24 szep 28, 06:13:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419647 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1125 Dátum: 08 aug 27, 22:51:44 »

Hunfalvyba Japán-Angol tagozatra^^
Remélem felvesznek^^

Hehe én odajártam.  Nevet Csak nem arra a szakra, mert az nulladik évfolyam én meg egyből elsőben kezdtem.  Mosolyog
Nagyon jó kis suli volt, jaj azok a régi szép idők.  Mosolyog
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1126 Dátum: 08 aug 28, 00:31:00 »

Anyu is odajárt többek között ezért szeretnék énis odamenni^^
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1127 Dátum: 08 aug 28, 08:38:35 »

felvételitől nem kell tényleg parázni...

ehh, ma délelőtt el kell kezdenem a német házit amit a nyárra adtak fel, de az a probléma, h semmit sem tudok Gondolkozik
Naplózva
vera15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12

Rikaaah^^


« Válasz #1128 Dátum: 08 aug 29, 19:47:26 »

uh én most kezdem a 9.et a harsányi jános gazdaságiban angol közgázon 12 év német után...^^
Naplózva

Aki fél az alkoholmérgezéstől, ne igyon mérgezett alkoholt...
Black Saibot
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89

Dragon Ball MEGA PACK!


WWW
« Válasz #1129 Dátum: 08 aug 29, 20:50:13 »

Uhh, basszus, én meg elkezdhetek készülni érettségire szeptembertől, nagyon nem vártam ezt az időszakot... :S És most nagyon bele kell húznom, mert ahova jelentekezni szeretnék, ott 398 ponttól vették fel az embereket ebben az évben (ELTE rekreációs kar). Nem is tudom, hogy fog ez menni a sporttal együtt...  :/
Naplózva

Csatlakozz a Darkwork Production FB csoportjához!

http://www.facebook.com/DarkworkProduction
bogár-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #1130 Dátum: 08 aug 30, 12:54:58 »

én ezért nem focizok 1 éve
Naplózva
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #1131 Dátum: 08 aug 30, 13:18:37 »

Uhh, ****us, én meg elkezdhetek készülni érettségire szeptembertől, nagyon nem vártam ezt az időszakot... :S És most nagyon bele kell húznom, mert ahova jelentekezni szeretnék, ott 398 ponttól vették fel az embereket ebben az évben (ELTE rekreációs kar). Nem is tudom, hogy fog ez menni a sporttal együtt...  :/

Pedig, ahogy elnéztem a mostani ponthatárokat (bár be kell, hogy valljam ezeket már nem igazán értem Neeem), ez nem is számít olyan nagyon soknak. Ha van nyelvvizsgád és nyertél legalább egy olimpiát, akkor nyert ügyed van. Nyelvesít Pojén
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 30, 13:22:40 írta Der Teufel » Naplózva
Black Saibot
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89

Dragon Ball MEGA PACK!


WWW
« Válasz #1132 Dátum: 08 aug 30, 19:05:10 »

Uhh, ****us, én meg elkezdhetek készülni érettségire szeptembertől, nagyon nem vártam ezt az időszakot... :S És most nagyon bele kell húznom, mert ahova jelentekezni szeretnék, ott 398 ponttól vették fel az embereket ebben az évben (ELTE rekreációs kar). Nem is tudom, hogy fog ez menni a sporttal együtt...  :/

Pedig, ahogy elnéztem a mostani ponthatárokat (bár be kell, hogy valljam ezeket már nem igazán értem Neeem), ez nem is számít olyan nagyon soknak. Ha van nyelvvizsgád és nyertél legalább egy olimpiát, akkor nyert ügyed van. Nyelvesít Pojén

Hát olimpiát nem, de OB-t már nyertem Nevet Am ha nyernék olimpián, akkor bárhova felvennének egyből Nevet De szerintem ott, ahova én szeretnék menni, ott  magas volt a pontszám, és én a 3. évvégét elcsesztem egy kicsit (3,7)...
Naplózva

Csatlakozz a Darkwork Production FB csoportjához!

http://www.facebook.com/DarkworkProduction
Amyra88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #1133 Dátum: 08 aug 30, 19:16:00 »

Attól, hogy a 3. évvégéd nem lett jó még lehet magas pontszámod. Az évvégi jegyeim nekem sosem voltak jók (szerintem), de a két felvételi tárgyból jó lett az érettségim, így egész jó pontjaim lettek. Pedig eleinte nagyon aggódtam, hogy nehéz lesz az emelt matek, de nem volt olyan vészes. Mosolyog
Naplózva

A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak.
- Albert Einstein

A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.
naneth
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


WWW
« Válasz #1134 Dátum: 08 aug 30, 19:39:10 »

A felvételi nekem se sikerült :/
De én művészeti egyetemre mentem, ahol rosták vannak, és bevallom a belsőtereim télleg ne ma legjobbak, de most van 2 évem, mert naná h kétévente induló szakot jelölök meg, és akarok mindenáron, de sztem nem szabad elkeseredni, ha 20évesen kezded az egyetemet se gáz, sőt, még később se, no kív leszek 2 év múlva mi h lesz, meg azzzal vígasztalom magam, h a technikumot ajánlották, h végezzük el, szóval 2 év múlva az is plussz lesz, addig meg rjzolgatok tovább Hümm-hümm Pontosan
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #1135 Dátum: 08 aug 31, 08:29:55 »

Megtudta az órarendemmel kapcsolatban 1-2 infot, aminek nagyon tudok nemörülni Szomorú Kedden első két órám dupla matek lesz, és szerdán is lesz Szomorú ráadásul most szerdán már írunk is :'(
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1136 Dátum: 08 aug 31, 08:47:05 »

Éééééljen! Jön a Sulííííííííí! Ismét hónapokon át szívunk szopunk szenvedünk!!!!!!! IGEEEEEEEN!!!!!!! xD Örüljetek gyerekek mert mire vége lesz ennek a tanévnek, még egy évvel okosabbak lesztek!!! W00000h00000000!!!!!!!!!!!!44444
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1137 Dátum: 08 aug 31, 09:38:36 »

Pff.. Seed te aztán tudod hogyan kell lelkesíteni a népet.. x'DD
Szerinteeeeeem nem lesz ez olyan rossz.. ^^ (látod fiam így kell hazudni.. xDD )
Ajj... márcsak fél napom van pihenni... ez szörnyűű... =/
Naplózva

Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #1138 Dátum: 08 aug 31, 09:41:01 »

Éééééljen! Jön a Sulííííííííí! Ismét hónapokon át szívunk szopunk szenvedünk!!!!!!! IGEEEEEEEN!!!!!!! xD Örüljetek gyerekek mert mire vége lesz ennek a tanévnek, még egy évvel okosabbak lesztek!!! W00000h00000000!!!!!!!!!!!!44444

Azthiszem ebben minden megvan, amire én -vagy mások- gondolunk xD
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #1139 Dátum: 08 aug 31, 09:46:05 »

Hát nekem a sok szörnyűség mellett az a jó h állítólag lesz egy héten 3 lyukas első órám  Nyelvesít csak 9-re kell bemennem.  Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!