24 szep 28, 10:22:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419959 alkalommal)
0 Felhasználó és 52 vendég van a témában
Abarai_Renji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Drunken Fist Fighter


« Válasz #1065 Dátum: 08 jún 18, 15:43:31 »

Cs emberek! Én ma sikeresen beíratkoztam, vagyis majdnem sikeresen xD Még kell nekik kép, mert fekete-fehér kell és mi nem azt vittünk. 9.a-s leszek emelt szintű némettel :S Am ki fog járni a Ráday Pál Gimn.-be??
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #1066 Dátum: 08 jún 18, 21:39:17 »

Én meg buktam Nevet Ráadásúl 4-ből...Úgyhogy most éppenséggel év ismétlés..Utálom is az iskolát:D A tanárokat állandoan szivattuk:D Dobáltuk...Telefonnal szorakoztunk meg vizipisztolyoztunk meg stb:D:D:D
Naplózva
CrasH
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 307


« Válasz #1067 Dátum: 08 jún 18, 21:41:47 »

Én nem bukok semmibol...szerencsére...ha buknák akkor már nem élnék!!!xD
Am tanárokat mi is szoktuk szivatni...egyszer az egyik elbogte magát!!!xD
Meg egyik orán átvittem mobilon az egyik játékot!!!xD
Naplózva
Abarai_Renji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Drunken Fist Fighter


« Válasz #1068 Dátum: 08 jún 19, 08:53:56 »

Hi emberek!

Én is csináltam pár hülyeséget, pl egyik tanár mondott vmit és elkezdem neki: "Hűűű, erre magadtól jöttél rá Sherlock?" meg stb... of-nek elkezdem: "Csá" meg "Oxa buxa", pedig ő egy férfi. Én is csináltam sok hülyeséget, de higyjétek el nem jó, meg én nem az osztály "domináns" részébe tartoztam, hanem a "baszogassuk, mert nem cigizik meg piál" részébe. Engem naon sokat cseszegettek  :/ De már 8-ba visszaugattam, azt ha nekemjött visszaütöttem és mit az isten, nem piszkáltak. Am meg az ilyenek beszarik naon, pl egyik gyerek csak ugat, de ha már bunyózni kell, akk fél. Nekem most 9-be naon visszakell vennem a stílusombl, sajon  :/ De majd megoldom. Aug. 21-én meek a Rádayba ismerkedni az osztállyal :S Meg elmondják, h h fog kezdődni az év... Am engem 4 vizsgán húztak meg évvégén... (töri,irodalom,émet,ének) és töriből 2 pótvizsgám volt, pedig az 1. póton megvolt a halvány kettes, de azért másnap még húzi kellett. Ja meg irodalomból is 2 pótvizsgám volt és még élek! Ja és ezekből az ősök csak 2-őt tudtak... nem mondtam el a másik kettőt, ne idegeskedjenek év végén... Bocs a regényért..  :'X Hát csak leírtam, h mit gondolok... Am lion, te akk most hányadikos leszel megint??
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1069 Dátum: 08 jún 19, 09:07:23 »

Hát nézzük csak. Én nem bukok semmiből. A legroszabb jegyem év végén a 4-es. Asszem vagy 5db van belőle.
O.főm szerint az egyik legnagyobb koponya vagyok, csak retkes lusta. Szal néha többet kéne szánnom a tanulásra mint hogy ránézek a füzet borítójára. Bár nuku tanulással is mindig összehozok egy 3-ast. Leszámítva a nyelveket. Szal lehet stréber felvágosnak tartani. De hidegen hagy. Szerintem ez inkább büszkeség mint a bukás Mosolyog
Naplózva
Abarai_Renji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Drunken Fist Fighter


« Válasz #1070 Dátum: 08 jún 19, 09:14:30 »

Én szeptembertől nem gépezhetek... Szomorú Apa azt modta, merth nem fogom eljátszani, azt amit 8-ba... :S 6 kettes, 6 hármas, 1 négyes és 1 ötös. (most a szorgalmat meg a magatartást nem számoltam) És azt akarják h átíratkozzak a Szerb Antal Gimn.-be :@ De, ha a 8-ot alíg húztam i, miből gondolják, h fél év alatt géniusz leszek. De csak annyi a rossz abba, h nem gépezhetek, h nem tok feljönni a fórumra meg nem tok MSN-ezni Temarival... Szomorú  De mind1, mert szept.-től úgy is eljárok oda.  Mosolyog
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1071 Dátum: 08 jún 19, 09:23:46 »

Jövőre én is kevesebbet gépezek. Kellenek az érettségi tárgyakból a jó jegyek. Hogy aztán az ELTE-n ijesztgessem anyummal a tanárokat
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1072 Dátum: 08 jún 19, 09:57:02 »

Én se buktam semmiből 9.12-vel végeztem ,nekem ez megfelelő (nem nagyon tanultam).
Mi tanárok kiskedvence vagyunk  :/.A múltkor is aszonta a kémia mikor megmondtuk ,hogy meik osztály vagyunk "Jaj azok az édes kis gyerekek"  :"(.
De azé aprilis elselyén megszivattuk őket  :devil: már irtam egyszer ,hogy mit csináltunk.
A vallástanárnőt tegezzük és a nevén nevezzük (de ezt ő engedte meg).
A o.főt utáljuk.
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1073 Dátum: 08 jún 19, 10:38:20 »

Én félévkor 4.3 voltam most meg 4.5 v. 4.6. a töritől függ. Képes voltam javítani pedig nem erőltettem meg magam
Naplózva

Abarai_Renji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Drunken Fist Fighter


« Válasz #1074 Dátum: 08 jún 19, 12:02:04 »

Emberek, vki jár a Szerb Antal Gimn.-ne cinkotára?? Csakmert nővérem oda jár és csak kíváncsi vok xD Am most meg 11-be.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1075 Dátum: 08 jún 20, 09:48:31 »

hmm most eléggé mérges vagyok fizikából 3masom lessz bassza meg a hülye tanár nem tehetek róla hogy ha valami én megmondom a véleményem meg hogy nem tok kussolni ha ez nem lenne simán kitüntetett lennék megint de nem neki muszály szarakodni ám remélhetőleg nekem jó a jeles is legalább is hát....no mindegy a lényeg az hogy nemértem a tanárok mért kivételeznek....és miért csak egyeseknek adnak esélyt javítani....hogy lehet vki ekkora köcsög
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Mayuri Kurotsuchi
Vendég
« Válasz #1076 Dátum: 08 jún 21, 11:37:05 »

Na de Morita!!! Ördögi Nevet
A végén még azt hiszem, hogy alig ismerlek... Gondolkozik
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1077 Dátum: 08 jún 21, 11:39:47 »

Hülye!

Egyébként hali drágám! És igen is kevesebbet fogok gépezni és többet tanulni de azért nem fogok belerokkani...szal nem szánok mindenre egy órát...mint egyesek ikszdé
Naplózva
ANBU Hatake Kakashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56


« Válasz #1078 Dátum: 08 jún 21, 13:32:19 »

Huh egész évben a nyáriszünetre vártam no suli olyan mintha mindig hétvége lenne Nevet Nevet
Naplózva
Katie-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #1079 Dátum: 08 jún 21, 13:36:58 »

figyu végülis mindig hétvége van. no suli , sok lazítás, döglés.....
Naplózva

Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!