24 szep 28, 00:09:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419356 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kankurou0124
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Lőtéri döglött kutya xD


« Válasz #1560 Dátum: 09 júl 20, 12:51:09 »

fegyvertartás...mondd, hogy csak Airsoft, vagy hasonló és nem frankón egy 9mm-el ment suliba
netán légpuska, vagy mi? :S
xD
Nem. Éles fegyver golyót hozott be... Ami ugye veszélyes is, de hallottam, hogy volt náa illegálisan pisztoly. Amúgy folyamatosan hozta be az airsoft cuccokat... Pontosan
Nem százas a csávó Nyelvesít
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1561 Dátum: 09 júl 28, 09:02:36 »

De koleszosként több lehetőséged van, mint bejárósként..folyton azon izgulni, h le ne késd a buszt, vagy amivel mész.. Hümm-hümm

El vagy tévedve. És fogsz még csalódni, hidd el...

Jahm, meg nehogy már meghatározzák hg mikorra kell este visszamenni a koliba, vagy hogy van..
 

Hogy érted, hogy nehogy megszabják? Ott mindent, szó szerint mindent megszabnak.  Lesütöttszemek
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 28, 09:04:28 írta Saphira » Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1562 Dátum: 09 júl 28, 09:44:06 »

Kicsit visszaolvastam, és csodálkozva látom hogy egyesek mennyire el vannak tájolva, és mennyire rózsaszínben láják a jövőt.. Hmm?

Gyümi bocs, de ezen szakadtam:
Jahm, meg nehogy már meghatározzák hg mikorra kell este visszamenni a koliba, vagy hogy van..
xD
Bár annyiból jó, hg nem tudják szülők hg wtf? Ohh My God xD úgyértem önállósodsz kissé. Lesütöttszemek
Amúgy amiket mondtam melók, nem kell komolyra gondolni.. Szórólap osztogatás, fagyis, kóstolóra behívó nemtom mi.. xD
Vasárnap este bevakerolsz a koleszba, és bevackolsz...
0. Este 9-10óra: Létszámelenőrzés, takarodó...
1. Ébresztő 6-kor
2. Fél 7-ig felöltözöl, megágyazol!
3. Fél7-7 óra között reggeli a menzán.
4. 7-fél 8.között Sipirc az iskolába
5. Tanításnak vége 2 óra körül, vakarsz vissza a koleszba, mert vár a kaja a menzán...
6. 3-ig van időd kajálni... Addig nem ettél estig koplalsz...
7. 3-4-ig sportfoglalkozás, pihenő, azt csinálsz amit akarsz...
8. 4-6-ig fullstréber módon tanulsz a nevelőtanárok felügyelete alatt...
9. Este 7: Vacsora... Vagy ehető vagy nem... De megeszed..
10. 7-9-ig: Kimenő! Tanári engedéllyel! Császkálsz a városban moziba mész, stb...
11 este 9-10 óra létzámellenőrzés, takarodó...

Szóval ez egy koleszos élete 1 egész tanéven át...

Ja.. Az iskola, és főleg a kolesz kapcsolatban áll majd a szüleiddel... Késel a kimenőről? szankciók, és anyukád kap egy levélben tájékoztatást...

Miroku.. Gratula a választáshoz... Kifogtad Békéscsaba legkeményebb iskoláját! De az a legjobb a Rózsa után... Hümm-hümm A mellette lévő Kós-ba jártam... Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1563 Dátum: 09 júl 28, 09:46:21 »

Ezért örülök hogy az én sulim innen fél órára van és nem vagyok koleszos Nevet Nah ha Egerbe mentem volna... =/ Koleszt nagyon nem bírnám ki.
Inkább örüljetek hogy még jó életetek van xD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1564 Dátum: 09 júl 28, 09:52:25 »

Ááhh, Gabesz én jobbat tudok.  Nevet Nevet Én örülnék, ha ilyen - általad leírt - koliban kéne szenvednem.  Nevet Ezt figyeljétek:

6:30, Ébresztő. A takarítónő átrobog az épületen és mindenhová bekiabál.
7:00, Ima (WTF? Utálom a kereszténységet. [Senki ne sértődjön meg  Lesütöttszemek ])
7:05, reggeli
7:30, irány a suli
7:50, beérsz suliba
8:00, megkezdődik a suli. xD
A koliban 15:10-ig vehetsz igénybe kimenőt. Eddig császkálhatsz a városban, vásárolgathatsz, mozizgathatsz, de 15:10-re szigorúan vissza kell érned. Ezt sajnos nem veheted igénybe a következő napirendi pont miatt.
17:05, suli vége.
17:25, beérsz koliba.
17:26, lemész tanulóra.
19:00, tanuló vége
19:30, szentmise (ohhmygod)
20:00, vacsora
20:30, fél órás szabadidő. Megengedik, hogy lezuhanyozz. Már ha találsz magadnak szabad fürdőt...
21:00, Esti ima (Atyaég)
21:30, lámpaoltás és jó éjszakát mindenkinek. Lesütöttszemek

Szóval mit nem határozhatnak meg?  Hümm-hümm


Egerbeee? :O Melyik suliba Viir? *__*
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1565 Dátum: 09 júl 28, 09:59:39 »

megnézem mert a nevét már elfelejtettem xD
http://www.szent-lorinc.hu/ ha jól emlékszem ez volt az,de gimit is néztem http://server.eszeg.sulinet.hu/
Csak még mielőtt leadtam volna a papírokat rájöttem hogy inkább maradok Pesten.
WÁááá egyházi suli?Na én ott megpusztulnék,igaz hogy meg vagyok keresztelve de templomot csak vészhelyzet esetén vagyok hajlandó látogatni...ami azt jelenti hogy a számomra oly' fontos táborban ahova már csak a haverok miatt megyek :"D
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 28, 10:01:44 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1566 Dátum: 09 júl 28, 10:04:59 »

Szent Lőrinc?

Érdekes, fél életemet Egerben töltöm és még nem is hallottam róla. xD Vagyis ismerem, csak még nem mondtak róla semmit, hogy milyen iskola. De legalább tudom hol van.  Nevet

Amúgy Viir szerintem jól döntöttél. Itt semmi "szenttel" kezdődő helyre nem szabad jelentkezni. xD

Bár, kár, hogy nem Egerbe jöttél. Az Egriek igazi csillagok.  Kúl De áhh, csak egy hülye jönne el Pestről Egerbe. xD Pl. van egy csaj, aki Pest mellett lakik, és csak két hetente tud hazajárni, mert olyan sokat kell neki utazni... xD
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1567 Dátum: 09 júl 28, 10:10:21 »

Hát én is Pest melletti vagyok,Egerbe viszont egyszer jó lenne elmenni,apukám ott lakott 15 évig és sok jót mesélt róla ^^
Hát igen ilyen Szent helyekre nem érdemes bejárni,aki nem ilyen apáca vagy pap életstílusú,mint például én (xD) annak nem ajánlatos Nevet
Volt osztálytársam 6.ban ment el egy ilyen suliba,bár nem saját akaratából hanem az anyja erőltette >_< ahhoz képest  a csaj csőrocker,mansont hallgat és apácák tanítják szóval érdekes  Hümm-hümm
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1568 Dátum: 09 júl 28, 10:12:32 »

Saphi egyházi fenntartású a koli? Mosolyog Mondjuk kemény... De ki lehet bírni... Rendre, fegyelemre nevel, ami a mostani kölyköknek otthon nem adatik meg... Hümm-hümm

+Ha mákod van akkor jó buli is! Mosolyog

Én speciel munkát keresek... Nem sok sikerrel... smirksweat Kéne valami jóü meló ahol nem szakadok meg a munkától, de dől a lé... >.<#

Volt egy haverom, aki Pécsről járt Békéscsabára suliba.. Havi 1szer járt haza... Lúzer...
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #1569 Dátum: 09 júl 28, 10:18:14 »

Én is most munkát keresek, ezen a héten vagyok a mostani munkahelyemen utoljára. Jól fog jönni már egy kis váltás. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1570 Dátum: 09 júl 28, 10:20:28 »

Engem nem vettek fel diákmunkára =/ bár mondjuk jó még 15 vagyok,de már csak 6 napig *___* majd jövőre megpróbálom újra ^^"
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1571 Dátum: 09 júl 28, 10:26:37 »

Hm akkor a Debrecenbe való 300 kilóméteres utazásom 5-6 óra vonatozással nem is lesz olyan vészes. Hmm?
--
Bankrabló - sok pénz, nem szakadsz meg, na néha futni kell egy 50 kilós pénzesszatyorral de gondolom eez nem probléma.

--
Na én meg sajna nem tudtam nagyon vállalni nyári munkát, mert oda oda jutok, de az hogy hazafelé estétől hajnalig várhatok az állomáson. >.<#
Naplózva

seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1572 Dátum: 09 júl 28, 10:27:32 »

Hát még a 18 felettieknek sincs manapság sokkal több esélyük, tapasztalat sajnos xD
De azért próbálkozni még lehet, csak szerintem még tavasz elején érdemes beiratkozni, hogy nyárra találj munkát. Jah valahogy úgy, én is rosszul csináltam. :/

Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1573 Dátum: 09 júl 28, 10:34:34 »


Gyere ide, ott laknak nagyimék Pirul.....
Igaz, ide havi egyszer járok... Dehát, csak két busszal több xD.....36-os kivisz Lőrincig ^^".
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1574 Dátum: 09 júl 28, 10:36:35 »

Ó, bazz "Welness Oktató Központ" xDD
De utálok én minden ilyen wellnesst, meg fitnesst, meg hasonlót. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!