24 szep 28, 06:16:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419676 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #1605 Dátum: 09 szep 02, 20:42:15 »

Mindenki élvezi már rögtön a középsulit?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1606 Dátum: 09 szep 02, 20:44:58 »

Nem feltétlenül élvezi rögtön. Hümm-hümm
Én Magyar-Angol kéttannyelvűbe járok.
Most kezdem a második évet, azaz 10.-es vagyok és a 9.-es anyagot vesszük. Kúl
Tavaly naon faja volt, heti 18 angol óra, meg elvétve néhány más, de idén, már normalizálódtak az órák, ráadásul a töri, a biológia, és a matek angolul megy. smirksweat
Az idei nem lesz egy egyszerű menet. Technikai KO
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1607 Dátum: 09 szep 02, 20:47:19 »

Én már élvezem Nevet Tavaly óta ittvagyok szóval jó ésés szeretem *-*
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #1608 Dátum: 09 szep 04, 13:45:38 »

ma az egyik - eddig ismeretlen - osztálytársam elhozta a NARUTO-s rajzait és egy csomóan érdeklődtek iránta. Szóval ez még új nekem, eddig hozzá voltam szokva, hogy nem népszerű az emberkék között errefelé az anime/manga.
Ééééés véége az első hétnek!! Nehéz volt, de túléltem... =) és matekból máris egy teljes oldal van feladva leckeként... plusz még a hittan... áááh xD nem is tudok nagyon fellépni csak úgy gyorsan átfutok az új hozzászólásokon aztán megyek is.
A buszozás egy nagy kínlódás... tegnap az egyik volt osztálytársam felszállt a buszra, de a táskája meg kint ragadt xD
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1609 Dátum: 09 szep 04, 18:18:21 »

Mindenki élvezi már rögtön a középsulit?
Ez legalább olyan költői kérdés lesz mint a teid és minden sértés nélkül de:
Te hülye vagy?xDD Én már most utálom pedig még egy rendes óránk nemvolt az osztály egy gyökér egynaaagy gyökér pl egyik srác Gólyatáborba frankón elhitte hogy megidéztük Jacksont ikszdé nah azóta az ó neve csak Jacko ikszdé a többi meg idióta xDD a tanárokról ne beszéljünk főleg az örőfől és a csodás Poénjairól: Miaz Cd-k egymezőn?
- Disckrét ^^
Am ha már tömeg közlekedés akkor futok a villamoshoz és átugrom azt a korlát szirsz*rt és becsípődött valami az ideg és kvára fáj a hátamxD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #1610 Dátum: 09 szep 04, 19:12:02 »

Hát persze hogy élvezem...semmit se csinálhatok de a társaság jóó Nevet
Naplózva

memories last forever. <3
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1611 Dátum: 09 szep 04, 20:43:13 »

Pesten a Terézvárosi Kéttannyelvüben elvileg van. Vagyis, amikor még oda jártam, volt japán oktatás. Azóta már szétment a gimi és az általános, szóval nem tudom mi a helyzete.

A Terézvárosi Kéttannyelvűt több év alatt beolvasztották a Szinyeibe az Erkellel együtt. Én 10kes voltam a Szinyeiben amikor ezt megtették... Már nincs japán nyelv oktatás hiszena  Szinyeiben ez nem volt hagyomány...

Én most lettem egyetemista az ELTEn. Nagyon tetszik az egyetem már a gólyatábor is csúcsszuper volt. De akkora az épület h. tuti hétfőn eltévedek... Csak olyan fura mivel én nyolcosztályos gimibe jártam ezért már nagyon rég éltem át milyen új helyre járni új arcokat és új stílust megismerni...Én részemről nagyon örülök h. vége a középiskolának...
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 20:43:48 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #1612 Dátum: 09 szep 04, 20:56:54 »

Hú..benéztem a topicba és mit látok? Egy volt szinyeis.. Nevet kicsit meglepődtem xD jelenleg én is ott tanulok,ebben az évben fogok végezni..és hogy kicsit a témához is hozzászóljak: én a jövőben mindenképpen olyan munkát szeretnék,ami állatokkal kapcsolatos (az emberekhez nincs türelmem xD) és a nagy álmom a Szent István állatorvosi lenne,azon belül is a zoológiát céloznám..de az álmon van sajnos a hangsúly,mert elég húzós felvételi pontok vannak,és olyan érzésem van,hogy semmi esélyem sincs smirksweat dehát próba cseresznye,ha nem megy,megyek vidékre.
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1613 Dátum: 09 szep 04, 21:12:53 »

Wow egy Szinyeis milyen kicsi a  világ... Nevet Nevet Melyik osztályba jársz? Én tavaly 12.Bés voltam.
Ha adhatok vmilyen tanácsot csak annyit mondanék, hogy semmiképpen sem add fel még ha húzosak is a pontok akkor sem! Egy Szinyeis osztálytársamat felvették a BCE nemzetközi gazdálkodásra annál nem lehetnek húzosabbaka  pontok és hát ő is csak abból tanult keményen amiből emelt szintezett. Középszinten sem árt tanulni (főleg típus feladatokat oldani) de számíthatsz arra h.-a  tanárok nagyon  nagyvonalúak lesznek és mindenre megadjáka  pontot ahol csak lehet(saját tapasztalat). Olyan gyerek aki 11. végén bukott magyarból az érettségin 4-est kapott. Jah és a nyelvizsgával lehet még pontokat szerezni! Pojén S ha lehetséges csak annyi emelt szintet csinálni amennyit feltétlenül muszáj..
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 21:16:13 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #1614 Dátum: 09 szep 04, 21:21:20 »

Én most a becses 12. A osztály egyik lelkes tagja vagyok.. xD tehát mi tulajdonképpen már találkoztunk Nevet
Feladni természetesen semmiképp nem fogom,mindenképp jelentkezni fogok, járok biológia fakultálásra is (idén mondjuk volt egy kis gond az órák megbeszélésénél,de megoldódott),alapból meg nem vagyok rossz tanuló,csak hallok meséket innen-onnan,hogy ilyen meg olyan kitűnő tanulókat nem vettek fel oda..és mivel én elég önbizalomhiányos vagyok,ezért itt rendesen megijedtem,de ettől függetlenül mindenképp leadom a jelentkezésem. Nyelvvizsgával meg egyenlőre nem állok sehogy,pedig kéne lassan alkotni valamit smirksweat
És köszönöm a bíztatást *-*
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1615 Dátum: 09 szep 04, 21:37:34 »

Hát igen mivel hasonlóan 8.osztályosok és pontosan egy évfolyam különbség... Szóval biztosan láttuk már egymást legalább folyóson...
Hm nálunka  kitünők mind bejutottak az áhított egytem áhított szakára sőt a nem kitűnök közül is rengetegen (pl. én) (jó a BME pontszámai nem magasak és osztályomnak nagyrésze oda ment...). Ha vki rendesen végig csinálja az évet és a 2 tárgyára figyel illetve a 15 próbaérettségis maxim kiadós könyveket forgatja annak nem esik bántódása... Mosolyog . Hiszen van nekünk 5 BCEsünk is és az 5 ember közül csak egy volt kitünő tanuló a többi csak jól meghajtotta a két felvételi tárgyat mega  nyelvizsgákat...Jah és csomóan raktak 2 nyelvvizsgát egy év alatt... Nekem pl. az angol csak márciusban sikerült...Szóval mindenképpen hajrá!!! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 21:38:37 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #1616 Dátum: 09 szep 04, 21:45:59 »

Hát ha a 2 nyelvvizsga nem is jön össze (a német annyira nem fekszik),de az angolt mindenképpen meg kell próbálnom. Azzal viszont az volt a gond,hogy az előző tanárom,aki eddig 7 évig tanított (Pali bácsi,gondolom ismerős Nevet) hát hogyismonnyam...nem tanultunk tőle túl sokat Nevet és most megkaptunk egy olyan tanárt,akinél vért fogunk izzadni,de legalább megvan az esély,hogy tudni fogunk angolul Nevet suli után pedig az olasz nyelvet szeretném megtanulni,és esetleg abból is egy nyelvvizsgát,de ez még a jövő zenéje Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1617 Dátum: 09 szep 04, 22:06:53 »

Pali bá....Jajjj jesszus smirksweat smirksweat smirksweat
S ki az az új? Remélem nem Kőszeginé mert az egy állat minket 11 második félévben vett át és ha vkit utálok hát ő aza  személy még akkor is ha sajátos stílusával kitaposssa az emberekből  nyelvvizsgát emberileg akkor is egy senki---
Én az angolt folytatom próbálok felsőfokut szerezni belőle (sztem ezzel kicsit túl nagy fába váktama fejszét de azért remélem egy 2-3 év alatt talán összehozom főleg aza  bajom h. németes lévén úgy beszélek angoul minte gy német ami ugye hát nem felsőfokú szint) ...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #1618 Dátum: 09 szep 04, 22:25:35 »

De,telitalálat Nevet ő az új angoltanárunk Nevet gondolj bele,Pali után Kőszeginé,kicsit bedobtak minket a mély vízbe,hadd fulladjunk meg xD de úgy vagyok vele,hogy egy évig ki fogom bírni. Az angol felsőfokú tényleg nagyon nehéz,én azzal már meg sem próbálkozom,pedig 11 év után elvileg a kisujjamból kéne kiráznom,dehát a 3/4 angol tanulmányaimat Palesznak "köszönhetem"..
De ha a német már nem kell,és az angolt akarod majd használni,akkor próbáld meg "elfelejteni" a németet,és feküdj rá az angolra..de ha eleget gyakorolsz,akkor menni fog,nem olyan nehéz ez a nyelv sztem Mosolyog
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1619 Dátum: 09 szep 04, 22:36:34 »

Vhogy sejtettem h. Kőszeginé az a ilyen meg olyan kemény leszek dumával.....Nem kell annyira komolyan venni nem olyan kemény mint ahogy első órákon mutatja... Fuh hogy én h. utáltam az óráit és az egész szeméylét jó ez kölcsönös volt...Illetve egész évben az volt  aprogram h. egymásra vicsorogtunk...Képes volt nem fotózkodnia  tablóra miattam... De azért leérettségiztem nála 4-re s majdnem 5 lett csak nem adta meg mert nekem nem...
Úgy felejtema  németet h. minden mangát angolul olvasok és minden animét angolul nézek...Jah meg tavaly minden német órán rajzolgattam szép Bleaches képeket... Nevet Most meg már nincsenek német óráim... Hála az égnek... Nevet Köszia  biztatástXD
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 22:42:27 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!