24 szep 28, 06:21:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419730 alkalommal)
0 Felhasználó és 88 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #900 Dátum: 08 ápr 16, 20:44:50 »

Na jó! Eddig és ne tovább! Ne szórakozzatok tovább Ipirikével, főleg ne úgy, hogy a suli topicban OFF-oltok!  Kúl
Nem oltogatni akarok, de már nem bírtam szó nélkül nézni...  :/
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 16, 20:45:37 írta Gabesz » Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #901 Dátum: 08 ápr 16, 20:47:21 »

:O énnemszorakozom. am amikor azt mondtad hogy felhagytál vele az kábé mikor volt? 1 hete? mer mondtad msotis egy csomoszor hogy jajj de el akarsz menni a mostanira i de nemtudsz..hmm
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #902 Dátum: 08 ápr 16, 21:08:43 »

Na jó... Fáradt vagyok... Ez lehet nem nekem szólt, de miről beszélsz?
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #903 Dátum: 08 ápr 17, 12:57:42 »

:O énnemszorakozom. am amikor azt mondtad hogy felhagytál vele az kábé mikor volt? 1 hete? mer mondtad msotis egy csomoszor hogy jajj de el akarsz menni a mostanira i de nemtudsz..hmm
A fesztin én és a legjobb barátaink soha nem veszünk részt a dedós programokba.A büfében vagy máshol vagyunk.
Kész elég hagyj békén.

>Ma jó volt a suliba ,román ,matek és rajz órán majdnem elaludtam.Akkor még kézilabdáztunk,nagyon uncsi volt.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 17, 14:25:16 írta ipirike » Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #904 Dátum: 08 ápr 17, 14:03:22 »

Na jó úgy látszik sogórom és sógornőm kezdi szívtani a zembreket ... Háát ipiri te meg vedd észre , ha szívtani próbálnak ... Ha nem veszed észre kispolszkinak néznek ... Ja és olyat , hogy kézizés ne írj , mert ebbe is oylat belehet kötni ... Gondolom a kézi labdára gondolsz , de ez mást jelent ...
Nekem a mai nap eléggé - eléggé :shit: volt ...
Technikara nme vitte mcuccot pedig olyan cucc kelet volna amivel tele van a pince :/  Úgyhogy technika helyett írthattam Geometria dogát :/
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 17, 14:19:03 írta Gangstakun » Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #905 Dátum: 08 ápr 17, 14:08:23 »

looooooooooooooool x'D mivel 1 éig kéziztem éna kézi alapján kézilabdára gondoltam x'D dehát..naigen x'D am nekem is törhető volt csak egésznap azt kelett hallgatnom hogy barátnőim veszekednek -_-
Naplózva

gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #906 Dátum: 08 ápr 17, 14:09:27 »

Jaj szegény Ipirékét bántották az csúnya gyerekeim... tudod mit kislány, mekeressük az óvónénit, elpanaszkodhatod neki és majd kapsz egy nyalókát, h ne legyen a rossz neked... rendben?  Mosolyog

Ma csoda történt a tesi tanárunk, (aki általáb nem, hogy előbb elengedne, mindig később enged ki óráról) most 10 percel előbb elengedett... mik vannak...ja és megdícsért... biztos a elesett és beverte a fejét, hogy ilyeneket csinált  Pojén
Naplózva

DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #907 Dátum: 08 ápr 17, 14:13:56 »

hmm ... 12 évesen nem is hinném, hogy "úgy" kézizett xDDD bááár, ha a 8. ker.-be laksz, akkor lehetséges ... hmm ... janem xD, Romániában xD

jaaaaj, anyu, ne kezdd már el szivatni szegényt ... Mosolyog

nálunk, meg köcsög volt a tesi tanár, mivel bbejött másik osztály is tesizni, ezér, így bemelegítés 20kör ... azt tesi óra közben, még futottunk kb. 30 kört még, meg mindenféle ilyen fooos, tudjátok mért, hogy úgy tűnjön, mintha ő ilyen kemény lenne, is ennyit futtatna velünk mindig ... a faxt, ennek a felét szokta futtatni xD
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #908 Dátum: 08 ápr 17, 14:26:50 »

Éééén szivatni?!  Hmm? Soooohaaaa...te komolyan ezt nézed ki belőlem?  Neeem

Nálunk a rekord valami 60 kör futás volt x'D
Minden óra elején 10 kört szoktunk...de hát lányok vagyunk...meg minden... és a tesitanárunk (aki férfi és mi vagyunk egyetlen lány osztálya, sőt az egész suliban mi vagyunk az egyetlen lány csoport akinek férfi a tesitanára  Nyelvesít) egy kicsit (nagyon) utálja, ha beszélünk órán és az volt a bünti, h ha valaki megszólalt anélkül, h ő felszólította volna akkor 10 kört kellett futni....aztán megtanultunk, h mi lenne ha csöndben maradnánk  Hümm-hümm
De így utólag visszagondolva tök jó volt xD
Naplózva

DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #909 Dátum: 08 ápr 17, 14:29:09 »

hmm, nekünk ollyan volt, hogy nem maradtunk kussba, az utolsó 15 percben, izéé egész órán nem kussoltunk, és a tanárnak kb. félóránál elege lett, és az utolsó 15 percbe mivolt? heee? háát perszeeee, 2 és fél kilométer futááás, hát fassza ... és természetesen, le kellett futni mindenképp, még akkoris, ha belelógott a szünetbe -_- ...

>ja de azt elfelejteni irni, hogy tök faxa volt, mivel mindenki futott kb. qrva lassan, és lemaradtunk a kövi óra feléről, szval a végén, még megköszöntük az ofőnek xDDD
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 17, 14:32:39 írta dEatHy » Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #910 Dátum: 08 ápr 17, 14:32:33 »

de te akine ilyen jó a sprintelő képessége(lásd: buszutánfutás)  simán lefutottad kacsint nálunk nemszokott lenni bünti mertmi jókislányok vagyunk (A) nameg a tanárisjófej deazmelékes Nyelvesít xD
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #911 Dátum: 08 ápr 17, 14:34:54 »

loool, versenytárs. xD Nekünk az ének tanár szokta azt, hogy naná, hogy nem maradunk soha kussba az óráján., Persze énekelni senki sem énekel. És kb. az óra 10 percében betelik nála a pohár és azt mondja, hogy 15 óráig nem mehet haza senki. xD (az órának 13 órakor van vége) de persze 13:10-kor mindenki megelégeli a dolgot és ott hagyjuk. xD
Naplózva

DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #912 Dátum: 08 ápr 17, 14:37:36 »

amugymeg, más úgy futni egy buszután, hogy egész nap ültél a padban, vagy tesiztél 75 percet, már ... mivel ez a tesi duplatesi volt ... xD de azért irtam, hogy faxa volt xD ">ja de azt elfelejteni irni, hogy tök faxa volt, mivel mindenki futott kb. qrva lassan, és lemaradtunk a kövi óra feléről, szval a végén, még megköszöntük az ofőnek xDDD"

>hmm xD ez lool xD nekünk az ének tanár, meg fogja, azt szedi az ellenörzőket ... hülye ribanc ... múltkor is azért vette el az ellenszaromat, és irt be, hogy hangos ricsaj csapás, mert már qrvára elegem volt és vertem a fejemet az énekkönyvel :/
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #913 Dátum: 08 ápr 17, 14:48:07 »

xD nekem tavaly még ofőm azér irt be osztálytársaamnak mert hogy valamit csinált évfolyamtársamék termébe és ofő nem is tudta mit ezért igy irta be: "szünetben elkövetett magatartásért "...hát mintne mondjak szünetbe énis elég sokszor elszoktam követni a magatartást x'D
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #914 Dátum: 08 ápr 17, 15:09:57 »

Nah... ide még nem is írtam... pedig lenne mit!  Nevet
Ma például egyik osztálytársamat elvitte a mentős bácsi....
A h*lye felugrott a kosárpalánkig, aztán rosszul érkezett... (minek ugrál a 165 centijével ilyen magas dolgokra  :/ )
Am. lehet, h. eltört a karja, mert elég rendellenesen állt a csont a könyökénél...  Ohh My God
Szegényt azért sajnáltam (mondjuk nem nyavajgott, tök jól bírta )
Áh... én az ilyen kiugrott csontoktól és hasonlóktól kicsit mindig rosszul leszek  :'X
Nah... képzelhetitek milyen jó állatorvos lesz belőlem... ikszdé
Nembaj, eddzem magam az ilyesmire... nemsokára megyünk majd boncolásra osztállyal... biztos durva lesz,
de megpróbálok végig benn maradni  Pontosan

>Látom valakik nagyon oltanak  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!