24 szep 22, 19:10:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417751 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1980 Dátum: 10 szep 09, 13:03:06 »

Én nem panaszkodom az órarendemre Nevet Első félévem, nem óhajtottam túlvállalni magam Nyelvesít

« Utoljára szerkesztve: 10 szep 09, 13:03:40 írta MoonTiger » Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1981 Dátum: 10 szep 09, 13:22:43 »

Én annyit tudok az orarendemröl, hogy holnap 4orám lesz abbol 2 töri (hogy én mennyire utálom).
Viszont van 1 johirem (nekem legalábbis az Nyelvesít ), 2. orán kicsit unatkoztam és kiötlöttem 1 puskázási modszert (ilyen kod irásos dolog). Hogy 1 tanár se fogja leszürni, hogy én puskázok az 120% Mosolyog kb 10-15 perc és csinálok 1 mintát, azt akit érdekel az nyugottan használhatja Mosolyog.
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1982 Dátum: 10 szep 09, 13:28:48 »

Moontiger te mit tanulsz?Ilyen órarenddel...  Ohh My God olyan mázlista vagy

 Amúgy nálunk a padok egyesek,de 2 összevan tolva (így olyan mint egy normál pad) és 3 sorban.Puskázás legjobban töri doga alatt megy.Kb azonos módszerrel mint amit Laci1005 írt. Nevet ( már csak a tanárnőt sajnálom aki olyan egy áldott jó pára  Pontosan)
 Nekem hál'Isten nincs szükségem puskázásra,viszont rólam  szinte mindenkinek.És persze a házi lemásolásához.Még azoknak is akik nem szimpatizálnak velem,de ezekszerint ERRE jó vagyok  Gondolkozik
Az persze már kérdés mikor buknak le az illetők. smirksweat
 Erről a "gugliról" leszedem dologrl csak annyit,hogy minálunk gyakorlatilag szinte mindenki megszívta.Fogalmazást kellett írni, (otthon) és minden velünk azonos évfolyamú osztályból volt min. 1 gyerek aki ugyanazt leszedte a netről.Akkora egyest bevágtak nekik,hogy télleh majdnem kilógtak a naplóból. smirksweat ( és ezen esetnek a következménye:többet nem írhatunk otthon fogalmazást,hanem az órán 40 perc alatt kell összehozni,  Neeem )
 Szóval asszem maradok a "megtanulom" és "töröm az agyam" módszernél. Mosolyog  Eddig bevált  kacsint
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1983 Dátum: 10 szep 09, 13:32:09 »

Valószínüleg anglisztikán van, oda is van írva  Nyelvesít  az meg hogy mázlista ? háát én akkor sem tanulnék anglisztikát Nyelvesít

Furcsa... 1 év eltelt de még én se puskáztam xD mondjuk statisztika vizsgánál igen de ott mindenki ( mondjuk nem is segített semmit xD de meglett elsőre *.* )
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 09, 13:33:16 írta Syzygy » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1984 Dátum: 10 szep 09, 13:45:50 »

Annyit kérek, hogy probálkozzatok ne egyböl a 2. képpel megfejteni Nevet
Nah meg is van: http://noob.hu/2010/09/09/asd.JPG  ezt találjátok ki, hogy mi lehet Mosolyog
Aki nem jönne rá (sztem senki se fog): http://noob.hu/2010/09/09/asdasd.JPG

Kicsit rossz munka, de paint-el ezt dobtam össze gyors

Még annyit füznék hozzá, hogy ez csak 1 alap ötlet. Ezt még annyi féle képpen lehet kombinálni, csak meg kell tanulni olvasni az ijen irást.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 09, 13:51:20 írta laci1005 » Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1985 Dátum: 10 szep 09, 13:54:51 »

Magyarul:te most összedobtál 2 táblázatot,ami puskázásra jó,és az ABC betűit sorrendben használtad,hogy rájöjjünk a logikájára.Ugye így van?Am nem rossz kis ötlet...Elterjeszthetem a suliban? Mosolyog

Am az elsőről fogalmam sincs mi lehet.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 09, 13:56:59 írta Luna-san » Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1986 Dátum: 10 szep 09, 13:58:39 »

Igy van és nyugodtan Mosolyog
Az elsöt képet még nem mondom el, mert hátha valaki megprobálja kitalálni (akár a 2. kép segitségével is)
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1987 Dátum: 10 szep 09, 14:03:15 »

Szerintem a tanárt nem érdekli, hogy összevissza betüket nézel egy kódotXD
Moontiger számomra nem kétséges hogy anglisztikán vagy, csak azt nem tudom holXD  Nem hiszem, hogy az ELTÉ-n, mert a ETR-ünk nem így néz kiXD ... kedden és pénteken sincs órád?O_o
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1988 Dátum: 10 szep 09, 14:11:39 »

Az 1. képen láthato "jeleket" nem nevezném betüknek Nevet
A 2. képen láthato betüket pedig a fejembe fogom tárolni Mosolyog

Nah az 1. képen a nevemet irja vagyis laci-t, itt az a lényeg, hogy minden egyes jelnek van 1 megfelelö betüje. És csak össze kell olvasni és máris értelmes szo jön ki (persze ha tudod mejik jel mejik betühöz tartozik).
Nálunk a tanárok, ha látnak valami papirt, könyvet vagy egyéb dolgot az asztalon oda jönnek és megnézik ijenkor 2 lehetöség van:
1, pl töri dogánál, töri-vel kapcsolatos dolog ami elötted van, akkor két 1-es a doga (nem érdekli, ha fél évvel ezelötti anyag)
2, nincs rajta semmi értelmes dolog akkor hagyhatod az asztalon
Namármost ezt nem nevezném értelmes dolognak, ugyhogy semmit nem fog leszürni abbol, hogy amit vissza rakott elém lapot azon puska van Mosolyog
Naplózva

notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #1989 Dátum: 10 szep 09, 16:31:04 »

ént ezt a kódolást egyszer rovásírással játszottam meg.......
kár hogy a tanár is betéve tudta a táblázatot hozzá (töritanár) azóta nem próbálkozom.

meg nekem annyira nemkell puskázni max németen meg gyakszán. De mivel németen (heti 4 óra  Nevet) minden nap máshol vagyunk meg táskát nem naon éri meg szűkfolyosón cipelni; laborba meg nem lehet semmit bevinni az órához szükséges anyagon kívül és olyan szép fehér padok vannak hogy mindent kiszúr a tanár (órához szükséges cuccok: ceruza, toll, vonalzó, tankönyv, 2 db füzet melyből egyikbe ha aár egy olyan vonal van aminek nemkellene otleni írhatod újra az egészet és átlag tanárnál van, számológép)
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 09, 16:35:26 írta notarget » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1990 Dátum: 10 szep 09, 18:21:51 »

Nekem se kellene puskáznom, de 2 lehetöség van:
-tanulok
-puskázok
Nekem az utobbi tetszik jobban Mosolyog.
Volt már ojan, hogy tanultam irodalom dogára és ojanokat kérdezett a tanár, hogy nemcsak a könyvbe nem voltak benne, hanem még oránse beszéltünk roluk. Tehát ezért tanultam rá 1-1,5 orát. Könyvböl 20 oldal (A5-ös), + füzetbe volt 6 oldal (A4-es) és rendesen megtanultam 4-5 lehetett volna igy 1-est kaptam (megmindenki Nevet ).
Szoval én inkább maradok a puskánál (bár nemtom mit fogok csinálni jövöre éretségin Nevet )
Naplózva

obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #1991 Dátum: 10 szep 09, 19:07:09 »

Ezt hogy érted, ebben a tanévben csak jövőre májusban, vagy jövőre mint következő osztályban fogsz érettségizni?ikszdé

Én most kaptam meg a tételeket magyarból, és megkapjuk pár tantárgyból azokat is amiket elméletben nem szabadna, de gondolom sok helyen csinálja így a tanár (igen én jól tanítottam a diákokat, tud mindent Nyelvesít ).
Itt oylan kérdés nem lehet amit nem adtak fel, mert midnen lesz >.<#
De hamár a puskáknál tartunk, mennyire igazak ezek a sapka/kötés alá eldugott fülhallgatós módszer? nemtom h lehet ezt kivitelezni h ne legyen feltűnő Nevet mármint a viselkedése a használónak
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 09, 19:08:20 írta obi » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1992 Dátum: 10 szep 09, 19:09:39 »

sapka alá füllhallgató?
aham... a tanár meg leveteti veledXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #1993 Dátum: 10 szep 09, 19:13:12 »

jó de bemagyarázza h pl fáj a füle vagy nemtom ikszdé
de állítólag sulinkban valakinek sikerült azt hazudnia h autóbalesete volt és azért van a kötés a fején Nevet
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1994 Dátum: 10 szep 09, 20:34:55 »

Holnap se kell mennem, mert a Pécsi Baranyai Iparkamara kibérelte a suli épületét egy rendezvényre. Hümm-hümm
Naplózva

Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!