24 szep 28, 00:21:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419363 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Devil Sasuke
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #945 Dátum: 08 ápr 23, 14:38:21 »

Nekem a suli már az idegeimre megy néhe szerencsére már 8 vok és jövöre mek közép iskolába
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #946 Dátum: 08 ápr 23, 14:39:41 »

Jó neked.Nekem egy teljes évet ott kell maradjak az általánosba Lehánylak
Am alig várom a középsulit mert a mostani tanárok nagyon bunkók
Naplózva

Devil Sasuke
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #947 Dátum: 08 ápr 23, 15:32:59 »

Van olyan aki a 20 kerülte valamelyik iskolájába jár?
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #948 Dátum: 08 ápr 23, 16:10:21 »

Jaj...ma kikaptuk a fizikát...enyhén szolva sz*r lett az osztályátlag...jelzem a tanár szavaival élek...
És írtam kémiából...és nem tudok olvasni...
Megcsinálom az egyenletet:
CH3COOH + Na -> CH3COO- + Na+ + 1/2 H2 És én a fél mol H2-t kihagytam...
Lehet hogy sokan nem tartják angy hibának...sőt az is lehet hogy a fiatalabbak nem is tudják miről van szó...sőt biztos...de számomra ez azért nagyon izé...nem tudok olvasni...mert ez nem kémia...ez magyar...
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 23, 16:26:08 írta Morita » Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #949 Dátum: 08 ápr 23, 16:58:29 »

Morita, mikor megláttam az egyenletet, a reakcióm:
-Haggyá mán!
Amúgy minek az egyenlete?
Szeretem a kémiát bár nem vagyok benne túl tehetséges.
A fizika tanárnőnk meg jövőre elmegy az iskolából.
Én meg pont most vagyok nyolcadikos! Felakaszt Wátdöfákk
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #950 Dátum: 08 ápr 23, 17:05:22 »

Ecetsav nátriummal való reakciója...és itt a keletkező gázt kellett volna kimutatni..csakhogy ahhoz rá kellett volna jönni mi a keletkező gáz....utánna meg gyújtópálcát nyomok bele és felrobban....
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #951 Dátum: 08 ápr 23, 17:09:01 »

Én nem értettem semmit belőle Morita  :'X.Gázok...egy két szavat hallottam róla.
Ma irtunk 3 tantárgyból.Elsőre matekból...hát...a legkönnyebb feladatott nem tudtam megoldani  Pojén a nehezeket tudtam ,csak az utolsóra ami a legnehezebb volt és amit nagyon szeretek már nem volt időm megoldani  >.<#.
Aztán jött a fizika ,abból is a legkönyebbet nem tudtam  :'X.
Jött a magyar amire nem tanultam semmit és sajnos a tanérnő padsorokra osztott minket ,valamit lekapartam amit tudtam  ,meg amit kérdezgettem az o.társaimtól  >.<#.Hát a magyar minimum egy  Gondolkozik...6-os ami nálatok 2/3-mas.
Jövőhéten vakáció  Nevet és azon gondolkoztam ,hogy menjek e holnap suliba mert pénteken biztos nem lesz tanitás ,de holnap meg alig jön majd valaki  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 23, 17:12:04 írta ipirike » Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #952 Dátum: 08 ápr 23, 17:14:34 »

Én is szeretem a kémiát , de ilyen szinten még nem tartok benne ... PL. ecetsavat nem tudtam meg először a szalmiákszesz képletét se ismertem fel amire , ha jól emlékszem NH3HO ... Egyébként , hogy jön a képbe fél mol H molekula ?  Gondolkozik

Ja én meg becsődöltem geometriából >.<# nem bírtam 60o - os paralelogrammát szerkeszteni >.<# ... Viszont alig tudtam a földrajz dogát és bár 1 pontal kevesebb és 3- as  ,de 4 ... Meg , hogy én is villogtassam az Ego - m én írtam a legjobb témazárót angolból Nevet Yóóóó ... Jövőre meg alap szintű nyelvvizsga Yóóóó ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #953 Dátum: 08 ápr 23, 17:42:01 »

NH4OH...de tök mindegy...csak mert 1 mol vizet adunk hozzá szal kell mégegy H és álatlános megegyezés alapján OH van nem HO

Egyébként úgy hogy az ecetsav leadta... szal ott lett egy szabad hely...és ahhoz jött az Na egy elektronja...így lett az ecetsavból egyszeresen negatív ion és a Na-ból egyszeresen pozitív ion...és mivel H nem marad atom formályában...mindig molekulát alkot ezért lesz az úgy ott H2...és azért csak fél mert itt szabad fél molos jelölést használni...egyszerűbb sokkal mint minden mást kettővel beszororzni...főként ha mondjuk egy feladatban kell vele számolnod...
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #954 Dátum: 08 ápr 23, 17:43:29 »

Ipirike nálatok már jövőhéten vakáció? Ohh My God
Hogyhogy, hisz még április van! Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 23, 17:52:07 írta Harag » Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #955 Dátum: 08 ápr 23, 17:46:18 »

Jaj...ma kikaptuk a fizikát...enyhén szolva sz*r lett az osztályátlag...jelzem a tanár szavaival élek...
És írtam kémiából...és nem tudok olvasni...
Megcsinálom az egyenletet:
CH3COOH + Na -> CH3COO- + Na+ + 1/2 H2 És én a fél mol H2-t kihagytam...
Lehet hogy sokan nem tartják angy hibának...sőt az is lehet hogy a fiatalabbak nem is tudják miről van szó...sőt biztos...de számomra ez azért nagyon izé...nem tudok olvasni...mert ez nem kémia...ez magyar...

Mi még csak a sav-bázis reakcióknál tartunk de ott is volt CH3COOH Nyelvesít De nagyon rühellem a kémiát xD
Matekot vmiért meg szeretem xD Jó nem az ien rohadtbonyolult egyenleteket de pl a trigonometria jó volt, meg a vektorok is egész jó most Nevet
Nekünk lesz szombaton suli  :/
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #956 Dátum: 08 ápr 23, 17:54:48 »

Nekünk is Szomorú ... Bocs Morita tényleg elírtam .. De nem értem miért OH és nem HO Mert szelmáikszesz = ammónia + víz Szóval NH3 + H2O = NH4HO  nem ? Mert én így logikáztam ki ,mert tanulni nem tnaultuk ...
Én meg a fizikát rühellem ... Ez egészet a dolgok fölös bonyolításának tartom pedig eggyáltalán nem az csak nem kedevelm ... Bár lehet , hogy azért van ,mert nem kedvel a tanár ... Legalábbis enyhén szólva ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #957 Dátum: 08 ápr 23, 17:55:20 »

Ipirike nálatok már jövőhéten vakáció? Ohh My God
Hogyhogy, hisz még április van? Hmm?
Nem ,ez nem a nagy vakáció.A román húsvétra kaptuk az egy hetet ,mert idén úgy számolták ,hogy nem a magyarral egy időben van hanem áprilisban  Nevet.De nálunk a nagyvakáció tovább tart ,mint nálatok mert nekünk 3 hónap meg egy kicsi szeptemberből,de sajnos nekünk is meg fog változni  >.<#.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 23, 17:56:51 írta ipirike » Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #958 Dátum: 08 ápr 23, 17:56:28 »

Biztos másképp haladtok mint mi...Nekünk ez volt tavaj...furán vesszük...egy év szervetlen...majd egy év szerves...majd 2 év szervetlen...
Említés terén máshol is elő fordul...de nem hsizem hogy kiveséztétek volna...én most írtam belőle...tulajdonságai, reakciói, mit tom még mi...sza sokminden...
Naplózva
Sarachi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

ThePeopleWhoIsBurnedd


« Válasz #959 Dátum: 08 ápr 23, 17:57:21 »

Hmmm...hmmm Te romaniaban laksz? Cool mert en is laktam ott, es a faterom is Roman Nevet Szoval akkor van bennunk valami. A lenyeg a Romanok jol megcsinaltak a szunetet. Pl. eccer mikor itt oszi szuet volt 1 het, nekunk sztrajk volt 3 het... ilyenek ott a dolgok de nekunk megeri  Pirul Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!