24 szep 24, 11:09:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 119948 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Mia-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #450 Dátum: 10 jún 13, 17:17:28 »

 :jaja:Valószínüleg.Már csak azért is mert ő az egyetlen aki tudja használni a szenjutsut na meg ő öli meg Paint is egy kicsit csak hálás lesz a falu ráadásul Tsunade sincs túl jó állapotban:figyelmeztet:
Naplózva
Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #451 Dátum: 10 jún 16, 12:20:44 »

Az előttem szólok mondogatják azt, hogy azért küzd, hogy hokage legyen...  smirksweat
Szerintem meg nem... neki az a célja, hogy elismerjék. Az más kérdés hogy a sima narutoban a hokage címben azt látta, hogy azzal együtt jár az elismerés és azért is hajtott rá annyira.
Az elismerést a tetteivel már elérte. És még ha lehetősége is lenne arra hogy ő legyen a hokage, vissza fogja utasítani. Nem neki való az irodában való ücsörgés és a küldetés osztogatás. Na meg a papírmunka  Ohh My God
Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #452 Dátum: 10 aug 23, 22:04:40 »

szerintem ez lesz a végkifejlet: Naruto legyőzi az akatsukit, mert megölték Sasukét, aki neki akart segíteni...és ő lesz Ero sennin utóda...nem lesz hokage, inkább egy elvonult remete.
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
artikulacio
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #453 Dátum: 10 aug 28, 19:00:34 »

én a lehet de nem lesz-re szavaztam, mert lehetne de nem lesz, mert valahol a legvégén majd meghal valamiben. ha sokáig húzzák végelgyengülésben, de amúgy szerintem amikor elmegy visszahozni Sasukét, akkor meghal, és ettől Sasuke ráébred h hoppá nem így kéne visszamegy a faluba, leéli az életét, Naruto meg majdnem Hokage lett, de meghalt...
Naplózva
obi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Válasz #454 Dátum: 10 aug 28, 19:33:25 »

A lehetne, de nem leszre szavaztam. Szerintem ugyan az lesz mint Jiraya esetében, felkérik de mást ajánl maga helyett. És (évekkel később) az én elméletemben Narutó nem mást mint Konohamarut fogja ajánlani. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 28, 19:34:01 írta obi » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #455 Dátum: 10 aug 28, 20:50:11 »

nem lesz kage szerintem
sasukéval együtt hal meg barátként, 2 en legyőzik a boss-t és meghalnak mind2 en
jó is lenne pedig narutoból hokage lenne,családdal és lenne part3:( de igy lenne epic a befejezés, bár nem szeretném h naru haljon
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #456 Dátum: 10 aug 28, 21:02:25 »

hát én is arra a következtetésre jutottam hogy majd mást ajánl szerintem shikamarut fogja
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Sinko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 9

The fighter who leads the stars


WWW
« Válasz #457 Dátum: 10 aug 28, 22:05:48 »

Szerintem nem lesz mert nem csak erő hanem ész és tapasztalat is kell ehhez a címhez.De semmit nem lehet előre tudni amilyen elszánt még bármi megtörténhet.De amúgy nem az a vezetőtipus neki jobban áll a kaland.Ha egész nap az irodába ülne halálra unná magát és rájönne h neki nem csak akkor tud elismerést szerezni ha hokage és nem csak akkor tudja megvédeni konohát.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 01, 15:25:46 írta Sinko » Naplózva

"Én is pont a papucsférjek mintapéldáját fogtam ki apámnak..."
                      (Shikamaru)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #458 Dátum: 10 aug 29, 08:39:13 »

azért ne felejdük hogy narutó attól függetlenül hogy fiatal,  és kicsit bolondos, meg mutatta már   sokszor h komoly döntésekre képes, morálisan is, tud hatni az érzelmekre (pl nagato) és  nagyon komoly  lett
ez nem erö és és ész kérdése hogy narutó valaha hokage is lesz, elvégre már most meg közeliti azt a szintet, vagy felül i multa , erősebb lett most mint yiraiya
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #459 Dátum: 10 szep 04, 14:30:05 »

Szerintem Narutoból nagyszerű Hokage lenne. Persze nem valami okos. Ezen lehetne változtatni. Példának felhoznám Minatot. Ő sem az a típus aki leül és papírokat írogat. Mégis ő volt a legjobb. Kár,hogy fiatalon meghalt. Mindenesetre szerintem Naruto is simán lehetne Hokage.
Naplózva

Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #460 Dátum: 10 szep 04, 15:53:34 »

Ezen az oldalon szinte csak olyan komik vannak, hogy nem lesz, vagy lehetne, de nem lesz, már kezdtem azt hinni, hogy a többség ezt tartja vszinünek. Én Igenre szavaztam és örömmel látom, hogy ez a favorit. Biztos, hogy ő lesz, ez az ő Ninja útja, soha nem adja fel, és amit megígért azt be is tartja.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #461 Dátum: 11 máj 17, 14:05:52 »

Szerintem sem lesz belőle hokage.
Szerintem meghal.
Masashi-chan: én is szeretnék olyan helyen élni, ahol előbb adják ki a mangát, mint ahogy Kishi megrajzolja. (Átvertek.)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #462 Dátum: 11 máj 17, 14:14:39 »

Jaja, a barátod vagy nem mondott igazat, vagy vagyon kever valamit valamivel. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #463 Dátum: 11 máj 17, 14:46:39 »

Szerintem ez orbitális baromság, téged nagyon átverhettek Nevet
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #464 Dátum: 11 máj 17, 14:51:52 »

Azért nem jó ez a tovább adás mert mindig hozzáranknak valami hüjeséget vagy elvesznek..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!