24 szep 24, 13:24:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 120122 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #60 Dátum: 07 dec 06, 15:05:34 »

Hát nekem nem szimpatikusak azok vének. Valószínüleg, ha rajtuk múlik, Narutoból nem lehet majd Hokage. Bár kitudja, hátha meggondolják magukat és nem lesznek olyan kötekedők Mosolyog.

 :naruto_boldog: Köszönöm, nagyon jól esik. Én is megtenném amit te, csak sajnos nem tudom hogy kell :-[
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 06, 21:08:28 írta six » Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #61 Dátum: 07 dec 21, 17:08:45 »

sztem nem lesz mert az ereje megvan hozzá vagyis kel még fejleszteni szóval meg lesz hozzá de képteen lenne a seggén ülni és folyton a faluba lenni és hogy ő irányítson egy egész falut ?!!! sztem ez lehetetlenség :-[
Naplózva

kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #62 Dátum: 07 dec 21, 17:30:45 »

Ebben van valami, de akár átszervezheti a rendszert, hogy egy tanács irányítsa a falut, és ő csak a fontosabb kérdéseket kapja.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #63 Dátum: 07 dec 21, 17:41:15 »

Szerintem tisztában van azzal, hogy ha Hokage lesz, nem mehet ahová csak akar. De így is az a célja. Hogy miért? Mert meg akarja védeni a faluját és a szeretteit. A cél szentesíti az eszközt...
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #64 Dátum: 07 dec 21, 18:01:16 »

igenigen de azabaj h nem csak az ő akarata kell ahoz h hokage legyen :-X sztem túl felelőtlennek tartanák :Dde még bármi megeshet Mosolyog
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #65 Dátum: 07 dec 21, 18:06:41 »

Mármint kik? Tsunade sem azért lett Hokage, mert a bölcsek, (vagy kik) annyira őt akarták volna. A falubelieknek pedig szinte mindegy. Naruto esetében mind tudják, hogy nyugodt szívvel rá bízhatják az életüket...
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #66 Dátum: 07 dec 21, 20:21:44 »

hátnemtudom... azok az öregek akiket énse tudok másnak hivni szóval sztem az ő szavuk is számít nme csak a falué de amugy sztem a faluban mégmindig vannak olyanok akik nincsenek vele teljesen megbékülve  ???
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #67 Dátum: 07 dec 21, 21:27:35 »

Ugyanmár! Ők nem is akarnak Hokagék lenni. De Naruto keményen dolgozik érte, nomeg sokan el is ismerték, mint Hokagét. Ott van Chiyo baa-sama, Tsunade-sama... Mind a kettő elég nagy hírrel rendelkeznek, és ráadásul Chiyo baa egy 'vén' a Homokból, míg Tsunade Konoha Hokagéje...
Naplózva
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #68 Dátum: 07 dec 22, 18:31:13 »

Mire Hokake lesz szerez tapasztalatot is.
Tsunade a mangában már szinte megis jelölte utódja ként.
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #69 Dátum: 07 dec 22, 21:43:09 »

arra gndolsz amikor Jira elment és ott a padon üldögélve dumcsiztak?  sztem azt csak poénbol monta...
meg mondta h ő is vele megy végülis itt van Kakashi... szóval sztem ha valaki kellene még Kakashi is Naruto elött lenne jóval...
Naplózva

kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #70 Dátum: 07 dec 22, 21:46:58 »

Nem azért, de a 3. Jiraiyát akarta, így lehet Naruto is jelölt.
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #71 Dátum: 07 dec 22, 22:36:18 »

Szerintem Tsunade és Jiraiya amiatt nem akarják leginkább hogy Naruto Hokage legyen mert féltik... Tsunade a halott szeretteit látja benne,jiraiya meg az unokáját...Szerintem ez a legfőbb akadály... Még Kakashi is elismeri hogy túlfogja szárnyalni az összes Hokagét meg mindenki aki ismeri ezt kívánja és akarja hogy ez legyen,hogy ő legyen a következő...
Naplózva
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #72 Dátum: 07 dec 23, 00:09:26 »

Szerintem Naruto lesz a 6. HOKAGE. Bár lehet hogy azt már nem éri meg mire hokage lehetne belőle.  itachi
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #73 Dátum: 07 dec 27, 15:11:08 »

szerintem lehetne amilyen keményen dolgozik érte hogy tiszteletre méltó Hokage legyen én eltudnám képzelni ott a székben és megis érdemelné szerintem.
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #74 Dátum: 07 dec 29, 23:01:30 »

Szerintem ha Hokage lesz és szerintem az lesz akkor csak az anime végére várható
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 30, 11:59:53 írta R4z0r » Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!