24 szep 28, 04:09:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419501 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Amyra88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #1140 Dátum: 08 aug 31, 17:39:52 »

De jó neked. Én egy héten háromszor megyek nyolcra, amihez ötkor kell kelnem. De legalább pénteken nincs órám. Nevet Azért a keddek érdekesek lesznek: reggel nyolctól este hétig leszek bent. Nem tudom, hogy fogom kibírni. :/
Naplózva

A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak.
- Albert Einstein

A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #1141 Dátum: 08 aug 31, 17:47:57 »

Amyra88 neked csak annyit h : TTe urrrr isten, én belehalnék.
Am a ulira az a reakcióm h nnnnnnnnnnneeeeeeeeeee, ffffuuujjj és h nem hiányzott...inkáb dolgoznék...
(egy dolog ami miatt várom az a hülyülés a haverokkal) >.<#
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1142 Dátum: 08 aug 31, 17:55:48 »

Hát nekem ost Ritka pocsék hangulatom van emiatt...  :/
A héten 3-szor lesz 0. óra, ráadásul lehet, h lesz oan nap, amikor 0. és 6. óra is lesz, szal mégjobban nemtom kialudni magam, és mégkómásabb leszek. Meg ez az egész r*hadtul levitte a hangulatom...  Neeem
Naplózva
Black Saibot
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89

Dragon Ball MEGA PACK!


WWW
« Válasz #1143 Dátum: 08 aug 31, 19:59:14 »

Hát én kíváncsi leszek az órarendemre, h lesz, ugyanis most be fog jönni a filozófia, no meg felvettem a tesi faktot, szal, sztem eléggé be leszek táblázva... Jesszusom, teljesen kész leszek, még angol tanfolyamra is kéne mennem, utána meg edzés (novemberig bele akarok húzni, mert az OB aranyérem ebben a korosztályban felvételin plusz pont Mosolyog ), szal kicsit túl leszek hajtva, de lehet, hogy meg fogja érni ez a kínlódás Mosolyog
Naplózva

Csatlakozz a Darkwork Production FB csoportjához!

http://www.facebook.com/DarkworkProduction
Hiei
Vendég
« Válasz #1144 Dátum: 08 aug 31, 20:06:54 »

Hmm óra rend én remélem olyan lesz mint eddig voltxDD nincs első meg második órámxDD éws 7. órában tewsi vagy valami logható tantárgy legyenxDD akkor csak napi 2 - 3 sza*t kell végig ülömxDD.
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1145 Dátum: 08 aug 31, 21:20:12 »

Neeee...nemakarooook T_T
Kérem vissza a nyarat T_T
Hülye előkészítők is lesznek...váááááh T_T
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1146 Dátum: 08 aug 31, 21:21:31 »

látom várjátok már a sulit én is várom annyira hogy  Lehánylak nagyon yoo lesz ennyi pihi után visszarázódni  :/
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1147 Dátum: 08 aug 31, 21:28:14 »

Na jah, fene a pofáját az iskolának. Mindentől megfoszt.
- Az éjszakai gépezéstől. (ebbe beletartozik a korlátlan óraszámú gépezés nappaltól akár hajnalig xD)
- A szabadidőm, a tanulással fog elmenni.
- Hetente nem igen mehete el moziba. max. majd 7végén.
- Korán kell lefeküdni. (bár elég ha azt mondod anyucinak, h mész aludni,becsukod az ajtódat, leoltod a lámpákat és közben képezel. Ördögi ha rajta kap, akkor... pechxD)
- sötöbö... sorolhatnám reggelig, csak akkor rajta kap anya, h gépezek, és akkor pechem lesz, x'D
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1148 Dátum: 08 aug 31, 21:45:09 »

sztem túl lehet élni a sulit ez az élet része ikszdé és képzeld ha kikerülsz az ún nagybetűs életbe akk szart s fog érdekelni h te most nyáriszünetet akarsz nem lessz nyáriszüneted sokkal kevesebb szabadságod lessz amit kivehetsz ésdolgoznod megkell h megélj ha csak nem akarsz háztartásbeli lenni de ott is elkell végezni a házimunkát stb.
suli jó és minden nap egyszer csak vége és utánna mehetsz hát a haverjaiddal oda ahova csak akarsz...

ennyi...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1149 Dátum: 08 aug 31, 22:00:46 »

van különbség én pl szivesebben dolgoznék már alig várom a nyári munkákat is imádom. most is csak azért nem voltam mert érettségi előtt megfogadtam hogy ha meglesz akkor ezt a szünetet csak pihenéssel töltöm és így is lett.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1150 Dátum: 08 aug 31, 22:06:15 »

én is szeretek dolgozni és alig várom hogy már magam keressem a kenyérevalót stb. de mégis a suli az élet velejárója és amilyen világban éllünk szükséges ha jól akarsz élni h tanulj viszont kétkezi munkásokra is szükség van igaz de ott meg ott vannak az inasképzők stb (szakácsiskola, kozmetikai, fodrászképző stb) szal mindenkinek kell tanulni meg minden te választod mit akarsz majd kezdeni az életeddel de suli az mindenképp a része amit el kell viselni... 
én pl néha gondolkozom h tök jó lett volna szakácsnak menni vagy fodrásznak de ezt td gimi után is kitanulhatm Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1151 Dátum: 08 aug 31, 22:17:57 »

hmm van benne valami Mosolyog engem nem igazán érdekel hogy jön iskola ha nem akarom is jön az magától Mosolyog aztán meg túl lehet élni nem egy katasztrófa idén leérettségizek állítólag xDxD aztán utána meg ahogy jön
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #1152 Dátum: 08 szep 01, 10:35:12 »

Egész jó az órarendem Nyelvesít pénteken nincs első 3 órám, így csak 10re kell bemennem xD aki már tavaly érettségizett angolból, vagy most fog és már osztályozózott annak 4 órája nincs xD szal nekik meg 11re kell menniük, a piszokmázlisták xD
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1153 Dátum: 08 szep 01, 12:18:47 »

na nekem is megvan az órarend 4 nap gyak szal 4 szer 5ös busszal meek háromnegyed 6 ra...  meek xD másik 6 napon meg első óra -.- is van.
viszont csak egyszer van 8. órám  Pattog persze ebbe a gyak nem tartozik bele xD
tavalyihoz képest sokkal jobb Nevet

am jó napot Mosolyog és első nap yoooo volt Nevet ahogy az igazgatónk mondta
jó volt látni a az ismerősöket akik arcán biztató mosoly terült el xD bár én ezt inkább láttam fintornak de mindegy ikszdé
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1154 Dátum: 08 szep 01, 12:30:49 »

hát 8.után elég szar azórarend...nincs 0.órám hálistennek de 3x van 7. -.- áh....viszont valszeg Töriből mg angolbol majd előrehozott érettségit csinálok és akkor lehet hogy...azleszmint Ayakáéknál? *.* tyűűremélemx"D mondjuk töriből tuti nem de..angool *.*
Naplózva

Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!