24 szep 22, 20:17:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417803 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #1965 Dátum: 10 szep 07, 17:54:20 »

nálunk is van néhány hülye gyerek aki azt hiszi hogy ő a nagyf@szagyerek de szerencsére a felük ki lett szórva 10.-re remélem 11-re még kevesebben lesznek. nálunk 18 fiú van és 6 csaj és az egész osztályba van kb. 5-6 ember aki normális (nem dohányzik nem iszik, és nem fetreng fél óra múlva holtrészegen; de abból 3 csaj :S)

ha valakinek nem megy a kémia akkor nyugodtan szóljon írjon privit vagy vegyen fel msn-re és szívesen segítek bárkinek.

szerk.:
Luna inkább annak örülj hogy van neked 4 meg 5 órád ugyanis ha normális suliba fognak felvenni téged 9-be akkor szinte esélyed sincsen 5 órára nemhogy 4-re.
meg egy személyes kérdés (nem kell válaszolnod): véletlen te nem a Veszprémi Padányi suliba jársz? Mert onnan hallok hasonló híreket a 8A-tól
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 07, 18:43:55 írta notarget » Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1966 Dátum: 10 szep 08, 14:17:03 »

 notarget személyes kérdésedre a válaszom:nem nem veszprémbe járok a Padányiba hanem,viszonylag nem annyira messze, Keszthelyen  ( gyáááá Balaton  kacsint ) a Csány-Szendrey ÁMK-ba,azon belül is a Deák Ferenc utcai telephelyre (ugyanis összevontak minket a Fodor utcai Csokonaival  Szomorú vagy ahogy mi nevezzük "csokival"  Nevet )

 Am, én a sulinktól egy köpésre lévő gimibe szeretnék biosz szakra menni.És meg kell jegyeznem, az talán  a legjobb gimi városunkban,és ott napi vagy 6 vagy 7 óra van,(mások által tudom)szal egyelőre örülök amiért kevés órám van  Mosolyog

 És most leszek nagyon nagyképű:órai munkára megkaptam az első zöld 5-ömet töriből (ismételtünk és gyakorlatilag senki nem emlékezett semmire...jobban mondva:nem akart ) és még kaptam 1 kicsit irodalomból (ahogy egyik osztálytársam mondaná Lohadalom ) és 3 kicsit angolból,szal a jegyosztogatás (nálam legalábbis )megindult.

naokichan,egyetértek veled.A 8B-t meg a "példaosztályként" emlegetik nálunk,a 8Z az "IQ fighter banda"(átvitt értelemben")
pl.három fiú ezen héten minden csajt "letámadott" mondván interjú miatt,és azt kérdezgették:MI a véleményed a báránykáról? És a tücsökről? Van házisárkányod? Mi vagyunk a farkasok.Egy csajtól megkérdeztük hol vannak a kecskék,mire ő:ti vagytok azok.Hát akkor most magunkat együk meg b***meg? Csakhogy egy példát emlegessek. >.<#

Mi pedig a 8A, azt mondják a magatartásunk katasztrofális,viszont tanulmányi eredményünk alapján a felfogásunk nekünk a legerősebb köszönhetjük ezt a 23 fős létszámnak (felsőbe mi vagyunk a legtöbbben az átlag olétszám 15-17 fő),mellesleg 14 lány jár az osztályba,és 9 fiú.A várható erdményeimről csak annyit,hogy tesiből remélem  idén is kapok egy kegyelemötöst.Matekból meg....majd eldől...

És új ofőt kaptunk (felsőbe ő már a 3.) aki férfi,mert eddig tanárnénijeink voltak.És a földrajzot is átvette a tanáítőnőnktől,és a stílusa, "mintha már gimisek lennétek" hozzáállás,szal írd ki ami fontos (legalábbis)engem nem érdekel hogy tanulod,de tudjad.Meg kell szokni ezt is....(talán menni fog)

És felsőbe 4.(!) alkalommal új termet is kaptunk (remélhetőleg ez volt az utólsó  Nevet Nevet)
Ez viszont már télleg szörnyű  >.<# minden év végén költözködés, még pedig a szűk hely és az ebből adódóan rettenetes magatartás miatt,ugyebár...

És így utólag is mindenkinek szép,vidám és persze szorgalmas 2010/2011-es tanévat kívánok! Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1967 Dátum: 10 szep 08, 15:12:51 »

Háát a héten volt kémiánk és fizikánk és meg kell mondjam, jobb volt, mint amilyennek hallottam, és számítottam, sőt....tök jó volt! Bár lehet h csak azért, mert a tanárnő kísérletezett.. Hümm-hümm De tetszett, amit csinált, én is kísérleteznék, csak biztos felrobbantanám a sulit >.<#. A fizika nos öö nem volt rémesen nehéz, mivel csak ismétlések meg ilyesmi, de biztos vagyok benne, hogy a tanárnő bekeményít. Nekem heti 7 angolom van, és 7.-es vagyok. Mondjuk tavaly is annyi volt. meg azelőtt is. Na mindegy. Az angoltanárnő meg azt mondja, hogy ebben a tanévben még le kell tennem az alapfokút, asszem márciusban vagy mikor, és 8.-ban meg majd a középfokút. Kicsit félek, nehogy nagyon béna legyek, viszont annak örülök hogy írásbeli, mert abban jobb vagyok. A szóbelire még gyúrni kell egy picit. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1968 Dátum: 10 szep 08, 15:57:06 »

...ott napi vagy 6 vagy 7 óra van,(mások által tudom)szal egyelőre örülök amiért kevés órám van...
Én, hogy tudnák örülni 6-7 orának Mosolyog
Nekem utoljára 4.-be volt 5 orám, 5-6-ba csak 6 orám volt, 7-8-ba csak 7orám. 9.-be heti három 8ora a többi 7 volt, 10.-be szintén ugyan ugy, most 10.-be fogalmam sincs mijen oráim lesznek.
Már 1 hete iskolába vagyunk és majd örülhetünk, ha 1 honap mulva lesz normális orarend.
Most ugy kapjuk az orákat, hogy:
- az nap mondják meg
- elözönap tudom meg a másnapi oráimat
Olyan nincs, hogy 2 napra kapunk orarendet, a holnapi oráimat se tudom.
Bocsánat, ha nehezen értelmezhetö, de tul fáradt vagyok a fogalmazáshoz Mosolyog

Fizikárol meg annyit, hogy én ugy tudtam 4 éves tantárgy, mint a kémia (ugy értem a 4évet, hogy 7, 8, 9 ,10) erre oszt.társaimmal megvetették 2500-3000 FT-ért a fizika könyvet és kiderült, hogy nem lesz. Visszaadni nem lehet, mert már nem árulnak az iskolába könyveket ugyhogy bebukták a pénzt (még jo hogy lemaradtam a könyvásárrol).
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1969 Dátum: 10 szep 08, 16:29:11 »

Hát nekem most idén egész kis prima órarendem van

Hétfő:  1. Szlovák irodalom, 2. Biosz szeminárium, 3. Német, 4. Matek, 5. Társadalom ism., 6. Magyar irodalom éretségi előkészítő, 7. Kémia sz. 8. Kémia sz. (9.) Kémia sz.
Kedd: 1. Szlovák nyelvtan, 2. Matek, 3. Biosz, 4. Angol nyelvtan, 5.  Biosz szeminárium, 6. Magyar irodalom, 7. Ofői
Szerda: 1. Szlovák irodalom éretségi előkészítő, 2. Angol nyelvtan, 3. Fizika, 4. Német, 5. Magyar irodalom, 6. Társadalom ism., 7. Tesi, 8. Tesi
Csütörtök: 1. Biosz, 2. Fizika, 3. Biosz szeminárium, 4. Matek, 5. Angol tudás felmérő óra, 6. Magyar nyelvtan, (7.) Szak társalgás
Péntek: 1. Szlovák nyelvtan éretségi előkészítő, 2. Magyar nyelvtan éretségi előkészítő, 3. Biosz szeminárium, 4. Angol éretségi előkészités, 5. Esztétikai nevelés (itt a pénteki utsó óra dögunalom nincs osztályozva és fárasztó)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #1970 Dátum: 10 szep 08, 17:41:28 »

Az én órarendem sem valami überkafadejó mivel szerdán 8 órám van (szerencsére utolsó négy gyaksza és ott nem tartunk szünetet így elöbb elmehetünk) de én legaláb örülök hogy 10-re végre áttettek minket a laborfojosóra és így a tanári is kicsit távolabb került tőlünk, de sajna minden reggel fel kell mászni az épület legfelső emeletére.
hatalmas nagy segítséget kérnék tőletek: tud valaki balladát írni (az irodalmi verses műfajról  beszélek) mert a tanár kitalálta hogy kell írni mindenkinek egyet de fogalmam sincsen hogy miről írjak Szomorú .

<értelmező kéziszótár:
gyakzsa: gyakorlati óra (nekem speciel laboratóriumi gyakorlatok de ezt nem szeretem mondani meg irogatni mert hülyén hangzik)
és igen szakközépbe járok>
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1971 Dátum: 10 szep 08, 17:53:21 »

Nekem is kellett tavaly balladát irnom + még valami más hüjeséget is. Énse tudtam mit csinálni igy hát 1 megoldás maradt:Google
2 nap volt asszem mikor találtam 1 ojan balladát amit a magyar tanár biztos nem ismer. Amikor kijavitotta 4-est kaptam. Még meg is kérdezte h egyedül irtam e.

A mi termünk a 2.-on volt (2 emeletes az iskola), most 11.-re az elsöre kerültünk a tanárival szembe, ez nem is zavar minket. Kárpotlásul ugy vannak elrendezve a padok (2személyesek) mintha 2pad lenne 1 (remélem érthetö Mosolyog ), ezért 4-en ülünk 1más mellett (a régi termünkbe 3-mas padok voltak). Ennek csak 1jo oldala van, hogy több a puskázási lehetöség Nyelvesít Nyelvesít
Tavaly elég jo volt az átlagom 3,5-4, ott 6-an dolgoztunk össze 1 dogánál (mateknál mindenki rolam másolt...), most igy 8-an fogunk szoval az átlagom csak emelkedni fog Mosolyog.

Nekem is lenne 1 kérésem/kérdésem: valaki tudna nekem PÜ-ben küldeni 1 linket ahol olvasonaplok vannak? mert idén vagy 30-31 regény-t, novellát, stb-it kéne kiolvasnom...
Jah, de ojan kéne ahol le van irva a cselekmény, a szereplök jellemzése + az iro mondanivaloja (vagyis valami ijesmiröl beszélt a tanár Mosolyog )
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 08, 18:02:09 írta laci1005 » Naplózva

notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #1972 Dátum: 10 szep 08, 18:13:41 »

a padok elrendezése nekem teljesen érthető.
laci1005 lehetséges hogy emlékszel a balladának a linkjére? ha igen és leis irod nekem azt naon megköszönném dea nem az sem baj.
mi viszonylag kevesen vagyunk suliszinten (24) bár a mostani 11.A-sok csak 17-en vannak szóval seemmi gond nincs osztálylétszámúlag (bár én még mindig szórnék ki néhányat az osztályomból)
a padok nálunk sajna 3 oszlopban vannak beszúrva és a tanári asztal is olyan helyen van ahol mindent látni szóval a puskázás alapból kilőve bár én amúgysem puskáznék elvből.
Meg 1 terem van ahol tudnék puskázni azis a szomszéd terem ahol a föci van tartva (nemtom miért ott ugyanolyan mint a mienk csak nincsen a falon egy gázcső és máshelyen van a tanári asztal) de a föci tanár az sajnos olyan hogy ha kicsit félrenézek a szememmel aztis kiszúrja és dogánál rögtön puskázok és 1-es
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1973 Dátum: 10 szep 08, 18:39:33 »

Ha megtalálom a linket akkor belinkelem vagy elküldöm PÜ-ben.

Engem is pont lát a tanár, de ügyesen kell csinálni Mosolyog én 5. ota 1 mondtatot nem tanultam meg, majd most fogok visszaállni Mosolyog
Mi általába szünetbe megbeszéljük, hogy ki hivja magához a tanárt (itt a másik padsorra gondolok) és igy bármikor lehet puskázni.
Tegyük fel szolok neki, hogy jöjönn ide mert nem értem a kérdést (ablak mellett ülök), addig aki a terem másik felébe van kitudja irni amit akar. Utána ö hivja oda, addig én másolom ki amit akarok Mosolyog
8.-ba még irodalom vizsgán is puskáztam Nyelvesít. Kaptunk 1 könyvet, hogy abbol 1 verset nézzünk át (meg kellett volna elvileg vizsga elött tanulni, de volt ott annyi idö, hogy ott is meglehessen) + lehetett a könyvböl pár dolgot kiirni (én Az Egri csillagok-bol irtam, de nem olvastam). Nah én belelapoztam a könyvbe és volt 1 jegyzet az egri csillagok-bol (mijen szerencsés vagyok Nevet ) azt szépen kimásoltam nagy nehezen, mert 3tanár + az igazgato volt bent. Odavittem a vizsgáztato tanárhoz, mondtam pár dolgot (amire emlékeztem), elolvasta azt megszolal, hogy 4-es Nevet .

Pü-ben küldök 1 linket, nem tudom mennyi balladát ismer a magyar tanárod, remélem jo lesz Mosolyog

Jah és még valami: a puskát érdemes a telefonra rakni mint kép és képernyö kimélönek kirakni, igy csak 1 gombnyomás és máris "én csak az idöt néztem"
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 08, 18:50:41 írta laci1005 » Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1974 Dátum: 10 szep 08, 19:50:21 »

Volt már jobb órarendem is:

Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1975 Dátum: 10 szep 08, 19:58:40 »

Mi jót tanulsz, hogy ennyi infód vagy?

én prog. tervező informatikus-onn vagyok az ELTE-IK-en, 1. éves, a kötelező tárgyakat vettem csak fel (pontosabban a gólyáknak automatikusan felveszik a kötelezőket 1. félévre), az ajánlott még a jogi ismeretek és a közgazdasági ismeretek, de ezeket bármelyik félévben el lehet végezni, csak feltétel a diplomához



(a péntek nem lemaradt... pénteken nincs órámx)
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 08, 19:59:12 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1976 Dátum: 10 szep 08, 20:13:47 »

Semmi jót nem tanulok. Nevet
PTE-PMMK-n vagyok mérnökinfós. 3. félévem kezdtem meg. És első héten nincsenek gyakok, szal se ma se holnap nincs suli. Mosolyog
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1977 Dátum: 10 szep 08, 21:10:18 »

Nekem az első hét az hétfőn kezdődikXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1978 Dátum: 10 szep 09, 09:53:41 »

Ezt nem értem mire írtad. Hmm? Nekem is.
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1979 Dátum: 10 szep 09, 11:10:03 »

Félreértettelek akkor, bocsiXD
"És első héten nincsenek gyakok, szal se ma se holnap nincs suli"  úgy értelmezte, hogy neked ezen a héten nincsenek gyakorlatok (de előadások vannak)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!