 02, 12:29:30 »

Én is most az animék miatt hajtottam rá az angolra  Nevet
Elégmotiváló tud lei,ha érdekel vmi Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #352 Dátum: 07 dec 02, 22:52:05 »

Én meg most kezdtem el készülni a holnapi közgazdaságtan dogára, habár vagy 3 hete tudok róla :-X, de hát amit ma meg tehetsz halasztd(remélem helyesen írtam :-[) holnapra Nyelvesít
Naplózva

Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #353 Dátum: 07 dec 02, 22:54:45 »

Ezaz! Veled vagyok! Hú, hányszor fuldokoltam már ilyemi miatt  Nevet Nevet
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #354 Dátum: 07 dec 02, 23:15:55 »

Én is elég halasztgatós típus vagyok  :-X ,de eddig majdnem mindig mellém állt a szerencse  Nevet Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #355 Dátum: 07 dec 02, 23:31:16 »

S a kgtan még valahogy egyszerű is, nem úgy mint a matek ami persze jelen esetben nem a hagyományos megoldom bonyolult példa oszt odaírom az összeget.
Az ifjabbaknak: Ezt most úgy képzeljétek el, hogy nincsenek számok. Nyelvesít

Hát igen infóbol meg beszereztem egy karót, mivel lövlésem se volt milyen 3 tömörítési típus létezik, ezenfelül a tanár is tudja, hogy gyakorlati dolgokat nézve majdhogynem rendszergazdai szinten vagyok, csak éppen az elméletet nem tudom.
Ez kb olyan, mint ha a szakácsnak aki kiváló paprikáskrumplit tud csináln szinte fogalma sincs róla, hogy mi az a paprika meg a krumpli.
Naplózva

Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #356 Dátum: 07 dec 02, 23:38:01 »

Mostmár én is csak betükkel találkozom ,mert én speciális matek tagozaton vagyok  Nevet
Algebra órán reményem sincs a számok terén  :-X
Talán még geometrián néha,térfogat ,felszín,ha nem vmelyik értékkel kell kifejezni  :-X
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #357 Dátum: 07 dec 02, 23:52:06 »

Nem tudom, hogy találkoztál e már igaz hamis állításokal (na jó hülye kérdés volt)
de amit most veszünk az valahogy idegölő
pl egy állításban van több változó ami lehet igaz vagy hamis, persze ezek között vannak "és", "vagy", "tagadás", "implikáció" meg az "ekvivalencia" ja és ne felejtsük el a jó öreg zárójeleket sem, és ebböl kell eldönteni, hogy az egész igaz-e vagy hamis.
Habár kissé bonyolultnak tünik, de szerintem egyszerübb mint a korábban vett fügvények, ahol is egy De Morgan nevü emberkéről első hallásra azt hittem, hogy valami festőművész féle. S még poénbol megkérdeztem a tanártol, hogy a képei milyen árban vannak Nevet
Naplózva

Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #358 Dátum: 07 dec 02, 23:56:57 »

Nálunk a De Morgan-nál mindenkinek a reggeli jutott eszébe,amikor tanultuk 1.-ben  ikszdé
Mi most algebrán deriválunk ,integrálunk.Geonól meg mindenféle testeket kombinálunk.Paralelepipedonba gúla,abba gömb és gömbnek az arány mittom én mihez. Ez a hogyan vakarjuk a jobb fülünket bal kézzel eset ikszdé
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #359 Dátum: 07 dec 03, 00:39:46 »

hát igen az ilyesmire montam azt hogy az ilyen dolgok kitalálói valószinüleg nem jöttek ki jól a társadalom többi tagjával.

Visszatérve az inóra, hogy ne vesszenek kárba a tanórák mégis csk tanultam valamit.
mégpedig azt, hogyan csináljunk képeket a paintban mindössze a fekete szin és a  festékszoró használatával.
egyszerű példa:
Naplózva

Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!