24 szep 22, 15:20:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417618 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2040 Dátum: 10 szep 15, 12:31:36 »

Ümmm... Nem tudja valaki véletlenül, hogy a "HR" mint szak, létezik-e? Mert olvastam már pár helyen, hogy HR szakost keresnek ilyen-olyan ügyben. Tényleg létezik konkrétan szakként, vagy csak mint szakirány? És melyik karon (ha szakirány, akkor szakon) fut ez a dolog? :3
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2041 Dátum: 10 szep 15, 14:00:08 »

Feltennék egy kérdést? Én rohadtul hülye vagyok?  Hmm? Elmesélném rövid sztorimat .. 8. osztályig kitűnő voltam, és 7. óta egy jó gimibe szerettem volna menni. Fel is vettek az AJTP programba (ismeri valaki?)... elmentünk a gólyatáborba, ami ingyenes volt.. már ott eldöntöttem hogy innen gyorsan elhúzok, mert nagyon rossz volt. Ha valaki nem tudja, annak elmondom hogy az AJTP programból ingyen nyelvvizsga, jogsi van, kirándulások külföldre tök ingyen ... de kötelező a kollégium, ami rosszabb mint egy börtön!. Este nem lehet kimenni, a tanulószobán meg nem hagynak tanulni. Ma átiratkoztam egy másik suliba, másik városba. Koleszosan új városban voltam, tehát most a régi szeretett városomban vagyok xD... De ez nem gimi, hanem szakközép, nyelvi előkészítő. Általában 4-5ös tanulókat vesznek fel. De engem tök hülyének néz az emberek 95%a, hogy én otthagytam ezt a "jó" helyet. Ráadásul még nem is gitározhattam ott.... Nekem tök 8 hogy milyen iskola, ugyanazt az érettségit írom? Nem ? Neeem
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2042 Dátum: 10 szep 15, 21:11:57 »

Ha nem érezted ott jól magad, akkor természetes hogy váltasz...
Ellentmondás az előző mondatomnak, hogy még csak szeptember közepe van... Várhattál volna, hogy megszokd az új helyet, és sikerül beilleszkedni! A koleszt, és a társaságot, az összezártságot szokni kell...
Ismeretlen helyen idegen környezetben, szokatlan körülmények között nehezebb elviselni bizonyos dolgokat.. De ha megszokod, onnantól jó buli az egész! Mosolyog
A kiváltságokról nem írok semit... Ennyi mindent ingyen? Mindennek van valami ára...

Naplózva
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #2043 Dátum: 10 szep 16, 15:07:01 »

Nah igen arról a tehetséggondozó programról is megvan a véleményem  smirksweat
Azoknak nyilván tök jó akik részt vesznek benne, de akik nem (pl.: én Nevet ) azok szemében igazságtalan  Hümm-hümm  na mindegy...
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2044 Dátum: 10 szep 16, 16:45:07 »

Folytatódik a történet! xD Ma voltam első nap, és tök jó minden, csak azt javasolta az angol tanár, hogy menjek a haladóba ... mert a kezdőben én csak időt pocsékolok...  Neeem Technikai KO
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2045 Dátum: 10 szep 16, 16:53:00 »

Jóóóó nem kell itt a sajnáltatás  >.<#

Menj haladóba ! amugy valszeg ott is sok időt fogsz pocsékolni a középsulik angol oktatásának
színvonaltalansága miatt Nyelvesít
Naplózva
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #2046 Dátum: 10 szep 16, 16:54:36 »

Ha a tanár szerint időpocsékolás lenne a kezdő akkor biztos van alapja rá, hogy ezt mondta  Nevet
Höhh erről jutott eszembe... osztálytársam 8 év angol után beült a kezdő csoportba  smirksweat  Hümm-hümm
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2047 Dátum: 10 szep 16, 16:58:38 »

Én 9 év német után nem tudok elmondani egy értelmes mondatot osztrákul.
Naplózva

Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2048 Dátum: 10 szep 16, 17:20:53 »

Azért az nagyon nem mindegy, hogy kilenc évig tanultál németül, vagy csak tanítottak.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2049 Dátum: 10 szep 16, 17:29:46 »

Engem 6 évig tnítottak németül, és utána úgy 2 évig alap szinten egész jól el tudtam vartyogni deusch-ul... Csak azóta eltelt 8 év ami sok idő... Szavakra egy részére emlészem, jelentésükre nem nagyon!

Hiába tanultok meg társalgási szinten bármilyen nyelven, ha azt jó pár évig nem használjátok...
Sok külföldre kiköltöző magyar képes elfelejteni így a saját anyanyelvét...
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2050 Dátum: 10 szep 16, 18:37:31 »

Én 2 évet angoloztam eddig, de az elég szenvedéses két év volt a részemről  smirksweat Szóval elmondhatom hogy egy középszintű nyelvvizsgára jó lennék xd Holnap ismerkedek a másik osztállyal, aztán ha szimpatikusak lesznek, átmegyek a haladóba. (Jó érveim vannak, tudom...) De szerintetek a tanárok nem fognak érdekesen nézni rám?
Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #2051 Dátum: 10 szep 16, 18:49:01 »

ilyen nekem is volt 9.ben hogy hogy hú de rossz ez a suli biztos nem húzom ki azt elmult néhány hónap és most meg ki nem rúgnak onnan két lábbal sem Nevet (szakközépben vagyok 2. éves)
(ja és a szakközép sztem jobb mint a sima gimi mert az igaz hogy gyengébb a képzés de fakultáció az ugyanaz az szint érettségi is ugyanaz de viszont gimiben nem kapsz egy olyan papírt hogy van valamien képzettséged
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #2052 Dátum: 10 szep 16, 19:29:25 »

Én 6 évig tanultam németül, azt hiszem semmit nem tudok. Vagyis így tudom xD De most elkezdek majd rendesen tanulni. Csak előbb menjek már egy fix osztályba ...!
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2053 Dátum: 10 szep 16, 21:06:15 »

hát igen a gimi "csak" értettségit ad meg elég magas szinten megtanitja az "alap" műveltséget, csak az a baj h utána még elkell menni fősulira vagy egyetemre:s én is igy vok most 10-es gimis.
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2054 Dátum: 10 szep 16, 23:11:01 »

Nyelvtanulás ügyében mindenki k*ssoljon, svédet tanulok abszolút nulláról, anyanyelvi oktatóvcal. nincs angol, nincs francia, csak svéééééééééd... Byebög
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!