24 szep 24, 11:12:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 119971 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #465 Dátum: 11 máj 17, 15:37:25 »

Hogy az életbe adhatták volna le az összeset abban az országban? Az valami jövőbe látó ország? Nevet Pojén Mert hogy nincs kész a manga még japánul se, az is biztos. Akkormeg? Valami kavarodás van itt. Technikai KO Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #466 Dátum: 11 máj 17, 17:21:49 »

Bocsi, de te írtál butaságot. Akkor pedig nem kellene zokon venned, hogy próbálunk felhomályosítani. ^^
A manga jelenleg is fut japánban, még messze nem befejezett.
Az anime pedig a manga alapján készül. Vagyis az anime még a mangánál is messzebb van a mű végétől.
Ismerősöd nagy butaságot mondott. Az meg, hogy ő is rosszul tudja, vagy csak téged szédített, már csak rátok tartozik. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #467 Dátum: 11 máj 17, 19:17:20 »

ha egyszer kiadják japánban a mangát rögtön felteszik netre és még az nap átkerül hozzánk smirksweat
am szerintem meg  naruto-ból egyszer bisztos hogy hokage lesz. ez az ő "ninja útja! ha már annyit kűzdött hogy erős legyen és ő legyen a hokage akkor bisztos az lesz. hát már most erősebb mint bármelyik ninja konohába. de lehet h meghal de még az előtt lesz hokage és lehet a gyereke lesz a jinchuriki és újból előről mint naruto annak idején:D és így továb így tovább. és soha nem érne véget  >.<#
Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #468 Dátum: 11 máj 23, 10:36:38 »

Ez mind oké, csak akkor nem Naruto lenne a címe, hanem Tobi Shippuuden. Nevet
Naplózva


eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #469 Dátum: 11 máj 24, 18:00:55 »

Szerintem válhat Narutóból Hokage, Tsunade majd átadja a helyét, ha véget ér a háború...És amúgy meg jó Hokage lenne, mert nem az a gyerek már, aki volt, felnőttesebb lett, a rókával szembeni magatartása is ezt bizonyítja. Mondjuk a választófal biztosan a Sasukéval való szembekerülés lesz, hogy mindenáron visszaakarja - e majd vinni, vagy már a nagyobb jót tartja szem előtt. Mosolyog
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #470 Dátum: 11 máj 24, 20:14:28 »

Nem,nemlessz Hokage! Meghal előtte. Ahogy Masashi is,énis unom,hogy mindig a főhős ér el mindent.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #471 Dátum: 11 máj 25, 06:52:51 »

Mindent? Én úgy tudtam, hogy nem minden konohainak ugyanaz a célja, az álma. ^^
Azért mert Naruto eléri a sajátját, attól még a többiek is elérhetik a sajátjukat. Kitől hallottuk pl. azt még Naruto korosztályából, hogy Hokage akar lenni...? Ja! Kibától, de az csak poén volt. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #472 Dátum: 11 máj 25, 07:03:49 »

Szerintem csak rosszul fogalmazott, és azt akarta mondani, hogy "a főhős mindíg mindent elér".
A Naruto egy mese, a mese egyik fő tulajdonsága pedig az, hogy nem valóságos, ezért mindíg happy end a vége.
És ez így van rendjén.

De azért jó lenne, ha Naruto meghalna. Mosolyog
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #473 Dátum: 11 máj 25, 15:03:34 »

Igazából ma már nem jó olyan befejezést csinálni ami nem happy end, mivel mindenki úgy érezné h nincs még vége, mert a sok 10-20-30 évnyi happy end már beépült az emberekbe és senki se tudná úgy élvezni ha nem happy end lenne, legalábbis nekem hiányozna az a megszokott dolog h a jó úgyis győz xd, nem tudom mert de hiányérzetem lenne ha nem happy end lenne.

De ez most már off.

ON: Szerintem Naruto lehetne majd hokage de inkább nem lesz az.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #474 Dátum: 11 máj 25, 17:30:32 »

Szerintem pont akkor lenne érdekes valami ha nem lenne happy end, mert akkor a fantáziánkra van bízva hogy még mi történhet. De valószínüleg kevesen vannak ezzel így, éppen ezért lesz szerintem a végén Hokage.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #475 Dátum: 11 máj 25, 18:27:41 »

Ez a "lehetne, de nem lesz" válasz eszembe juttatott egy doujinshi-t, amibe Naruto Konoha ellen fordul valami okból. Sasukéből meg jó fiú lesz, s Konoha egyik jouninja lesz ikszdé Mondjuk érdekes lenne, ha Kishi végül itt kötne ki... szép kis szerepcsere.

Én azt mondom, hogy Hokage lesz, de csak, hogy ne legyen az a "boldogan éltek, míg meg nem haltak" story 2-3 évre rá meg is hal. (talán éppen Tobi/Madara fog vele végezni... ) Így azért meg is volt a nép akarata, de még se lett az a teljesen happy end-es történet.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #476 Dátum: 11 máj 25, 19:41:59 »

újabb ötlet: a háború végén Tsunade meghal és Naruto meg lepecsételi Madara/Tobi -t mert csak így lehet megölni vagy pedig a 10 farkút, a lényeg hogy emiatt meghal, de a falu lakói tiszteletből őt ismerik el mint 5. hokagét. Technikai KO
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #477 Dátum: 11 máj 26, 14:55:20 »

"Szerintem pont akkor lenne érdekes valami ha nem lenne happy end, mert akkor a fantáziánkra van bízva hogy még mi történhet. De valószínüleg kevesen vannak ezzel így, éppen ezért lesz szerintem a végén Hokage."

Nekem pont hogy hiányérzetem van, mert a sok happy end miatt egy nem happy end az kb már nem is zárás, oké hogy saját fantázia, de én nem a saját fantáziámra vagyok kíváncsi.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #478 Dátum: 11 máj 26, 18:21:01 »

Szerintem is valami olyasmi lesz ,hogy naruto hokage lesz de egy végső csatában feláldozza magát a faluért és az lesz az utolsó kívánsága ,hogy a kövi hokage konohamaru legyenXD.És így mindkettőjüknek teljesül a célja.És konohamaru elpusztítja a világot Ördögi.Deszép vég lenne ikszdé
Naplózva
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #479 Dátum: 11 máj 28, 07:57:12 »

Amugy még az is előfordulhat ,hogy naruto meghal és shikamaru lesz a hokage, vagy naruto életben marad és hokageként feleségül veszi sakurát szerintem ez lenne a happy end verzió.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!